MADO-MEDIA Spółka z o.o.

Straszyn

Opinie o MADO-MEDIA Spółka z o.o.

Moja opinia

Ciekawa jest opinia, że Mado nie płaci na czas, ciekawe pytanie do "Pani Iwony". Tym ciekawsze, że o ile mi wiadomo to żadna Iwona w Mado nie pracowała a już na pewno nie w dziale finansowym. Wygląda mi to na wpis "życzliwego" albo "byłego".

uparta

kiedy tym razem będzie wypłata ?:) Pani Iwono

PAN

serdwcznie pozdrawiam wszystkih [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z mado a zwłaszcza kierownika śmierdziocha i wszystkich wchodzących mu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

uwaga

Uważajcie na śmietanę człowieka fałszywego

Znasz dobrze firmę MADO-MEDIA Spółka z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw opinię o MADO-MEDIA Spółka z o.o. - Straszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MADO-MEDIA Spółka z o.o.