ZPH PUTO

Częstochowa

Opinie o ZPH PUTO

emil

niestety to prawda.. szkoda wielka, sądziłem, że takie zakłady działają przez lata bez problemów większych

Lucky Luke

bylem zabujany w pewnej pieknej sprzedawczyni z Puto wiem ze miala na imie Monika bylo to ok 2002 roku na ul Waszynktona w Czestochowie wiem ze Puto bylo swiezo i Srednio z cena

Anonim

Mozna bez problemu brać "na żądanie"?

q

Ludzie jeśli przyjdzie wam kiedyś do głowy,żeby podjąć pracę w firmie Puto lub Lisiniec to idźcie najpierw do Państwowej Inspekcji Pracy i zapytajcie o opinię tych firm :-) Szczerze odradzam wam pracy w tej firmie.

kicha

Takiego dziadostwa jak w tej firmie to nigdzie indziej nie widziałem....

ooo

Beznadziejna firma, beznadziejni właściciele

adf

Jak się wchodzi to tych sklepów puto to można się poczuć jak za PRL-u . Prawie wszystkie półki są puste :-) To niezbyt dobrze świadczy o tej firmie. Lepiej iść do Kawiksu czy Aleksandrii. W tych sklepach mięsnych zawsze jest pełno wędlin i mięsa. Jest ciągły ruch, towar ciągle schodzi i przez to jest nowa dostawa wędlin i mięsa.

vvv

Pracodawcy "Puto" i "Lisiniec" nie dotrzymują warunków umowy.

qqq

Nie da się opisać słowami to co się dzieje w tej firmie. Jeszcze nigdy nie miałem pracować w takich warunkach jak tej firmie. Całe szczeście już tam nie pracuje

lk

omijacie szerokim łukiem ten zakład pracy

piotr

Ci którzy chcą pracowac w tej firmie muszą wiedzieć, że niektórzy byli pracownicy wnosili do sądu pracy pozew przeciwko[usunięte przez admina], żeby odzyskać kilkumiesięczne zaległe wynagrodzenia... Czy odzyskają ? Zależy czy będą mieli z czego, gdyż firma tonie w długach jest na skraju bankructwa a [usunięte przez admina] nic sobie z tego nie robi bo przecież można L4 wysłać do sądu i sprawa odroczona.

Brzydka Ula P.

Gówniane zarobki w dodatku nie płacone w terminach czyli 10 dnia następnego miesiąca i w ratach po 500 zł na kartkach KW Śmiech na sali z tej firmy Puto i Lisiniec

plutokutos

Lisiniec i Puto to firmy które mają ciągłe kontrole z PIP-u. Ludzie nie idzcie tam do pracy, odradzam jako była pracownica.

p

Ludzie uważajcie na firmę Puto i Lisiniec. Zapytajcie byłych pracowników a także dostawców co sądzą o właścicielach tych firm. Nerwy szargane. Te 2 firmy należą do rodziny Puto.

q

Ciągła rotacja, zwolnienia, duże opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia, ciagłe kontrole z PiP-u to cała wizytówka firmy Lisiniec i firmy Puto. Omijajcie szerokim łukiem te dwie firmy

jcoac

Do biednych i potencjalnych dostawców którzy zamierzają podjąć współpracę z Puto wejdźcie na stronę Foxberg.pl (która jest firmą windykacyjną) na liste wierzytelności strona 174 zobaczycie jakie zadłużenie ma ta firma.... Na tej stronie jest podane 223.649.00zł Zorientujcie się czy firma jest w stanie upadłościowym albo ma jakieś postępowanie układowe z wierzycielami i zastanówcie się czy warto....

Puto

Firma PUTO nie wypłaca pieniedzy

byly pracownik

pracowalam w tym sklepie i dosc dlugo uwazam ze idzie sie dogadac i pencja jest na czas a opinia ze pracownik jest zle traktowany nie zgadzam sie z tym nadgodziny tez byly wyplacane .....

łukasz.

To wszystko,co tutaj piszą,to jedne wielkie kłamstwo i świństwo...

Zostaw opinię o ZPH PUTO - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPH PUTO