DAMS International Ltd. Liverpool

Liverpool

Opinie o DAMS International Ltd. Liverpool

Myślę @czoka że będą szukać ludzi jakoś bardziej w okresie wakacyjnym i na produkcję do robienia tych mebli. Podobno jest umowa o pracę i dobre zarobki, bo funt to wysoko stoi.

christopher23111989

DAMS International Limited (in administration) Paul Andrew Flint and Brian Green were appointed joint administrators of DAMS International Limited on 30 September 2009. The affairs, business and property of the company are being managed by the joint administrators. firma ogłosiła upadłość !!!! szkoda

christopher23111989

dams został zamknięty !!!

Szukasz pracy?

brzeczyszczykiewicz

pracowalem w damsie ponad rok az zwolnili cala agencje mlodych ludzi jak ja a zostawili samych starych po 40...lipa jest tam jak [usunięte przez moderatora]..tak samo agencja driving edge ladnie w [usunięte przez moderatora]

Słowa kojarzące się z DAMS International Ltd. Liverpool (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...dobra . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .znaja sie na swojej pracy.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 5,73 funta/godz. Najbardziej podobało mi się w DAMS International Ltd. Liverpool:praca pomocnika operatora maszyny Najbardziej nie podobało mi się w DAMS International Ltd. Liverpool:

Zostaw opinię o DAMS International Ltd. Liverpool - Liverpool

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAMS International Ltd. Liverpool