Lake Region Medical Limited

Boston

Opinie o Lake Region Medical Limited

aleks

to chyba nie tyle mowa o dziale medycznym, co o firmie medycznej. Zresztą, zalrży to od stanowiska, bo przecież jako rejestrator czy PH nie masz do czynienia z pacjentem :) ciekawe jak z ofertami pracy na ten moment od nich, wie ktoś może cokolwiek? :)

fro

Powiedzcie mi moi drodzy co produkuje Lake Region Medical Limited ze Stanów Zjednoczonych jeśli wiecie. Co prawda wiem że mają swoja stronę internetową ale mój angielski lezy i kuleje i poza tym że wiem że są związani z czymś medycznym bo w nazwie mają Medical to niestety nei wiem nic wiecej a jestem ciekaw

Pawel

no i nie napisali Ci lulek :-( a też mnie to interesuje. to napiszcie chociaż jak wyglada proces rekrutacji. Opiszcie rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, najczęstsze pytania itp. Wogle zastanawia mnie fakt jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze, jakie są wartości i cele firmy na przyszłośc

xxx

a teraz zwalniają.

Simon

Chcialbym sie tam dostac, czy sa jakies szanse??? Mam ponad 5 lat doswiadczenia w Irl. w manufacturing/production. (usunięte przez administratora)

cookie monster

Caly czas przyjmuja. Normalnych zwalniaja(sami sie zwalniaja) ,robotow przyjmuja :D

poszukuje

powyzsze ogloszenie dodane 17.08.2010

poszukuje

nie moge wystawic opini bo nie pracuje w lake region wzracam sie z prosba zapytania czy ktos wie czy w najblizszym czasie beda jakies przyjecia ktokolwiek cos wie bede wdzieczna za poinformowanie

pik - 2009-08-24 13:06:11 chyba jakis chory jestes, albo zbyt krotko tam pracujesz, albo zbyt malo widziales. ja pracuje juz tam 4 lata i wiem swoje, malo tego nie znam nikogo kto by sie az tak zachwycal jak ty. powodzenia ktokolwiek cos wie prosze mnie poinformowac wyslane 16.08.2010

pik - 2009-08-24 13:06:11 chyba jakis chory jestes, albo zbyt krotko tam pracujesz, albo zbyt malo widziales. ja pracuje juz tam 4 lata i wiem swoje, malo tego nie znam nikogo kto by sie az tak zachwycal jak ty. powodzenia czy ktos wie czy sa jakies zapowiadane przyjecia do lejku w new ross

kola

czlowieku co za bzdury wypisujesz?

pik

welder

nie wierze... Pracowalem w 3 fabrykach w zyciu min Volvo Buses we Wroclawiu,JTT i fabryka serwerow SUN w Dublinie. Takiego(usunięte przez administratora) i terroru nie widzialem nigdzie i nigdy nie przypuszczalbym,ze takie cos odbywa sie w Irlandii. Atmosfera ciaglych plotek i zainteresowania tymi,ktorzy maja lepiej lub nie daja rady normom z kosmosu. Cala te sielska atmosfere oczywiscie zapewniaja pollocki.

Słowa kojarzące się z Lake Region Medical Limited (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako jako bardzo dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są świetni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Lake Region Medical Limited: wysokość zarobków i możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy. Najbardziej nie podobało mi się w Lake Region Medical Limited:brak

Zostaw opinię o Lake Region Medical Limited - Boston

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lake Region Medical Limited