Lake Region Medical Limited

New ross

Opinie o Lake Region Medical Limited

arokn

No a jednak @glik, warto jest spróbować, fajnie właśnie, że praca w tej firmie jest stabilna, mam tu na myśli umowę o pracę jaką się dostaje, za to jednak wymagania są dosyć spore, trzeba bowiem mieć wykształcenie wyższe i kilka lat doświadczenia w pracy

dziekuje kasiu za odpowiedz a przed wakacjami beda jakies przyjecia bardzo mi zalezy by sie tam dostac niestety nie znam nikogo kto tam pracuje by sie zapytac prosze poinformuj mnie pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.......

Kasia

Czesć!!Pracuje w tej firmie.Niestety jeśli chodzi o przyjęcia to od dłuzszego czasu nie zatrudniają ludzi.Czasami zdarza się,że przyjmuja pojedyńcze osoby ale z bardzo dobrą znajomoscia języka angielskiego.W ostatnim czasie więcej osób zwolnili niz przyjeli.pozdrawiam

Zostaw opinię o Lake Region Medical Limited - New ross

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lake Region Medical Limited