bud-max

Wrocław

Opinie o bud-max

lewo

ty wybierasz w jaki sposób odbierasz wynagrodzenie @Tomek, czy na konto, czy do ręki to już tylko twój wybór ;)

odyn

przepracowalismy styczen to zwlekala z kasom i przeciagala co pare dni , ze kasa bedzie az pod koniec lutego dala 3 dni wolnego i w tym czasie jak budowa pusta to przyjechala zwinela sprzet i tyle jej bylo.nie polecam jej bo to firma alkocholikuw z hanysem na czele.

xxxx

Człowieku jak piszesz to pisz całą prawdę ! (usunięte przez moderatora)

dfghjk

nick55 - 2012-04-06 09:01:10 atmosfera ok.ale kasa do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] yprzestrzegam wszystkich przed pracom w tej firmie to (usunięte przez moderatora)wisi mi 1400 zl od stycznia w miliczu oszukala 30 osub

nick55

atmosfera ok.ale kasa do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y

werty1111

W BUD-MAX pracuje sie bardzo dobrze jest wspaniala atmosfera iwyplaty za prace sa na czas. jest poprostu ok. pracownik.

Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok... . Najbardziej podobało mi się w bud-max czas wolny: Najbardziej nie podobało mi się w bud-max kasa.

Zostaw opinię o bud-max - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bud-max