Lublin

Opinie o Cambier Sp. z o.o.

Wiesław

Interesuje mnie współpraca z firmą Cambier ale zupełnie nie piszecie nic na forum. Czy warto pracować z nimi?

Paulina

Był ktoś z Was na rozmowie kwalifikacyjnej do Cambier Sp. z o.o.? Jak wrażenia? Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

aj

Dobra byłaby taka praca dekarza, bo sam mam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie. Praca w Belgii wiąże się z tym że można liczyć u nich na na prawdę wysokie zarobki na odpowiednim poziomie, ale wiadomo czy wypłata jest zawsze na czas? Z góry dzięki za odpowiedź

Cambier Sp. z o.o.

Istotnie obecnie szukamy dekarzy. Aplikacje prosze przesylac na adres job@cambier.pl Pozdrawiam

Cambier Sp. z o.o.

Komentarze niezgodne z prawda ! W styczniu 2016 nie zatrudnialismy zadnego dekarza i nigdy zaden z naszych pracownikow nie musial dojezdzac do pracy w jedna strone 150km! Jest to wiec ewidentne klamstwo. To samo dotyczy stwierdzenia o ukrytych kosztach i ukrytych oplatach. Jednym z naszych priorytetow jest zapewnienie dobrych warunkow naszym pracownikom, mieszkania sa w pelni wyposazone i usytuowane w bliskiej odleglosci od miejsca pracy. Stwierdzenie, ze ktos musialby dojezdzac 150km jest o tyle niedorzeczne, ze to firma placi koszty transportu, wiec logicznie nie jestesmy zainteresowani dlugimi dystansami, bo po prostu kosztowaloby to nas duzo drozej. Jestesmy uczciwa firma, wynagrodzenia wyplacamy terminowo, nasi pracownicy sa zadowoleni ze wspolpracy. Jesli ktos ma problem z nasza firma, zapraszam do bezposredniego kontaktu. Z powazaniem Zarzad Cambier Sp. z o.o.

lolek

Witam.pracuje jako dekarz w tej firmie.Dojazd do pracy ponad 150km w jedną strone.Teraz siedzimy na wynajętym miszkaniu bez pracy bo dla belów za zimno.Masakra

cong
@lolek 19.01.2016 18:53

Powiedz jak możesz jak płacą no wiesz na godzinę ile i w ogóle jak tam się pracuje. Pozdrawiam

hannu

Pracowałem jako budowlaniec z tej firmy w Belgii,nie otrzymałem jeszcze całego wynagrodzenia za lipiec.dużo ukrytych kosztów i opłat.

Zostaw opinię o Cambier Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cambier Sp. z o.o.