TP SA (poprzez firmę work service)

Tczew

Opinie o TP SA (poprzez firmę work service)

użytkownik zarejestrowany

zxc

mają jakieś aktualne oferty pracy? na żadnym portalu nic widzę.

Paolciaa

Krótko mówiąć- odradzam;)

Aleksandra

Witam, nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Obsuga ze strony koordynatorów na dobrym poziomie. Nie zdazyło mi się jeszcze nie uzyskać pomocy z ich strony.

Kamil

Zgadza się całkowity brak poszanowania dla swoich pracowników, awans na stanowisko lidera tylko dla "[usunięte przez moderatora]" koordynatorów.

tomek

Praca zapewniona przez agencje pracy work ser nie daje pewności zatrudnienia osoby pracujące jako kordynator oraz konsultat personalny nie maja predyzpozycji do pracy na tych stanowiskach łamnie sie prawa pracownicze comieiseczne umowy na rózne firmy zatrudnianie osób bez odpowiedniego wykształcenia najgorsza agencja pracy nie dbajaca o swoich pracowników

Zostaw opinię o TP SA (poprzez firmę work service) - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TP SA (poprzez firmę work service)