Kantor Promes sp.z.o.o

Reda

Opinie o Kantor Promes sp.z.o.o

Zenon

Złożyłem CV do kantoru Promes , zdzwoniła Pani abym stawił sie na 3-4 godziny i zobaczył co i jak , udałem sie wiec w wyznaczonym terminie zdziwiło mnie trochę , przyjęła mnie inna Pani , przedstawiła warunki , 2100netto po 12 godzin co drugi dzień lub 3100 netto na własną działalność , zarobki ok pomyslałem , dalej pierwszy miesiąc umowa zlecenie okres próbny aby przygotować sie do kursu kasjera walutowo-złotowego za który mi odciągną tysiąc złotych . Zrezygnowałem . Jeżeli pracodawca chce aby pracownik podnosił swoje kwalifikacje to z regóły on pokrywa koszty , tak zazwyczaj jest , ponad to usłyszałem ze 1000 zł to pokrywam ja a resztę pokrywają oni , gdzie kurs złotowo-walutowy kosztuje 588 zł brutto , więc ściema , jeżeli ktoś z kierownictwa się umawia zemną na rozmowę wypadał0 by taka osoba sie pojawiła . Kiedy powiedziałem ze posiadam taki certyfikat kasjera złotowo-walutowego , usłyszałem ze to nie przejdzie , dodam że posiadam bardzo duże doświadczenie w handlu oraz obrotem gotówki , na szczęscie mam stały dochód i zrezygnowałem , przestroga nie dajcie sie nabrać .

niezadowolony

Witam wszystkich zainteresowanych...proszę uważać na te wszystkie piękne historyjki jakie sprzedają Wam mili ludzie z tej szacownej spółki..jeśli kogoś stać czasowo nie wspomnę już o finansach...to proszę sobie odpuścić bo oferowane szkolenie może skończyć się po tygodniu a pewnie i krótszym okresie bez względu na to jak będzie Wam szło:) Brak poszanowania dla ludzi z którymi rzekomo chce się nawiązać długookresową współpracę jest dzisiaj nie do zaakceptowania! Dlatego apeluję do wszystkich zainteresowanych rozważcie na poważnie składane propozycje 2900 brutto i działalność bo może się to stać pobożnym życzeniem...

Zostaw opinię o Kantor Promes sp.z.o.o - Reda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kantor Promes sp.z.o.o