Opinie o Promes Sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Promes Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Promes Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promes Sp. z o.o. w Wejherowo

Nie wiecie czasem czy te wyjaśnienia z urzędem już normalnie się zrealizowały? Nie widzę kontynuacji wątku a już kiedyś pokazała mi się oferta dla kasjera w kantorze. jeśli w takiej ofercie sprzed dwóch lat pisali o zarobkach do 4 200 zł to teraz po podwyżkach ile będzie?

Niezadowolony104 Nowy wpis

Niezadowolony104 11.03.2022 10:55 Nie polecam pracy w żadnym z kantorow należących do tej spółki . Będąc pracownikiem zostałem (usunięte przez administratora) , nie dostałem premi jak inni pracownicy którzy w tym samym czasie pracowali jak ja, zostawiony samemu sobie na zapłacenie zusu w tych ciężkich czasach, cała firma miała zarówno mnie jak i innego współpracownika grzecznie mówiąc w (usunięte przez administratora) . A z urzędem skarbowym wyjaśniać trzeba po dziś dzień. Nie polecam . Trzymajcie się z dala dla własnego dobra

Marta Nowy wpis

Na stronie Kantoru wisi oferta pracy, czy coś się zmieniło w kwestii finansowania kursu? Nadal trzeba samemu go opłacić?

ChoraSarna

Do kantoru w Łodzi w Tulipanie poszukują osób do prowadzenia jednoosobowej działaności gospodarczej. Dowiedziałam się o tym telefonicznie, gdyż w ogłoszeniu ta informacja nie została zawarta :)

Agnes Nowy wpis
@ChoraSarna

Tak, potwierdzam - też dowiedziałam się o tym telefonicznie.

Promes Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kasjer / Kasjerka w kantorze. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Brukarz
Kajmar
Agnes

Nie polecam - złożyłam CV do kantoru w Łodzi i następnego dnia dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę - wcześniej zrobiłam research nt tej firmy więc zapytałam od razu Pani, która zadzwoniła czy oferują umowę o pracę. Pani powiedziała, że nie, że to będzie w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej. Dobrze, że o to zapytałam, bo bym tylko zmarnowała czas na jazdę... Taka informacja powinna być podana od razu w ogłoszeniu! Ale zapewne czekają, aż komuś oczy zamydlą. Nie polecam.

Maja
@Agnes

Wielkie dzięki za komentarz. Szukałam informacji o Kantor Promes, więc nie ukrywam, że mi bardzo pomogłaś. Martwi trochę to, że firma nie oferuje umowy o pracę, a jedynie zatrudnienie w ramach działalności gospodarczej. Ale może mają atrakcyjne zarobki. Nie pytałaś o to w trakcie rozmowy?

Agnes
@Maja

Nie, nie pytałam o płacę - zrezygnowałam, kiedy dowiedziałam się na jakich warunkach ma polegać współpraca. Możesz dopytać o to telefonicznie - w końcu teraz wielu pracodawców prowadzi rozmowy rekrutacyjne przez telefon :)

Zenon

Złożyłem CV do kantoru Promes , zdzwoniła Pani abym stawił sie na 3-4 godziny i zobaczył co i jak , udałem sie wiec w wyznaczonym terminie zdziwiło mnie trochę , przyjęła mnie inna Pani , przedstawiła warunki , 2100netto po 12 godzin co drugi dzień lub 3100 netto na własną działalność , zarobki ok pomyslałem , dalej pierwszy miesiąc umowa zlecenie okres próbny aby przygotować sie do kursu kasjera walutowo-złotowego za który mi odciągną tysiąc złotych . Zrezygnowałem . Jeżeli pracodawca chce aby pracownik podnosił swoje kwalifikacje to z regóły on pokrywa koszty , tak zazwyczaj jest , ponad to usłyszałem ze 1000 zł to pokrywam ja a resztę pokrywają oni , gdzie kurs złotowo-walutowy kosztuje 588 zł brutto , więc ściema , jeżeli ktoś z kierownictwa się umawia zemną na rozmowę wypadał0 by taka osoba sie pojawiła . Kiedy powiedziałem ze posiadam taki certyfikat kasjera złotowo-walutowego , usłyszałem ze to nie przejdzie , dodam że posiadam bardzo duże doświadczenie w handlu oraz obrotem gotówki , na szczęscie mam stały dochód i zrezygnowałem , przestroga nie dajcie sie nabrać .

niezadowolony

Witam wszystkich zainteresowanych...proszę uważać na te wszystkie piękne historyjki jakie sprzedają Wam mili ludzie z tej szacownej spółki..jeśli kogoś stać czasowo nie wspomnę już o finansach...to proszę sobie odpuścić bo oferowane szkolenie może skończyć się po tygodniu a pewnie i krótszym okresie bez względu na to jak będzie Wam szło:) Brak poszanowania dla ludzi z którymi rzekomo chce się nawiązać długookresową współpracę jest dzisiaj nie do zaakceptowania! Dlatego apeluję do wszystkich zainteresowanych rozważcie na poważnie składane propozycje 2900 brutto i działalność bo może się to stać pobożnym życzeniem...

Zostaw merytoryczną opinię o Promes Sp. z o.o. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Promes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Promes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Promes Sp. z o.o.
  • Plac Jakuba Wejhera 10