HR Masters

Rybnik

Opinie o HR Masters

Paulina

Ktoś z może powiedzieć o obecnych warunkach zatrudnienia w firmie? Na co można liczyć rozpoczynając w niej pracę? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach. Każda dodatkowa informacja może być cenna dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do tego pracodawcy.

gibi

A jaka teraz panuje atmosfera w firmie? Pozdrawiam.

Taki ja

Żenada brak lazini itd itp ale bzdury łaźnia jest dla kazdego ale gdy jest si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do wszystkiego tak się dzieje że nawet pewnie schodów nie widziałaś . Szalu nie ma ale zle te nie jest

huj

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 12 misiąc pracy za zaledwie 2800 :(

maniek

nie wiem niestety czy rekrutują czy nie, ale mi się wydaje, ze powinni jeszcze jakoś luty/marzec rekrutować i moim zdaniem to powinno być jakoś niedługo tak naprawde. Nie wiem tylko jeszcze czy to prawda, że oni teraz mają większe stawki czy nie za bardzo? moze ktoś z pracowników wie w sumie jak to jest?

pinokio

to znaczy ze juz wraz z wyplata jest premia ktora otrzymoja wszyscy czyli nic..moim zdaniem premia powinna byc placona kiedy ktos zasluzy a tutaj to jej nie widac wogule wszyscy maja to samo i jest mowione + premia

pinokio

jezeli chodzi o zaplate i wyplate to masakra ..........

b

Omijajcie ten zakład, zła atmosfera. Cały czas gadają że mało się robi. A zarobek 8,50 brutto to kpina. Przełożeni traktują pracowników jak by byli w obozie pracy przymusowej..mówią "nadgodziny obowiązkowe"

@b 07.05.2014 18:14

przelozony to takze brygadzista a niestety nie potrafi zalatwic najprostrzych spraw ..... ja wogule nie rozumiem po co ktos taki moim zdaniem na takim stanowisku powinien byc ktos kto umie pracowac i kirowac grupa a nie tylko chodzi i swieci ........

trheyu

@trheyu 22.04.2014 16:25
Kpina naj mniejsza krajowa jest 1680 brutto czyli 10.50 brutto a nie 8.50 brutto na 160godzin miesięczne kpina...

to prawda ...... konczy sie na obietnicach i tyle

a

bez języka sobie poradzisz bez głowy też masz być silny ,szybki i na tyle głupi by sie nie pytać gdzie są pieniądze za miesiac harówki jak dostaniesz tą śmieszną jałmuznę.

Kat

W tenneco jest dowóz praacowniczy, czyli nie musisz płacić za bilety czy paliwo. Dowiezie Cię autobus za friko.Mój brat pracuje i mówi, że faktycznie jest ciężko, ale skoro nie macie innych możliwości, bo nie macie ani specjalistycznego wykształcenia ani nie znacie języków, ani nawet dobrego doświadczenia w jakiejś specjalności to czego Wy oczekujecie? pracy za biurkiem? To są właśnie Ci co napędzają bezrobocie w Polsce i twierdzą, że pracy nie ma! a tu po prostu nie ma komu robić!! Poza tym nie widziałam lekkiej pracy fizycznej. Chyba w każdej trzeba dać z siebie trochę wysiłku?

qqwqwqw

dokladnie opmijajcie ten zaklad [usunięte przez moderatora] ino malo i malo uciekajcie z tamnant wszyscy idzcie gdzie inndziej rob nad godzinay a nawet zapalic nie mozna a naj bardziej DIMPLA omijajcie to juz lepiej jest w tesco

maly74

Przepracowałem w tej firmie 7 lat. Po tylu latach miałem stawke 10.20 jako wózkowy. I nie piszcie mi że wózkowy ma luz. Ciągłe telefony od tzw. majstrów. Macie racje, omijajcie ten zakład z daleka. M [usunięte przez moderatora] ma swoich [usunięte przez moderatora] ... Nie znam się na pracy na produkcji, ale wiem że mają ciężko, dlatego odradzam.A i pani znawczyni od SAPU, paniB. Na nią uważajcie. Żmija jadowita

co wy gadacie ze spawacz ma 6 zl z groszem ja jako operator maszn mam na poczantek 7 50 +30% premii wy tu piszecie golopty naprawde

Czyścioch

To na znak protestu nie myjcie się! Kierownictwo na pewno nie wytrzyma i da murzynom podwyżkę w postaci jednego banana na dniówkę...

anty tenneco

a co do kapieli wy tenneco to maja tylko mechanicy ktorzy naprawiaja maszyny, a co do reszty musza sie zadowolic umyciem sie wy umywalce rak i twarzy. ta firma to poprostu jedna wielka sciema

x

totalna żenada, serdecznie wszystkim odradzam

Zostaw opinię o HR Masters - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Masters