Agencja Celna CELTIR

Łomża

Opinie o Agencja Celna CELTIR

akp

Witam, podzielam powyższą opinię.Ja idąc do tej firmy, popełniłam największy błąd w życiu.Nie polecam nikomu tu pracy, zresztą to nie jest firma tylko jednoosobowa działalność, prowadzona przez osobę nie umiejącą pracować w grupie.

piotr

Przestrzegam przed pracą w tej agencji.Nieuczciwy pracodawca, bardzo źle traktuje ludzi.Co innego obiecuje na rozmowie, a potem podejmuje zupełnie inne działania w stosunku do pracowników. Osoba zupełnie niekontaktowa.

Zostaw opinię o Agencja Celna CELTIR - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Celna CELTIR