Opinie o Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski w Ustka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski w Ustka

Administrator Nowy wpis

Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski rekrutowała niedawno na stanowisko Mechanik Samochodowy. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Angelika Nowy wpis

Mój problem z samochodem polegał niestety na tym, że już wogóle nie odpalał. Okazało się, że padł silnik. Stanęłam przed wyborem naprawy bądź kupienia nowego auta. Zdecydowałam się jednak na wymianę silnika z całym osprzętem. Cena nie należała do niskich, ale do dnia dzisiejszego jestem bardzo zadowolona. Naprawa przebiegła szybko i bezproblemowo. Kontakt był ciągle ze mną przy każdej wychodzącej nowej rzeczy. A to cenne, bo bez mojej zgody nie chciałabym, aby coś było robione w aucie i dodatkowo naliczone opłaty. Tutaj ten kontakt naprawdę był na najwyższym poziomie a ja czułam się jakbym była obsługiwana w luksusowym salonie. Podejście do klienta - najwyższy poziom. Zapłaciłam ok 10 tys. zł, ale za to oprócz tak ważnej operacji mojego auta, został wymieniony rozrząd, olej, nabita klimatyzacja i naprawione drobne usterki. Minęło już 4 miesiące a ja cieszę się jazdą swoim wygodnym autem ;] Serdecznie polecam ten zakład przede wszystkim za profesjonalizm, podejście do klienta i za to, że z każdym pytaniem bez problemu można się zgłosić a oni zawsze pomogą. Polecam wszystkim ten zakład, bo to Oni właśnie zyskali u mnie zaufanie. Teraz wybieram już tylko ten zakład!

Srebny 8 Nowy wpis

Omijajcie ten warsztat szerokim łukiem Właściciel to buc i (usunięte przez administratora) !!! Nie ma sensu sie tu rozpisywać bo brak słów na obsługę w tym śmiesznym garazyku

Opel Nowy wpis
@Srebny 8

Tak jak mówisz , takich szopkarzy jest coraz więcej , brud smród bałagan ,nie znają się na niczym naciągają ludzi wciskają kity i niszczą samochody , Kto w ogóle pozwala im na taką jeszcze partyzantkę , zamknąć budę i zakazać zbliżania się do samochodów bo to jest zaraza do psucia , a nie naprawiania . Kasować za to nauczyli się , ludzie nie dajcie się nabić omijajcie to miejsce , chyba że chcecie oddać samochód do naprawy i otrzymać rozkradziony zepsuty i na zezłomowanie . Ten gościu co będzie mógł to wymontuje i do swojego szrota przełoży . Najgorszy zakład , w Słupsku i Ustce

Dawid

Jak z dyspozycyjnością ? Można pracować na pół etatu ?

Czy rekrutacja na stanowisko ELEKTROMECHANIK w firmie Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Maciej Walania

Świetni mechanicy. Są w Słupsku prawie 40 lat. Nie ma lepszych w okolicy. Wystarczy przeczytać 126 pozytywnych komentarzy na dobrymechanik.pl

johny

ostawiają fuszerkę od mechanika bylo czuć alkochol szef zlodziej kasuje 2 razy tyle za czesci

JAN
@johny

AMORY JAK MI WYMIENILI TO WPADŁY DO SRODKA NIE DALI PODKŁADEK I WYRWAŁO TULEJE A STASOWALI 1000ZŁ

xxx

Nie polecam zakład z wyglądu już odstrasza a usługę którą tam świadczyłem to pomsta do nieba naciągnęli na kasę robota wykonana masakrycznie wystawiają jakieś zlecenia usługi których w ogóle nie otrzymuje klient kłamią w żywe oczy NIE POLECAM !!!

Henryk od Laguny

Wulkanizacja, mechanika i klimatyzacja to porażka w wykonastwie tej firmy. Naprawiałem u nich Reno Lagunę i nie uznali reklamacji. Klimatyzacja chłodziła niecałe 3 tygodnie, opony wyważyłem drugi raz w oponexie i tam pokazali mi stan naprawionego zawieszenia,. Skasowali za naprawę a nie wymienili wszystkich części. Omijajcie ten pseudo szerokim łukiem na Kopernika 35 w Słupsku. Odnośnie budowlanki nie krzystałem z ich usług lecz mogę przypuszczać, że też robią fuszerki.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski - Ustka

Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Lipowa 6
    76-270 Ustka