Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski

Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski
2 5

Opinie o Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski

Iza

Widzę, że udzielacie się w tym wątku jako osoby korzystające z usług firmy. Może jednak wypowie się też ktoś pracujący w tym miejscu? Forum GoWork.pl służy głównie do dzielenia się opiniami na temat firmy z pozycji pracownika, tak więc zachęcam do opisania swoich odczuć związanych z pracą w Usługowym Zakładzie Ogólnobudowlanym i Wulkanizacyjnym Jerzy Wszałkowski.

Maciej Walania

Świetni mechanicy. Są w Słupsku prawie 40 lat. Nie ma lepszych w okolicy. Wystarczy przeczytać 126 pozytywnych komentarzy na dobrymechanik.pl

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi ciekawostkami o Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

johny

ostawiają fuszerkę od mechanika bylo czuć alkochol szef zlodziej kasuje 2 razy tyle za czesci

JAN
@johny 12.01.2018 16:33

AMORY JAK MI WYMIENILI TO WPADŁY DO SRODKA NIE DALI PODKŁADEK I WYRWAŁO TULEJE A STASOWALI 1000ZŁ

xxx

Nie polecam zakład z wyglądu już odstrasza a usługę którą tam świadczyłem to pomsta do nieba naciągnęli na kasę robota wykonana masakrycznie wystawiają jakieś zlecenia usługi których w ogóle nie otrzymuje klient kłamią w żywe oczy NIE POLECAM !!!

Henryk od Laguny

Wulkanizacja, mechanika i klimatyzacja to porażka w wykonastwie tej firmy. Naprawiałem u nich Reno Lagunę i nie uznali reklamacji. Klimatyzacja chłodziła niecałe 3 tygodnie, opony wyważyłem drugi raz w oponexie i tam pokazali mi stan naprawionego zawieszenia,. Skasowali za naprawę a nie wymienili wszystkich części. Omijajcie ten pseudo szerokim łukiem na Kopernika 35 w Słupsku. Odnośnie budowlanki nie krzystałem z ich usług lecz mogę przypuszczać, że też robią fuszerki.

Zostaw opinię o Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługowy Zakład Ogólnobudowlany i Wulkanizacyjny Jerzy Wszałkowski