Opinie o CINEMA CITY w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CINEMA CITY, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CINEMA CITY o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CINEMA CITY w Katowice

Adrian Nowy wpis

Jakie w kinie są zarobki dla studentów ? Jak działacie podczas covida ?

Administrator Nowy wpis

Jak dziś wygląda sytuacja CINEMA CITY na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Katowice i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

Rob Nowy wpis

No ja uważam, że akurat Cinema City ma świetne bonusy czyli właśnie kino za darmo, bilety dla Ciebie i całej rodziny, to przecież jest świetny interes, w dodatku to robota dla studentów jest, wiadomo.

Fifasss Nowy wpis

NIE POLECAM zarobki? Więcej znajdziesz w fontannach. 0 premii za dni wolne od pracy, ciągle walisz za te 6zł na rękę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

antyjude

zarobki w tej pracy to totalne dno dna. prawda jest taka ze w tej robocie trzyma jedynie zajebisty personel pracownikow na podobnych dzialach( bar, ow, kasy). ludzie 'wyzej' sa daremni, kompletnie nie nadaja sie na swoje posady, grafikow nie potrafia ukladac i sa dwulicowi.

Zostaw merytoryczną opinię o CINEMA CITY - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CINEMA CITY