CINEMA CITY

Katowice

Opinie o CINEMA CITY

Rob
użytkownik zarejestrowany

No ja uważam, że akurat Cinema City ma świetne bonusy czyli właśnie kino za darmo, bilety dla Ciebie i całej rodziny, to przecież jest świetny interes, w dodatku to robota dla studentów jest, wiadomo.

Fifasss

NIE POLECAM zarobki? Więcej znajdziesz w fontannach. 0 premii za dni wolne od pracy, ciągle walisz za te 6zł na rękę.

antyjude

zarobki w tej pracy to totalne dno dna. prawda jest taka ze w tej robocie trzyma jedynie zajebisty personel pracownikow na podobnych dzialach( bar, ow, kasy). ludzie 'wyzej' sa daremni, kompletnie nie nadaja sie na swoje posady, grafikow nie potrafia ukladac i sa dwulicowi.

Zostaw opinię o CINEMA CITY - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CINEMA CITY