ams airborne aircraft & marine services sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o ams airborne aircraft & marine services sp. z o.o.

polai

@pogon65 in pewnie tej kasy będzie więcej skoro unia nakazuje nam więcej tych elektrowni i jest ustawa od ekarbonizacji

pogon65

Ja kiedyś pracowałem w tej firmie przy produkcji skrzydel do elektrowni wiatrowych i nie narzekałem na prace i zarobki. Mam dobre wspomnienia z tej firmy.

[usunięte przez administratora].Pobierają ok.1000 zł miesięcznie przez pół roku a potem WON!!!

Zostaw opinię o ams airborne aircraft & marine services sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ams airborne aircraft & marine services sp. z o.o.