CCIG Sp. z o.o.

Adres: Rzeźnicza 32 lok. 33, 50-130 Wrocław

NIP: 8971790871 KRS: 0000469595

2 24 26 5 1

Opinie o CCIG Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

martynka

Kurcze, pracowałam tam jeszcze w tamtym roku do sierpnia (haha skończyłam 26 lat) i już wtedy nie było bazy i nam ucinali straaaasznie grafiki :( a mimo wszystko ciagle przyjmowali nowe osoby

Tak4Nie
Robur
@martynka

Szady? Xd laska która kochała marnować tam swoje życie i jeszcze była z tego dumna. Wyglądała jak trans (usunięte przez administratora) z problemami emocjonalnymi ;) niestety takie pasztety tez się tam zdarzały. Ale na projekcie biedronki były tez niezle szprychy jak Santana czy Agnieszka i dwie świeże bliźniaczki.

Izabela
@Robur

Wydaje mi się, że obrażanie pracowników CCIG jest nie na miejscu. Lepiej skupić się na forum, na opisywaniu warunków zatrudnienia bądź atmosfery w firmie panującej. Czy możesz napisać coś na powyższe tematy i podzielić się swoimi wrażeniami odnośnie tego pracodawcy?

Klaudia

Dobra firma i pracodawca ale maruda zawsze się znajdzie?

Izabela
@Klaudia

Negatywne opinie wynikają zapewne z tego, że każda osoba może oczekiwać czegoś zupełnie innego od swojego pracodawcy. Ale świetnie, iż akurat Ty masz dobre zdanie o pracodawcy, jakim jest firma CCIG. I dlatego też z wielką chęcią dowiemy się czegoś o warunkach zatrudnienia, jakie stwarza się tam pracownikom. Słyszałam, że w CCIG wypłatę otrzymuje się tam dwa razy w miesiącu - za godziny i premię. Nie jest do do końca jasne. Możesz to wobec tego wyjaśnić?

Anonim

Każą założyć konto w banku z którym zapewne mają podpisaną umowę prowizyjną. Zarobki śmieszne.

Iwona

@Marek, czy możesz napisać, jak wygląda kwestia ewentualnych premii bądź nagród do wynagrodzenia zasadniczego za pracę w firmie CCIG? Osoba zatrudniona w tej firmie może z czasem liczyć na podwyżkę wynagrodzenia oraz awans na wyższe stanowisko? Napisz, proszę, jak to wygląda.

Tak1Nie1

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w CCIG Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Marek
@Administrator

Dużo obiecują , ale jak przechodzi do konkretów to niestety nie jest już tak kolorowo. Elastyczny grafik - tylko w snach !!! , Luźna atmosfera - BU HA HA HA Tleniona blondynka REKRUTER , dużo mówi a jak doszło do szczegółowych pytań to gubiła się jak dziecko . Ogólnie nie polecam samej rozmowy , A zarobki na poziomie 10 zł netto na godzinę to też istna kpina .

Iwona

@MaCa, napisałaś o słabych zarobkach, jakie oferuje firma CCIG swoim pracownikom. Czy możesz w sposób bardziej szczegółowy przedstawić tę kwestię? Napisałaś również, iż oferowana jest umowa zlecenie, czy to oznacza, że pracownik ma nielimitowany czas pracy? Tylko jest rozliczany na podstawie, tego co udało mu się danego dnia wykonać? Sprecyzuj, proszę, swoją wypowiedź.

MaCa

Jedyną zaletą tej pracy byli ludzie, którzy tam pracują (inni konsultanci) tworzyliśmy dobry team. Poza tym żenujące zarobki, słabe szanse rozwoju, umowa na zlecenie...

Stella

Jak się pracuje? Może ktoś podpowie jakieś wskazówki dla nowych?

TakNie

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w CCIG Sp. z o.o.? Czy zapewnione są benefity?

lolita

Współpraca z CCIG okazała się najgorszą częścią mojej kariery zawodowej. Zaczynając od tego, że na każdym stanowisku jest tylko umowa zlecenie, bez żadnych składek. Firma stawia na oszczędności maksymalnie wyciskając ile się da, bez żadnego fokusu na pracownika. Niestety prezes nie rozumie, że każdą firmę stanowią ludzie. Każdy jeden przełożony wymusza jak najwyższe wyniki, bez wsparcia i pomocy, starając się zrzucić jak najwięcej obowiązków na podwładnych. Najniższe stawki, kiepskie premie, brak stabilnej umowy. Była nawet sytuacja, że sekretarka musiała zliczać ile kawy piją kierownicy działów, bo nawet kadra specjalistyczna nie mogła pić biurowej kawy, co jest szczytem ignorancji i januszostwa. Niestety, w CCIG można pracować góra kilka miesięcy i to w sytuacji, kiedy na prawdę nie masz lepszego wyboru. Nawet "rozmowy kwalifikacyjne" są pseudo rozmowami - jedynym warunkiem do przyjęcia jest wiek i poziom języka. Generalnie nie polecam firmy, no chyba, że nie zależy Ci na fajnym teamie, stabilnych warunkach czy dobrych pieniądzach. Dodatkowo, pomimo tego, że dział HR podkreśla, że to nie jest typowo korporacyjna firma, "trenerzy" (w cudzysłowie, bo jako trenera rozumiem osobę, która pomaga się rozwijać i wyciągnąć to co najlepsze, a ci panowie oczekują, że przyszli pracownicy wszystko będą już sami potrafić) są bardzo korpo - gierki, kopanie dziur pod kolegami, donoszenie i pseudo koleżeństwo. Trzymajcie się jak najdalej od CCIG.

Tak5Nie

wpwp
@lolita

www.wp.pl

Zainteresowany

Czy jest jakiś powód, że nie piszecie nic na forum?

Iwona

@Sara na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje na temat pakietu szkoleniowego unknown, który ma za zadanie podnosić umiejętności i kwalifikacje pracowników. Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak on działa i na jakie szkolenia można liczyć?

Sara

Niestety podwyższenie stawki godzinowej wiązało się z obcięciami premii, wypłata co prawda zawsze na czas jak w umowie ale korpo armosfera straszna. Z projektu BO najgorzej wspominam ciągłe maile z formatkami z grafikiem, o kazdym wolnym musieliśmy informować 2 tygodnie wcześniej, za spóźnienia kara, za przekroczenie przerwy w jednym tygodniu w kolejnym 3% na cały tydzień inaczej kara... Brak bazy to do domu i nigdy nie wiadomo było kiedy wpadną rekordy. Tragedia ja szybko stąd uciekłam. Jeśli chodzi o managerów to starali się pomagać, ale Shift managerowie zupelnie zupełnie oderwani od projektów, szczególnie Asia z którą nikt nie lubi współpracować... Podsumowując na wakacje da się przeżyć ale na dłużej lepiej szukać czegoś innego :)

Tak2Nie

Luiza

Pracowałam na BO w CCIG, fajni ludzie ale kadra managerska to porazka. Najgorsza chyba jest Joanna K. Shift manager, ktorej wszytko przeszkadza, radio, otwarte okno, jesli zadasz jej pytanie a nie zna odpowiedzi to Cie wysmieje że powinieneś to wiedzieć. Każdy się jej boi, tworzy strasznie nerwowa atmosferę a tak naprawde niewiele wie o projekcie. Najlepsi managerowie czyli Agnieszka i Adam jedyne osoby które cokolwiek wiedzą o projekcie BackOffice. Wypłata zawsze na czas ale często obcinają grafiki i ciężko zrobić więcej godzin bo nie ma bazy.

Tak2Nie

Iwona

Pracujesz w CCIG? Chętnie dowiemy się co uważasz za największe plusy swojej pracy.

Kasia z Zespołu HR

Drodzy, czytamy powyższe z niepokojem i zapewniamy, że każde alarmujące nas informacje traktujemy bardzo poważnie. Nie ma zgody dla zachowań, które nie są spójne z wartościami, jakie reprezentujemy. To właśnie dlatego na pewno zweryfikujemy opisane sytuacje, aby poznać wersje zdarzeń każdej ze stron. Ważne jest, bez względu na miejsce realizacji zadań, aby zdarzenia, które mogą być potraktowane jako nadużycia czy zachowania nie fair zgłaszać do właściwych osób - managerów kierujących pracą oddziału lub HR. Bardzo wnikliwie obserwujemy i dbamy o wysoką jakość pracy w oddziałach, natomiast jeśli niezależnie od tego zdarzy się coś, co wykracza poza przyjęte normy, nie możemy reagować, jeśli informacja nie zostanie nam przekazana. W razie potrzeby zapraszamy też do kontaktu osobistego: hr@ccig.pl. Pozdrawiamy!

es

a na ile może liczyc zwykły pracownik call center zatrudniony na stanowisku konsultanta? mowie juz o osbie ktroa ma dosiwadczenie, czy każdemu tyle samo płacą?

TakNie

Niestety firma nie zawsze wypłaca należności. Starają się, żeby zachowywać fair, ale tak nie jest. Wewnętrznie mają niezły bajzel. Fajne są wypłaty w piątki, karty zniżkowe itd. Praca, żeby sobie dorobić, ale nie wiem jak obsługują klientów, jeśli gubią pracowników, sprzęt i nie ogarniają, co się dzieje.

halina1984

Witam,pracowałam w ccig pare mcy jako konsultant telefoniczny. z byle powodu zwolnili kierowniczke z projektu play, gdzie baza klientów była wyjątkowo trudna jak i sam produkt. potem przydzielili mnie na infolinie,gdzie miała mnie wyszkolić jakaś pracownica która zrobiła jedno wielkie "G" anie profesjonalne szklenie. po kilku dniach zawołała mnie kierowniczka Magda, notabene ppo polonistyce i nie pracująca nawet w swoim zawodzie...usłyszałam pusty śmiech i parę przykrych słów-nie polecam, to firma gdzie nie szanuje sie ludzi,z byle powodu sie ich zwalnia no i zarabiasz grosze bo oni nigdy nie potrzebuja na pełny etap więc grosze zarobisz. nie polecam atmosfera w firmie do bani. kierowniczka to kawał chamówy bez elementarnych odstaw kultury osobistej, nie wiem skąd oni wytrzasnęli tę wieśniare i buca z polonistyki-jednym słowem strach się jej bać i nie polecam!

ogarnijsie
@halina1984

W CCIG nie istnieje projekt Play od ponad 3 lat, więc albo Cię wzięło na przemyślenia po takim czasie, albo coś Ci się bardzo pomyliło.

TakNie

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie CCIG Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

TakNie

Zostaw opinię o CCIG Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować: