Opinie o Bakker Logistiek Groep w Zeewolde

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bakker Logistiek Groep. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bakker Logistiek Groep na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakker Logistiek Groep w Zeewolde

ann

A ja pracuję od dłuższego czasu i jestem zadowolona powiem tak jak jesteś w porządku to oni są dla ciebie tak samo a na rękę zarobię te 800-1000e i mi to pasuje

Mateusz

800-1000e ale rozumiem że mówimy o tygodniowce? Proszę o kontakt 570066024

Czy urlop w Bakker Logistiek Groep jest płatny 100%?

ann

sabina
@ann

przeciez to strasznie mało !!

ben
@ann

Gratulacje, jeżeli pasuje to oki. Jak byłem młody to mi to też pasowało na krótszą metę, trzeba nauczyć się szacunku do siebie. 1000 euro to minimum egzystencji w Holandii i brak oszczędności, szkoda czasu. Zaraz obok jest zakład gdzie można zarobić 1800 euro i to przez Covebo techniek i tam polecam uderzyć.

Mateusz Nowy wpis

800-1000e ale rozumiem że mówimy o tygodniowce? Proszę o kontakt 570066024

:) Nowy wpis

Normy w pracy nie są ciężkie do wyrobienia, jednak pracowca mimo ustalonej normy wymaga, żeby robić je powyżej tego, co jest wymagane, tłumacząc się tym, że mam płacone na godzinę. A no tak, bo akord jest nielegalny. Ale skoro odgórna ustalona norma to 200, a ja zrobie 300 to dlaczego mam wyrabiać coraz większą normę, skoro norma to 200. Za większą normę nikt mi nie zapłaci. Osoby na wyższych stanowiskach w tej firmie gonią ludzi, aby robili jak najwięcej. Czasem zapierniczasz jak dziki, ale trafiasz takie zamowienia, co i tak wykluczaja cie z listy osob, ktore dzis w pracy zostana do konca. Co gorsza, ludzie są karani karnymi zamówieniami. Jeśli moje tempo pracy zwolni, mimo utrzymania ustalonej normy potrafia dopisać karne zamówienie. Wszyscy wychodzą, ty zostajesz, pracujesz dłużej. Odmowa karnego zamówienia czy nie zrobienie go to konsekwencje, -30 minut odjetych z twojego przepracowanego czasu albo nastepny dzień przyjeżdzasz a tu cie nie ma na liście. Potrzeby fizjologiczne rowniez sa karane. Pojdziesz do lazienki na chwile dluzej za druga potrzeba, -15 minut, mimo ze wiesz, ze wyrobiles norme. (usunięte przez administratora)w pracy i brak reakcji na mobbing ze strony osob na wyzszych stanowiskach to rowniez standard. BHP... wozki wysokiego skladowania jezdza miedzy ludzmi, miedzy ludzmi sa sciagane palety, czesto paleta potrafi spasc komus przed nosem. Odnosnie tej firmy mozna napisac jeszcze ogrom negatywow, ale ogranicze sie tylko do tego, co zostalo zawarte wyzej w mojej wypowiedzi. Wypowiem sie jeszcze odnosnie lokacji, sa to bungale, standardy uznajmy za dobre, jesli cos jest nie tak jest bardzo szybka reakcja ze strony recepcji, nie mam im nic do zarzucenia. Intryguje mnie tylko ilosc (usunięte przez administratora) w tym miejscu. Co druga osoba to typowy (usunięte przez administratora), u mnie na domku byla juz dwojka takich delikwentow, z ktorych jeden na odjezdne (usunięte przez administratora) A to wszystko dzieki pokojom, ktore nie sa zamykane na klucz. I tlumaczenie ze takich rzeczy na agencyjnym sie nie trzyma jest zbedne, mam jednak prawo do odrobiny prywatnosci i poczucia bezbieczenstwa, ze nic mi z pokoju nie zniknie. Na parku rowniez (usunięte przez administratora)

Arek Nowy wpis
@:)

W sobotę mam podjąć tam pracę, trochę się zniechecilem po Twoim wpisie. A jak wyglądają zarobki netto?

Odradzam prace wszystkim ,którzy mają do Siebie szacunek . Praca na 3 zmiany za marne 300 euro czasem nie całe 380 euro. Praca 8 godzin z czego odejmują 45 min za 3 przerwy 15 minutowe, które są bezpłatne. Biura ,które współpracują z bakker logistiek groep kradną pieniądze dla pracowników. Wiecznie wypłaty się nie zgadzają. Na solarisie nic nie jest przejrzyste . Odciagniecia za nie wiadomo za co ,A koordynatorzy nie potrafią wyjaśnić dlaczego tak jest. Te pseudo agencję powinny już dawno upaść. Stanowczo Odradzam pracę . Kobieta ,która rozliczała podatek roczny to się za głowę złapała jak bardzo ta firma posunela się do kradzieży.

Za tydzień pracy rozumiem ta stawka a nie za miesiąc ?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bakker Logistiek Groep? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Operator linii produkcyjnej
Zeewolde
Werckpost Polska Sp. z o.o.

Czy w Bakker Logistiek Groep są szkolenia zewnętrzne?

Pzofia125@gmail.com

Jakie są tam warunki mieszkaniowe i jakie towarzystwo jak masz możliwość to odpisz

kosmo

Jakie warunki pracy w Bakker? Jak z wolnymi czy urlopami? A zarobki?

Serek Bakerek

Dlaczego jest mobing ? I Pomiatają ludźmi

Proszę o opinie pracy w bakker czy jest wogole sens tam jechać ?? Czy polecacie coś innego ? Jakaś agencje przez którą naprawdę warto pojechać i że y były jakieś godne warunki do mieszkania. I przejrzyste warunki pracy godziny irp

Witam jadę do pracy w Bakker Logistiek Zeewolde. Mam mieszkać na parku. Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w tej firmie i życie na parku oraz zarobki przy normalnym stosunku do pracy?

Damian
@Marta

Też jadę jak bym chciał trafić taką osobę spokojna

Klotka

Dzień dobry mam pytanie . Zamierzam przyjechać do pracy na taiming. Tylko zastanawiam się jak teraz jest tam z Koroną . Czy trzeba przechodzić kwarantanne ?

Nikki

Witam. Miałam corone pracując w uizenbiurze - czy będę miała wypłacone za to pieniądze jak tak to ile i kiedy?????

Matylda

Dzień dobry firma Bakker logististkie zero zasad BHP zero logistyki praca na normę czasami normy obniżają ( w Holandi normy zakazane) Sporo Timliderow Rasistow oczywiście zdania swojego nie możesz wyrazić jak się coś nie podoba to (usunięte przez administratora) . Agencje pracy Covebo pracowałam 2.5 lata na wypłatę nie narzekałam 1500 euro - 1700 raz zdążyło się 2000 za 210 godzin ???? haha Agencja Pracy Taiming tygodniowki ..nie polecam walka o godziny kordynatorka z przypadku Mieszkania w lesie bungalo łub Domki wylęgarnia cponow alkoholików (usunięte przez administratora) Moje zdanie Miejmy do siebie szacunek i nie pozwólmy sobie płuc w twarz pokażmy ze Polacy się szanują niech w Końcu Wiatraki się zabiorą do Pracy Bo jak narazie plują nam w twarz a Polaczki się cieszę

Marcello
@Matylda

Spójrz proszę obiektywnie na sytuację. Nastawienie koordynatorów jest takie nie inne ze względu na podejście ludzi do pracy. Co drugi " choruje" w każdy poniedziałek. To zresztą jest normą wśród Polaków w całej Europie. Warunki mieszkaniowe nie są złe, jedynym minusem są cienkie ściany. A atmosferę miejscu pracy i zamieszkania tworzymy sobie sami. To od naszego nastawienia i przypomnienia sobie po co przyjechaliśmy do Holandii zależy jak nam się będzie żyło.

Czy pracownicy Bakker Logistiek Groep mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Marcello

W czasie korony nie słyszałem o integracji jako takiej , poza tym bakker ma kilka hal więc głównie integrację ludzie robią sami na Teksasie ( na terenie parku) .

Na jakie benefity można liczyć w Bakker Logistiek Groep?

Na zadne :) ile zrobisz godzin tyle zarobisz. O ile wyrabiasz godziny, bo nie wyrzucaja Cię za norme.

Wojciech

Czyli jest sama podstawa i nic więcej? Żadnych premii, nic a nic?

Witold Linka

Witam ja w sprawie pracy +48697819892

KAMIL.T (Timing )

Witam jeśli chodzi o pracę na Bakkerze no jest dobra praca czas leci,pieniądze nie są złe, norme tez zrobisz ???? pozytywna opinia ???? Tylko koordynatorzy na swoich miejscach czują się jak WAŻNE ludzie i źle ludzi traktują . Sytuacja miała miejsce całkiem nie dawno zamieszanie było z godzinami 1 wypłate rozłożyli na 3 tygodnie czywiście koordynator Karolina P. ta dziewczyna ma tendencje do kłamania mogę nawet jej to w twarz powiedzieć bo pieprzy głupoty ludziom a jak ktoś zobaczy ze kłamię to poprostu zwalnia z pracy no to jest tak słabe podejście że za to powinna spowrotem na produkcję wrócić a nie ludziom pracę odbierać z błahego powodu wiadomo że jeśli jesteś dobrym pracownikiem który chodzi do pracy, robi tą pracę, jest na czas, i nie bierze zików itd To chyba dobry pracownik nie?? No to należy mu się ta praca! Więc dlaczego ludzie którzy chcą pracować są zle traktowani bo się pokłucilem z koordynator ką? To nawet klutnia nie była ???? To nie jest powód!! do zwolnienia a ta dziewczyna sobie urzadziła samowolkę bo nie potrafi na pytania dobrze odpowiedzieć ludziom a pracę koordynatorskie do czego zobowiązują. To zamiast dojść do porozumienia wyjaśnić sprawę i ZNALEŹĆ ROZWIĄZANIE.!!!! To koordynatorka postanowiła podjąć decyzje pochopnie i potraktować pracownika z góry... To się w głowie nie mieści z byle powodu ludzi z pracy wyrzucać ???????????? Ta koleżanka swoje kaprysy to swojemu chłopakowi powinna zostawiać o ile go ma u siebie i w domu a nie do pracy przynosić... Kłamczucha podła ???? negatywna opinia dla biura Timing

Lelo

Firma bez żadnych zasad.nie robisz normy out.praca 7 dni bez wolnego..nie szanują ludzi..ta firma powinna iść pod lupę prawną...

Barbara
@Lelo

A kiedyś mi się jakoś obiło o uszy, że Bakker Logistiek Groep to w miarę w porządku miejsce pracy. Bardzo jestem zaskoczona twoim komentarzem. Wspomniałeś, że pracujecie tam po 7 dni i nie macie w ogóle wolnego - nie jest to zgodne z Kodeksem Pracy. Co zamierzasz zrobić? Odejdziesz stamtąd?

@Barbara

Ja tam pracuje i to prawda.. nikomu nie polecam ją nie robię normy to do domu po za tym godziny pracy są nie odpowiadnie noo sorry ja mam płacone za godzinę nie na akord..

Młody pracownik
@Lelo

Owszem jak nie robisz normy to odsyłają do domu. Ale normy są w zupełności do zrobienia jeśli ktoś przyjechał do pracy a nie oczekuje od firmy że będą mu płacili za stanie. Faktycznie godziny pracy mogą męczyć, ale i do pracy nocnej można się przyzwyczaić. Jedynym minusem który dostrzegam są przerwy bezpłatne... Przy 8 godzinach pracy fizycznie jestem 9.5 godziny... Podsumowując, jeśli ktoś chce zarobić a nie boi się pracy to jest ok.

Maniek

Witam wszystkich, jeśli chodzi o firme bakker ludzi tam pracujacych nie mam nic do zarzutu dobra atmosfera. Chodzi tu przede wszystkim o agencje pracy ktore robia tam ludzi na polowe pieniedzy ktore bakker placi za kazdego pracownika. Nie polecam agencji Covebo absolutnie jest to bandycka firma ktora narzuca wszystkie swoje uslugi za ktore trzeba słono zaplacic, co za tym idzie wyplaty sa marne wrecz zalosne. Juz nie długo sie to zmieni bo panstwo holenderskie ma wziasc te agencje w swoje rece i kontrole beda dokladne. Sam osobicie ta agencje podpie..... pozdrawiam

Bakker
@Maniek

Czasy się zmieniły jak i prawo Holenderskie. Teraz jest bardziej przystępne dla pracownika i należy o tym pamiętać.

COVEBO ZŁODZIEJE!!!

Nie polecam nikomu pracy tam przez Agencje COVEBO !!!!! Okradają ludzi jak się tylko da!! Kiedy zwolnili mnie za "założony kaptur na hali" wróciłem do Pl, czekam na wypłatę za 50godzin + odłożone wakacyjne i urlopowe, a tu co ?? KARA ! 250€ za kradzież rowera!! Jak wszystko zostało zostawione co miało być. NIE POLECAM NIKOMU!!! Będę się starał odzyskać te pieniądze gdybym nawet musiał włóczyć się po sądach z nimi!! Nie daruje im tego.

Bakker
@COVEBO ZŁODZIEJE!!!

Trzeba było przestrzegać zasad które pod którymi się podpisałeś przy umowie o pracę. A do wypłaty doliczyłeś zaliczki które wybrałeś na używki? Czas się pogodzić z tym ze pracodawca to nie szkoła!

Dobrze?

Dostałam z chlopakiem propozycje pracy z timing w bakker (sery, jogurty masła) czy ktos mi może coś więcej powiedziec jak wyglada ta praca? no i jak jest na tym parku bungalow "teksas"?

eh
@Dobrze?

(usunięte przez administratora) każą kłamać w timingu lub mówić co ci każą za wiele nie mów bo nie wolno baraki w lesie brak zasięgu ludzie są wyrzucani pod drzewami śpią czekają pod mostami nad zeka siedzą bo nie maja za co wrócić dokumenty podpisujesz ze nie będziesz miedz roszczeń do firmy na korono wirusa i zarobki po 300 euro przy stawce niby 11;55 dodatki. POZDRAWIAM BIURO ZEWOOLDE BLOKUJECIE NR POLSKIE BY DO WAS NIE DZWONIĆ!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bakker Logistiek Groep - Zeewolde

• Jak się pracuje w Bakker Logistiek Groep?

Zobacz opinie na temat firmy Bakker Logistiek Groep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakker Logistiek Groep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bakker Logistiek Groep