„BAKKER LOGISTIEK GROEP”

Zeewolde

Opinie o „BAKKER LOGISTIEK GROEP”

lLL

Praca znakomita pieniadze b dobre oczywiscie nie przez BIURO COVEBO pracowalem przez covebo 1,5roku dostalem grosze a gdy robilem przez Biuro DO IT teraz prawpodobnie pod inna nazwa moje zarobi byly 1300-1400euro a w Covebo 800 jest roznica nie polecam Covebo mogłbym sie rozpisac wiecej ale nie warto podpinam sie pod wypowiedzia ludzi ktorzy twierdza ze Covebo to zlodzieje to prawda w Całej HOLADNII covebo to syff biora kazda osobe i nie sprawdzaja masz znajomego kordynatora to mozesz miec 2 wyroki za glowe i tak dostanies zu nich prace mialem w Domu ludzi po 15lat wiezienia lub osoby ktore mialy zolte papiery osobiscie zbytnio do tych ldzi nie nic nie mam ale nie ma zadnej SELEKCJi w biurze Covebo ale to zbyt wiele zeby brac osoby z zlotymi papierami potem czlowiek musi sie meczyc z debilizmem w domu lub w pracy dzieki jescze raz nie polecam z wlasnego doswiadczenia ktore dokladnie wynioslo mnie 18miesiecy pracy pracowalem w obu biurach na tej samej firmie mialem czarno na bialym roznice

ann

A ja pracuję od dłuższego czasu i jestem zadowolona powiem tak jak jesteś w porządku to oni są dla ciebie tak samo a na rękę zarobię te 800-1000e i mi to pasuje

kubus

@COVEBO ZŁODZIEJE Ile czasu byłeś?

COVEBO ZŁODZIEJE!!!

Nie polecam nikomu pracy tam przez Agencje COVEBO !!!!! Okradają ludzi jak się tylko da!! Kiedy zwolnili mnie za "założony kaptur na hali" wróciłem do Pl, czekam na wypłatę za 50godzin + odłożone wakacyjne i urlopowe, a tu co ?? KARA ! 250€ za kradzież rowera!! Jak wszystko zostało zostawione co miało być. NIE POLECAM NIKOMU!!! Będę się starał odzyskać te pieniądze gdybym nawet musiał włóczyć się po sądach z nimi!! Nie daruje im tego.

mysys

Pracowałam tam miesiąc i nie wróce tam wiecej. Zarobki śmieszne najpierw podają jedna stawkę,a potem drogą. Praca niezwykle męcząca, odsyłanie do domu za nie wyrobienie normy, ktorą cieżko jest zrobić. Ludzie tam są po prostu chamscy. Rzadko kto trafi sie w porządku.

Maniek

Witam wszystkich, jeśli chodzi o firme bakker ludzi tam pracujacych nie mam nic do zarzutu dobra atmosfera. Chodzi tu przede wszystkim o agencje pracy ktore robia tam ludzi na polowe pieniedzy ktore bakker placi za kazdego pracownika. Nie polecam agencji Covebo absolutnie jest to bandycka firma ktora narzuca wszystkie swoje uslugi za ktore trzeba słono zaplacic, co za tym idzie wyplaty sa marne wrecz zalosne. Juz nie długo sie to zmieni bo panstwo holenderskie ma wziasc te agencje w swoje rece i kontrole beda dokladne. Sam osobicie ta agencje podpie..... pozdrawiam

re

[usunięte przez moderatora] Baker jest w porządku, ale niestety nic nie ma do agencji - umowy na stałe tzw. kontrakty to można dostac tylko dzięki przypadkowi, szczęściu albo pracowitości...ale szanse sa bardzo nikłe-na całą fabrykę kontrakt dostało może 2 polaków.

Zostaw opinię o „BAKKER LOGISTIEK GROEP” - Zeewolde

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „BAKKER LOGISTIEK GROEP”