Opinie o WiR Łopuszno w Łopuszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie WiR Łopuszno. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WiR Łopuszno o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WiR Łopuszno w Łopuszno

zabkopotopowicz

pracowałam w wir łopuszno w sklepie ,sprawa o nadgodziny ciągnie sie 2 lata czekam na finał

Aneta1976 Nowy wpis
@zabkopotopowicz

Ja rowniez walcze z Wir jedna rozprawe juz wygralam

Alicja Nowy wpis

Jakie są warunki pracy w WiR Łopuszno? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

zack Nowy wpis

zgadzam się z @haniek jeśli robisz listę i nie chcą podpisać to nie robisz i sprawa rozwiązana. W takich sytuacjach warto poradzić się prawnie ,bądź poczytać o tym, aby nie dawać się wykorzystywać. Pozdrawiam

zabkopotopowicz

Paweł sprawa była za nadgodziny, trzeba tylko udowodnić fakt nadgodzin i sprawa wygrana a teraz Janek; warto było forsa się przydała ,(bo moja)a mina szefa i jego adwokata po sprawie bezcenne przeżycie oj warto było tylko trzeba chcieć a nie załamywać się i gadać ze długo i sprawy nie wygram Szef i jego adwokat byli na wszystkich rozprawach a kombinowali aby tylko nie zapłacić za moje nadgodziny,i dałem rade kto z was jest parobkiem kościoła i pracodawcy? (przepraszam za okreslenie)

Mojra Nowy wpis
@zabkopotopowicz

Jak Ci się udało udowodnić nadgodziny? Z tego co się orientuję jest to bardzo trudne. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WiR Łopuszno spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
zabkopotopowicz

sprawa sadowa zakonczyła sie ugoda 2 tysie zapłacili + koszty prosze broncie sie

CGA

NAJGORSZY SYF JAKI MOŻE BYĆ

ABC
@CGA

potwierdzam w 100%

hjd

Jaki będzie przyszły zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku? Z jaką odpowiedzialnością wiąże się objęcie tego stanowiska? Czy praca na tym stanowisku wiązać się będzie z dużą samodzielnością w działaniu? Komu będzie podlegał pracownik, który zostanie przyjęty na to stanowisko? pozdrawiam

M....?

WiR Łopuszno to bardzo dobrze poukładana firma. Praca na produkcji jest spokojna i każdy wie co ma robić, a że czasami są jakieś zgrzyty to co, w której firmie nie ma chyba tylko w tej co nic nie robi. Dla rzetelnych pracowników jest pomocna i ludzka. W dzisiejszych czasach jest mało tak przyjaznych zakładów jak WiR.

Jarek

Czy ktoś mi napisze coś może o kierownictwie w firmie, co to za ludzie i jak zarządzają produkcją jak traktują ludzi?. Jestem bardzo zainteresowany bo noszę się z zamiarem pracy tam.

WiR to firma tylko i wyłącznie dla desperatów i masochistów. Kto lubi być wyzyskiwany i poniżany oraz pracować za półdarmo to oni chętnie takich pracowników przyjmują.

LOWESA

CO ROBI PANI (usunięte przez administratora)NAUCZYCIELKA JEZYKA FRANCUSKIEGO W BRANZY MIESNEJ NIE MA ZIELONEGO POJECIA O HANDLU SZKODA KASY NA NIA

xxxxx

No wiesz skoro masz takie informacje to po co pytasz ja ci pisze tak jak jest a z tymi 3 dni do tygodnia to nie do końca skoro uważasz że 20 -25 to 3 dni to wielki szacun a co do czynszów(usunięte przez administratora)

xyz
@xxxxx

nie rozumiem dlaczego połowa postu jest usunięta przez administratora przecież nie było tam wulgaryzmu ani przekleństw tylko szczera prawda która widocznie zbolała ale na szczęście duża ilość ludzi ją przeczytała przykre bo przecież taka strona ma pomagać zainteresowanym a nie tuszować ważne dla zainteresowanych informacje szkoda

xxxxx

zapomnij o szkoleniach tam nie ma na podstawowe opłaty wypłaty na czas ani czynsze z którymi zalegają za lata poprzednie jak chcesz żyć spokojnie to szukaj czegoś innego szczerze ci radzę

xyz

wir nigdy nie liczy się z pracownikami dla niego tylko ważne są utargi a ludzie to istne zero znam tą firmę bardzo dobrze tez się z nimi sądzę ale jestem na dobrej drodze mam pomoc prawnika

***

witam. mam pytanie co dokładnie rozumiesz przez dołączenie sie do Ciebie by utemperować [usunięte przez moderatora]?Bo wszyscy duzo gadają i każdy chce pomagać, ale jak przychodzi co do czego to się każdy boi i wypina.

piri

Czy ktoś próbował rozprawić się ze [usunięte przez moderatora] za pomocą państwowych urzędów? To co on wyprawia to jest nie do uwierzenia! Ale nie takich asów utemperowano, a i on się doczeka. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć się do akcji zapraszam.

ktoś

popierasz wypowiedz marka bo jesteście tacy sami jak ta [usunięte przez moderatora] z biura, nikt by nie pisał takich rzeczy gdyby to nie była prawda a wiem jak się tam pracuje i co to jest za firma, najgorszy syf jaki tylko może być. A pani [usunięte przez moderatora] gnębienie pracownic jest na porządku dziennym na każdym ze sklepów, czy nie jest tak ?? Wymyślają nie stworzone sytuacje aby tylko zabrać ciężko zapracowane pieniądze przez ludzi takich jak ja, pieniążki te zamiast trafić do szefa trafiają do torebeczek \"pań\" z biura... Każdy kto planuje pracować w tej firmie niech się lepiej zastanowi 20 razy, naprawdę nie warto...

hej to ja

firma nie jest wcale taka zła , wiem bo tam pracowałem, poza jednym technologiem ,który ma mocno ograniczoną swobodę podejmowania decyzji , to niema kto tam zarządzać , kierownik [usunięte przez moderatora]poza kościami nic nie widzi, pani \' wiceprezes \' jest [usunięte przez moderatora], nie ma pojęcia o zarządzaniu. pan prezes trzyma ją tylko dla dużego biustu, no i że to rodzina.Panie prezesie jak długo będziesz trzymał takich nierobów tak długo będziesz miał problemy z firmą . Fakt pensie słabe.

[usunięte przez moderatora]Obóz pracy - tak można określić Wir.Szkoda tych wszystkich ludzi którzy tam pracują.Wielkie oszustwo branży mięsnej.

...... nie polecam pracowałam coś okropnego warunki tam panujące okropne za wszystko trzeba płacić wszystko kupić nawet ścierki bo ciągle coś nowego się dzieje kierownictwo żadną pomocą nie służy tylko straszą dyktują grafiki okłamują tyle jeszcze raz nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o WiR Łopuszno - Łopuszno

WiR Łopuszno