wir

Kielce

Opinie o wir

witam! chciałam sie dołączyć do tych wypowiedzi bo coś wiem na temat pracy w Wirze pracowałam na sklepie w Kielcach i wszystko by było w porządku żeby nie to że ciągle im brakuje ludzi do pracy a Szef stwierdza że dziewczyn jest za dużo i jeszcze każe zwalniać a jak przychodzi okres urlopowy to przeżucają dziewczyny po sklepach jak jakies śmieci i nikt się nie liczy ze zdaniem pracownika że niechce przejśc na dany sklep po prostu kierowniczki regionalne to maja po prostu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nieliczą się ze zdaniem ekspedientki.

Zostaw opinię o wir - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wir