SENIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Katowice

Opinie o SENIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Agnieszka

Kto pracuje w SENIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w 2017 roku? Co na dzień dzisiejszy możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze panującej w danej firmie? Czekamy na Twoją opinię.

dfd

Ja na tego pracownika działu konfekcji bym się chętnie załapał, ale zastanawam się czy jest szansa na odpowiednie premie teraz, wiadomo czy coś się teraz pojawi? W sumie o żadnej rekrutacji nie słyszałem, ale w sumie to dobry znak, że dobrze jest między nimi.

Zniesmaczony

Nie polecam pracy w tej firmie. Stanowisko kierownicze są słabo opłacane nie adekwatnie do ilości zadań. Dyrektor techniczny to piekarz, który myśli że zjadł wszystkie rozumy. Największy kombinator na świecie kosztem oczywiście bezpieczeństwa ludzi.

Mlody

Mam pytanie Panowie czy Wasza firma nie potrzebuje operatorow zurawii wiezowych?Wiem ze Wasza firma posiada zurawie.Czy moglbym Prosic o jakis konkretny namiar do kierownika ktory Zajmuje sie obsluga Zurawii w Waszej firmie.Pozdrawiam

pan migotek

POLECAM. Jak wspomniano wcześniej, polecam firmę, wypłaty co do dnia, atmosfera dobra, trochę źle poukładane niektóre rzeczy. Zamówienia przechodzą przez 10 rąk, to fakt. Rotacja jest ciągle i będzie delikatna.

qwe

polecam firmę, wiadomo żeby coś osiągnąć trzeba się napracować, ale jest to stabilna firma a to rzadkość w tych czasach

były pracownik

fakt wypłata na czas ale raczej marna na kierowniczym stanowisku płacą około 4500 w tym jest zawarta premia 1800 premie daje prezes ale nie zawsze jeśli chodzi o pracę to ciężki kawałek chleba musisz prowadzić kilka budów na raz wszelkie zakupy i zamówienia wymagają setek procedur jak 10 tyś korporacji atmosfera ciężka i nerwowa kierownicy wytrzymują mniej więcej rok

and

zarobki jak na polskę standardowe, plus za to że dają umowę o pracę i nigdy się jeszcze z wypłatą nie spóźnili

miki

witam mam zamiar zatrudnić się w tej firmie czy ktoś tam pracował jakie zarobki i praca

krk

Również mogę polecić

Bud

Współpracują z firmą Senibud już wiele lat, są wymagający, ale można bezpiecznie ich polecić

robik

Jeśli ktokolwiek pracuje dla nich na swoją działalność odradzam. Nie idzie zarobić w ogóle dają najgorszą prace do roboty gdzie nie idzie zarobić

dfghjkl

3xm masakra,masakra,masakra

Zostaw opinię o SENIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ