Krajeński Zakład Produkcyjno-Usługowy "REMTOR" Sp. z o. o.

Opinie o Krajeński Zakład Produkcyjno-Usługowy "REMTOR" Sp. z o. o.

Nicko

Czy czeste oferty na asystenta badz samego konstruktora swiadcza o duzej rotacji w tej firmie? Srednio 4 razy do roku pojawiaj sie te same ogloszenia. Jak wyglada kwestia wynagrodzenia, atmosfera, godziny pracy czy rodzaj umowy.. Licze na rzetelna opinie odnosnie powyzszych dwoch stanowisk.

Stefan
@Nicko 10.10.2018 09:48

Częste oferty nie zawsze są dowodem na złe warunki pracy lub rotację w firmie. Może akurat Ci pracownicy nie sprostali zadaniom na tych stanowiskach? Nie znalazłem w sieci wielu informacji na temat tej firmy. Może warto zadzwonić do firmy i po prostu zapytać? Uzyskasz wtedy informacje z pierwszej ręki.

Stefan

@byłypracownik a na jakim stanowisku pracowałeś w Krajeński Zakład Produkcyjno-Usługowy ? Jak myślisz, z czego wynikała tak duża rotacja, czyżby chodziło o warunki pracy albo atmosferę? @aw czy od czasu Twojego wpisu wyjaśniło się coś w tej kwestii?

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

byłypracownik

W tej firmie nie można liczyć na lepszą umowę niż zlecenie. Rotacja też jest ogromna. Dorobić tu można, ale nie należy wiązać z Remtorem swojej przyszłości...

robol

Pracowałem tam 1,5 roku dosłownie kpina obietnice i cały czas trzeba trzymać palec w .... Jeszcze jak pracował poprzedni prezes okazały facet to zasady uczciwości tam panowały a teraz nie będę już nigdy tam pracował nawet jak na rękę dadzą 1200zł mam ich gdzieś.

MIRKO-TRANS

Jeździmy dla firmy REMTOR w Sępólnie Krajenskim od maja 2015 i do dnia dzisiejszego nie mieliśmy problemów z pieniążkami za wykonaną usluge zawsze wszystko na czas wypłacają... Współpraca układa się znakomicie nie mam złych komentarzy co do tej firmy wszystko jest na wysokim poziomie wykonane z ich strony jak i z mojej.

aw

UWAGA PRZEWOŹNICY FIRMA NIE PŁACI ZA TRANSPORT BARIEREK OBIECUJE ŻE DO KOŃCA TYGODNIA PRZELEWY BĘDĄ I NIC JA JUŻ CZEKAM DWA MIESIĄCE OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie Krajeński Zakład Produkcyjno-Usługowy "REMTOR" Sp. z o. o. ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

Zostaw opinię o Krajeński Zakład Produkcyjno-Usługowy "REMTOR" Sp. z o. o. - Sępólno Krajeńskie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajeński Zakład Produkcyjno-Usługowy "REMTOR" Sp. z o. o.