Krajeński Zakład Produkcyjno-Usługowy "REMTOR" Sp. z o. o.

Sępólno Krajeńskie

Opinie o Krajeński Zakład Produkcyjno-Usługowy "REMTOR" Sp. z o. o.

byłypracownik

W tej firmie nie można liczyć na lepszą umowę niż zlecenie. Rotacja też jest ogromna. Dorobić tu można, ale nie należy wiązać z Remtorem swojej przyszłości...

robol

Pracowałem tam 1,5 roku dosłownie kpina obietnice i cały czas trzeba trzymać palec w .... Jeszcze jak pracował poprzedni prezes okazały facet to zasady uczciwości tam panowały a teraz nie będę już nigdy tam pracował nawet jak na rękę dadzą 1200zł mam ich gdzieś.

MIRKO-TRANS

Jeździmy dla firmy REMTOR w Sępólnie Krajenskim od maja 2015 i do dnia dzisiejszego nie mieliśmy problemów z pieniążkami za wykonaną usluge zawsze wszystko na czas wypłacają... Współpraca układa się znakomicie nie mam złych komentarzy co do tej firmy wszystko jest na wysokim poziomie wykonane z ich strony jak i z mojej.

aw

UWAGA PRZEWOŹNICY FIRMA NIE PŁACI ZA TRANSPORT BARIEREK OBIECUJE ŻE DO KOŃCA TYGODNIA PRZELEWY BĘDĄ I NIC JA JUŻ CZEKAM DWA MIESIĄCE OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiecie jak wygląda praca na praktykach w firmie Krajeński Zakład Produkcyjno-Usługowy "REMTOR" Sp. z o. o. ? Jakie są szanse stałego zatrudnienia po odbytym stażu? Twoja opinie się liczy!

Zostaw opinię o Krajeński Zakład Produkcyjno-Usługowy "REMTOR" Sp. z o. o. - Sępólno Krajeńskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajeński Zakład Produkcyjno-Usługowy "REMTOR" Sp. z o. o.