Jan-Dar Sp. Z o.o.

Opinie o Jan-Dar Sp. Z o.o.

Zespół Grochola

Doceniamy Naszych Pracowników. Cenimy Tych, którzy oddali nam Swoje Serce i są zaangażowani. Jak pisał Lg nie zawsze przecież chodzi o pieniądze. Wynagrodzenia w Piekarni i Cukierni Grochola przekraczają najniższe wynagrodzenie. Jednak wysokość stawki zależy od stanowiska i umiejętności. Zawsze znajdą się osoby, którym 2800 zł brutto to mało, a 4000 zł brutto nie wystarczająco.

....
@Zespół Grochola

ale gdzie jest sprawiedliwość pracownik który pracuje kilka dobrych lat w firmie zarabia 2 tys a ktos nowy przychodzi i dostaje więcej . To kto na większe doświadczenie zaangażowanie itd dla firmy

@....

Jak już pisaliśmy, stawka wynagrodzenia jest adekwatna do zajmowanego stanowiska. Jeżeli chodzi o nowego pracownik, który ma kwalifikacje na stanowisko powyżej 2000 zł netto to nie widzimy przeciwwskazań, żeby tyle zarobił. Za staż wynagradzamy pracowników w inny sposób, pisaliśmy o tym wcześniej. Wynagrodzenie wypłacane jest za prace na danym stanowisku. Jeżeli osoba podnosi kwalifikacje i zmienia stanowisko zostaje również zmieniona pensja, to samo dotyczy zmiany stanowiska z obniżeniem kompetencji. Przykładem są Panie z zespołu sprzątającego zarabiające poniżej 2000 zł netto, pracujące u nas wiele lat i nie chcące zmieniać stanowiska, aby zarabiać więcej. Nie odmawiające pomocy kiedy się je o nią poprosi, pracujące z uśmiechem. Przy takiej ilości pracowników zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka i jest niezadowolony, jednak powody takiego narzekania nie zawsze spowodowane są sytuacją w pracy, a często przynoszone do niej.

Francz
@Zespół Grochola

Ale ty jesteś zaklamany Grochola sam nie wierzysz w to co piszesz. Pracowałam i wiem jak jest nie dajcie się zwieść pięknym słowom. Pracowałam ciągle w stresie z przejawami mobbingu. Nie przepraszam to był mobbing. To co się działo nie życzę nikomu. Wszystko co pisze zespół grochola to stek bzdur i obietnic bez pokrycia. Kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa. Piszesz aby zadzwonić do ciebie, ale po co? Kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa. Nie polecam tego pracodawcy nikomu. Wolałabym nie pracować jak iść do niego do pracy.

@Francz

Mobbing to mocne słowo, wręcz zarzut. Praca jest wymagająca i ciężka. Mamy oczekiwania co do sumiennej pracy, nie tolerujemy lenistwa, kłamstw i oszustw. Pracujemy z ludźmi, którzy wiedzą co to zespół nie porzucają go w potrzebie, ani nie pozostawiają samym sobie. Jeżeli jest Pani naszym byłym pracownikiem to znaczy, że rozstaliśmy się i nadal wszyscy są z tego faktu szczęśliwi. Mamy określone cele, rozwijamy się, jeżeli ktoś na produkcji, czy w sklepach nie dąży wraz z nami do sukcesu, brak mu determinacji i chęci do ciężkiej pracy odchodzi bez żalu. Jak ktoś napisał w jednym z postów wcześniej "to czasy pracownika, nie pracodawcy" dlatego cieszymy się, że jest z nami coraz więcej nowych osób, które wspierają naszych "starych" pracowników w dążeniu do sukcesu.

@Francz

Racja!!!! Święta prawda!!!!

....

a kiedy będą jakieś podwyżki dla starych pracowników ?

@....

Stawki wynagrodzenia przypisane są do stanowiska, nie do stażu pracy. Staż pracy ma wpływ przy podziale "benefitów".

Zespół Grochola

Rotacji wśród mechaników nie ma. Mechanik nie musi mieć wykształcenia technicznego, wystarczy zawodowe. Tak naprawdę najważniejsze są umiejętności.

Zespół Grochola

Jeżeli chodzi o Mechaników nie ma rotacji i zwolnień. Potrzebujemy rąk do pracy z doświadczeniem w mechanice pojazdowej oraz naprawie i konserwacji maszyn piekarniczych. Proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych poprzez wysłanie CV.

Sprzedawca

Szybko i sprawnie. Telefon,rozmowa...jeśli cos by nie pasowało,to manager nie zapytał kiedy moge zacząć prace. Zaczęłam nastepnego dnia. Pracuje do dziś.

Zespół Grochola

Słyszymy głosy naszych pracowników. Codziennie z nimi rozmawiamy i rozwiązujemy wszystkie sytuacje. Jednak nie wszystko da się zrobić już i teraz. Mamy Osoby wyznaczone do rozwiązywania spraw technologicznych i personalnych. Jesteśmy dużym zakładem i czasem coś trwa dłużej, nie każde życzenia uda się spełnić. Dlatego cenimy opinie pisane na forum i jako zespół zawsze je omawiamy. Ciężko jest reagować na sytuacje, o których dowiadujemy się po fakcie. Jak pisaliśmy wcześniej zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, któremu pensja i benefity to za mało. Jest to nieuniknione przy takiej ilości pracowników. Obecne wpisy zbiegają się z odejściem pewnej osoby. Nie wskazuje jej jako autora postów, jednak często bywa tak, że wszystkie żale wylewa się po fakcie, kiedy nie ma możliwości podjęcia odpowiednich działań.

Lg
@Zespół Grochola

Ale nie zawsze chodzi o pieniadze i dobrze o tym wiecie. Ludzie maja do was zal wyciskacie z nich wzzystko jezelu widzicie ze pracownik oddaje sie calym sercem w ta prace caly swoj czas poswieca jej ale gdy w pewnym momencie pracownik chociaz na chwile zwolni juz jest zlym pracownikiem juz jest traktowany tak " jak nie masz czasu to dowidzenua ale pamietaj powrotu juz tu nie masz"

@Lg

Lg to znaczne uproszczenie sytuacji, którą przedstawiasz. Nie przypominam sobie takiego zdarzenia od roku. Każda osoba, która notuje spadek wydajności jest proszona na rozmowę w celu wyjaśnienia sytuacji, w obecności brygadzisty lub technologa. Kiedy zachodzi taka potrzeba spotykamy się z całą zmianą, co pomaga wyjaśnić wszystkie okoliczności. Jeżeli mówimy o poświęceniu siebie i swojego serca mamy takich pracowników i wierzcie mi Państwo oni nie porzucają w potrzebie swoich współpracowników, nie dzwonią godzinę lub dwie przed pracą, że idą do lekarza. Mieliśmy w zespołach osoby, kłamiące, próbujące wymuszać na pracodawcy dni wolne na rzecz ważnych spraw osobistych (impreza na mieście lub wyjazd ze znajomymi) lub nie istniejących schorzeń (czym chwalili się współpracownikom po czasie). Każda osoba porzucająca pracę powinna być na tyle świadoma, żeby znać konsekwencje swojego postępowania. Nas jako pracodawcę bolą takie sytuacje, szczególnie, że w tym momencie musimy dzwonić do ludzi oddanych sercem NASZEJ FIRMIE i ściągać ich nagle do pracy. Lg jeśli poczułaś się urażona w jakikolwiek sposób przed porzuceniem pracy należało szczerze porozmawiać.

Zespół Grochola

Widzimy ożywienie dyskusji na temat Pracy dla Mechanika jednak nie widzimy, żadnych CV ani aplikacji na to stanowisko. Kontaktujemy się z kandydatami, jeżeli mamy do nich jakikolwiek kontakt. Pracy dla mechaników mamy sporo, rozwój firmy prowadzi do zwiększenia ilości pracy również w tym dziale.

Tom

Nie zgadzam się z Tobą

Zespół Grochola

Obecnie prowadzimy nabór na stanowiska produkcyjne w piekarni, oraz sprzedawców w sklepach firmowych. Wszystkie oferty są przeglądane i analizowane. Kontakt z wybranymi osobami.

Gim

Ty Zespół Grochola chyba zapominasz że ktoś może mówić prawdę bo tam pracował. Fakty jakie są to każdy wie. Wszystko jedno wielkie kłamstwo ( benefity hmm chyba mandaty ). Zespół Grochola lepiej nie piszcie bzdur. A może inny zespół ........

@Gim

My Zespół Grochola, lubimy odpowiadać na wpisy, że wszystko jest złe. Jeżeli FIK=GIM to z równania faktycznie nic nie wynika, tak jak z zarzutów. Zbyt ogólne podejście do sprawy nie pozwala nam ustosunkować się do sprawy. Prosimy o konkrety lub spotkanie. Tak zwane benefity są! Nie rozpisujemy się na ich temat z prostego powodu. Jakie by nie były i w jakiej ilości zawsze znajdzie się FIK=GIM, który powie mało, źle i wszystko jest BE. Jeżeli jesteś naszym byłym pracownikiem to nie wątpię, że z żalu nir potrafisz napisać nic pozytywnego o byłym pracodawcy. Twój były pracodawca widać też nie może powiedzieć na Twój temat nic dobrego skoro zrezygnował z Twojej pracy. Co do pracy nie ukrywamy jest ciężka i wymaga zaangażowania jak każda inna. OBECNIE ZE WZGLĘDU NA DYNAMICZNY ROZWÓJ FIRMY PROWADZIMY NABÓR NA STANOWISKO PIEKARZA - DO 4000ZŁ BRUTTO, oraz pomocnika piekarza do 2800zł brutto. Wszystko zależy od kwalifikacji i stanowiska.

Na
@Zespół Grochola

Szkoda czasu na was zespół G czy też D....... nie obrażając tych z D. Ty im do pięt nie dorastasz. Zresztą zespół G to pan D. Zespół he he he he. Kłamcy i zaklamani ludziska. słyszałam że ktoś wam uciekł. A kto to większość wie. Teraz jest problem i dajesz nawet 4 tys brutto. Wow aż tyle? Nie dajcie się zwieść bo to tylko 2700 na rękę. A potem mandaciki. Śmieszni ludzie żal

Lg

Czy Wy jako zespol nie potraficie zrozumiec ze ludzie nie uciekaja od swoich kolegow ani od pracy od was . Uciekaja bo Wy jako zespol jak jyz pracownik wlozy cale serce w ta prace niszczycie ich psychicznie szantazami ponizaniem i nawet jezeli kochaja ta prace nie sa wstanie wytrzymac dluzej a wiecie dlaczego BO MY TEZ JESTESMY LUDZMI KTORZY MAJA UCZUCIA I MAJA SWOJE RODZINY A LUDZI TRZEBA SZANOWAC !!! POZDRAWIAM ZESPOL

Tom

Jaki żal "więcej osób wskakujych do pociągu " he he he he Chyba wyskakujących z tego malutkiego pociągu jaki tam pozostał. Trochę pokory Panie G. Teraz są czasy pracownika nie pracodawcy. Pracownik stawia warunki he he he he. I tak już będzie. A mandaciki : hm radzę zapoznać się z prawem pracy. Mówimy o mandatach od 200 do 1000 zł jakie wasz zespół D....... przyznaje. He he he he he i nie pisz o innych firmach bo nie wiesz jak tam jest. Wszystkowiedzący G.

@Lg

Jak napisał Tom, "to czasy pracownika nie pracodawcy". Nie mamy argumentów do szantażu i nie stosujemy go, gdyż jest bezcelowy, zniechęca pracownika zamiast zachęcać do pracy. Brak chęci do pracy i otwarty rynek pracy daje wiele możliwości. Praca jest ciężka i wymagająca, nie wszyscy chcą pracować za więcej niż 1850zł brutto, jeżeli wymaga to wysiłku . Wszyscy mamy rodziny, wszyscy je kochamy i chronimy. Nie zmienia to faktu, że byli wśród nas ludzie potrafiący rozstać się z honorem, nie pozostawiając współpracowników samych z bieżącą produkcją. Nie zatrzymujemy nikogo na siłę, każdy ma wybór gdzie chce pracować i każdemu życzymy szczęścia u kolejnego pracodawcy.

@Tom

Tom Nasz Pociąg jedzie dalej wbrew Twoim doniesieniom, rośnie w siłę. Przykro nam, że masz osobisty uraz proszę o kontakt z osobą, z którą możesz tą kwestię wyjaśnić. Pisanie na forum jako anonim nie rozwiązuje Twojej sytuacji. Możemy Tobie pomóc tylko poprzez dialog. Jeżeli chodzi o prawo pracy kara porządkowa 200-1000 zacytuję Twój wpis " hehehehe" musiałeś coś poważnego przeskrobać, pewnie dlatego się rozstaliśmy. Czasy pracownika to fakt, cieszymy się tym bardziej, że zgłaszają się do nas kolejne osoby chcące podjąć pracę. Niestety nie dla wszystkich mamy miejsce. Co do innych firm, jako osoby tworzące zespół mamy bogate doświadczenie zawodowe, pracowaliśmy w różnych firmach, dlatego możemy wyrazić opinię, że Pan Grochola jako pracodawca jest osobą uczciwą i płacącą pensję swoim pracownikom w terminie.

FIK

daj spokój ,szkoda gadać.To , co tu wypisuje ZG to naprawde brednie.

@FIK

W nawiązaniu do postu z 2016-08-07 FIK, w którym odpowiedziałem na Twoje uwagi proszę przeczytaj go. Napisać brednie potrafi każdy. Proszę o kontakt, chciałbym rozwiać Twoje wątpliwości, poznać opinie i fakty, którymi popierasz swoje wpisy.

Zespół Grochola

Sprawa umowy jest prosta. Jeżeli ktoś woli formę zlecenia to może tak pracować cały czas. Jest to pierwsza umowa, którą podpisujemy, gdyż w tym okresie pracownik uczy się i może pracować według własnych potrzeb i potrzeb zakładu. Po umowie zleceniu podpisywana jest umowa o pracę, jeżeli obie strony chcą dalej współpracować.

Zespół Grochola

Wymagania na każdym stanowisku są różne. Jeżeli chodzi o pomocnika piekarza, czy pomocnika cukiernika jesteśmy w stanie wyszkolić od podstaw w sposób kompetentny i profesjonalny. Zapraszamy.

Zespół Grochola

Witam. Jakie są szanse na pracę w biurze? Jestem po szkole handlowej i obecnie szukam pracy. Mam kilkuletnie doświadczenie w administracji i staż w księgowości.

@Ewa

Obecnie nie prowadzimy naboru do biura. Zawsze jednak warto profilaktycznie wysłać Swoje CV.

Eeee

Wydaje mi sie a wdumie jestem pewien ze wiekszosc postow jest pisana przez nich samych samo slodzenie aby stworzyc pozory nic wiecej.

@Eeee

Prowadzimy dialog, nie tworzymy spamu. Cieszymy się z faktu, że nasi pracownicy zabierają również głos na forum. Słodzenie hmmmm, fakt to się w głowie nie mieści, że można napisać coś dobrego o firmie, a nie obrzucać jej błotem. To tak "nie po polskiemu" prawda. Dziękujemy za pozytywne wpisy oraz za słowa krytyki. Wszystkie poruszane tematy są analizowane i omawiane.

karolek

Lubię od czasu do czasu tu zaglądać. .. Czas w końcu zabrać głos. .. Piekarni poświęciłam ładny kawałek swojego życia. Wiadomo, raz były lepsze, raz gorsze dni... różnego rodzaju napięcia, nerwy jak i dobra zabawa i kontakt z "górą". I pomimo tych gorszych momentów bardzo bardzo ciepło wspominam naszą współpracę. Uważam, że niektóre insynuacje są całkowicie bezpodstawne. Pozdrowienia dla całej ekipy i szefuńcia.

Zespół Grochola

Zdania są podzielone ;) Pracuje się tam przez parę lat lub przez parę godzin. Kto wie co to ciężka praca doceni te stanowiska. Nie obiecujemy lekkiej pracy i siedzenia przy kawie. Obiecujemy, że za Swoją pracę dostanie Pani wynagrodzenie na czas, za każdą przepracowaną godzinę.

miki

wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk.... płaca ani troche nie adekwatna do poświęceń i sił włożonych przez pracownika :(

@miki

Wyzysk, wyzysk, i dwa razy wyzysk. Wszyscy znamy na rynku firmy płacące 7zł-8zł brutto na godzinę. U Nas zarabia się nawet dwa razy tyle na godzinę i więcej za ciężką pracę. Jeden warunek do spełnienia. Pracujemy z pasją i szanujemy Swoje miejsce pracy. Wypłata jak pisałem wcześniej są adekwatna do stanowiska i umiejętności. Proszę wszystkich krytykujących o rzeczową dyskusję. Rzucać oszczerstwa jest łatwo, wpisując nick jesteście anonimowi. Jednak kłamstwa i oszczerstwa są obrazą dla Naszych pracowników, którzy z poświęceniem pracują, aby codziennie rano docierało do Sklepów Świeże Pieczywo oraz inne Słodkie Smakołyki. Rozmawiając z ludźmi z produkcji, którzy czytają wasze wpisy o dziwnej atmosferze w pracy, o niskich płacach; słyszę, że to piszą ludzie nie mający pojęcia o stanie faktycznym lub robią to ze zwykłej zawiści. Pozdrawiam wszystkich krytyków, zapraszam do nas do pracy. Przyjmiemy was jeśli tylko potraficie ciężko pracować i dążyć do wspólnego celu, którym jest Wysoka Jakość i Codzienna Satysfakcja Naszych Klientów.

były

Awans? Podwyżki? Co za ściema... Nowo przyjęci pracownicy wymagający przeszkolenia dostają "na dzień dobry" więcej, niż ci którzy pracują kilka lat... a w momencie gdy o podwyżkę zapytają to odpowiedź jest standardowa: Nie, nie w tej chwili, zastanowię się. ... i gdzie tu sens? Nie lepiej dowartościować starszych pracowników? Ale po co? Lepiej pchać kasę w nowicjuszy, którzy i tak za jakiś czas odejdą bo atmosfera do (usunięte przez administratora)

@były

Awans wiąże się z podwyżką. Jeżeli "były" nie dostał awansu lub podwyżki oznacza, że coś po jego stronie nie było ok. Nasi Pracownicy zarabiają zdecydowanie więcej od nowo zatrudnionych osób. Oczywiście jak wspominałem wcześniej pensje są zróżnicowane w zależności od zajmowanego stanowiska.

Zespół Grochola

Droga rozwoju zawodowego jest prosta. Praca w piekarni to zmiana dzienna, popołudniowa i nocna, różne stanowiska, różne stawki. System wynagrodzeń jest adekwatny do stanowiska pracy oraz umiejętności. Zawsze można awansować, jeżeli się tego chce. Nasi Pracownicy mają otwartą drogę awansu, w zależności od ich predyspozycji.

Asia

To czytaj dalej... W rzeczywistości byś oczy otworzył ze zdziwienia

Asia

To czytaj dalej... W rzeczywistości byś oczy otworzył ze zdziwienia

Zostaw merytoryczną opinię o Jan-Dar Sp. Z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jan-Dar Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jan-Dar Sp. Z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jan-Dar Sp. Z o.o.