Jan-Dar Sp. Z o.o.

Opinie o Jan-Dar Sp. Z o.o.

xsc

Nie rozumiem co nie których ludzi na tym forum. (usunięte przez administratora)po każdym odejściu z jakiej kolwiek firmy będziecie pierdolic opinie .pracowalem w Jan darze, wiem jak jest było ciezko nie żałuje. prezes i dyro są w porządku . ale jak cos spierdolisz to pocisna , jak wszędzie. jezdzilem tez jako kierowca . było ciężko nawet 13 h zdazylo być w pracy . ale kto chce spróbować , niech sprawdzi i ocenia . dla mnie firma ok ludzie tez.

nocki

Tylko narzekać i narzekać. Szef nie przejmuj się! Jesteśmy z tobą! !! W.

ona

witam, staram sie o prace ....moze ktos mi obiektywnie napisac jak jest i na czym polega ta praca?

obiektywna
@ona

Najpierw napisz jakie stanowisko Cię interesuje? Zadajesz pytanie jak smakuje tort bez podania jego rodzaju. Co chcesz się dowiedzieć?

mix

ludzie tworzą firme.matole!

Sprzedawca

Szybko i sprawnie. Telefon,rozmowa...jeśli cos by nie pasowało,to manager nie zapytał kiedy moge zacząć prace. Zaczęłam nastepnego dnia. Pracuje do dziś.

Ciężko stwierdzić jak się w tej firmie pracuję ,jeżeli komentarze są o ludziach pracujących a nie o samej firmie .

[[l[[

tzn. zdrowy facet moja krew...........

ha ha ha

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha hi hi hi hi hi hi hi he he he he he he he chyba snisz. Wchodzą tu cieniasy z konkurencji i umieszczają swoje wypociny.

gxhxjx

Kolego piszą ludzie tacy jak ty. Ja też pracuje dość długo i stwierdzam że zakład jest ok. Wcześniej pracowałem za mniejsze pieniądze i też nikt nie nosił mnie na rękach. Zasada prosta: jest dobrze brak zje.. w, produkcja zepsuta zjebki i odpowiedzialność. Cudów nie ma nigdzie. Zakład jak każdy inny tyle że nieźle płacą i zawsze na czas.

Ten portal jest bez sensu kazdy pisze co mu pasuje i na zlosc ale stwierdzam ze prezes jest ok i wie co robi dyro ma swoje za uszami ale....niech bedzie

zadowolony

Hura!!! I zaczyna się zabawnie. Najpierw psujecie opinie Dyra a teraz jeden jedyny normalny. Pewnie że jest normalny. Tak samo jest z resztą szefostwa ale głos tu zabierają zwolnieni i psują opinie. Jak nie będą twardzi to cwaniaki rozwala tą firmę. I dobrze że trzymają towarzystwo za ryj. Powodzenia i pozdrowienia dla Dyra i Prezesa.

III

szacun

Klauzi

Lepiej poszukaj pracy w innym miejscu,dobrze Ci radzę.

......

Jeżeli żądacie szacunku TO SAMI POWINNIŚCIE GO OKAZYWAĆ!!! Czytając to co wypisujecie to stwierdzam, że Wasz Prezes to ZŁOTY CZŁOWIEK!!! Wy grozicie - ha,ha,ha.... Czytajcie proszę ZE ZROZUMIENIEM - nie ma ludzi niezastąpionych!!! Tylko włściciel jest niezastąpiony - to jego Firma, a nie Wasza!!! To On daje Wam prace, a nie Wy pracujecie na Niego!!!! Coś się Wam w główkach POMIESZAŁO!!! Smiech na sali - jak się czyta to co wypisujecie :)))) Macie OGROMNE poczucie humoru :))))

obserwator xxx

Kolego jak pracowałeś w kilku firmach to znaczy że jesteś albo słaby albo satelita. Znając życie wpadles tu na chwile i znowu zmienisz. Nikt cię nie szanuje. Oj :( może nie zasluzyles na szacunek bo na taki trzeba sobie zapracować. Mamusia nie uczyła? Nie znam sytuacji ale znam braci i goowno wiesz. Jest nas kilku komu zależy a reszta ma w pompie. Swoje godziny i do domu. W doooopie co i jak. A jakość? Może dlatego ktoś uznał cie za debila bo masz w ... tą firmę. Nie jesteś nam potrzebny. Tylko uzalac się potraficie. Niech wróci ta mała fajna firma a leszczom mówimy nie.

nocny lis

Każdy dooopek który obraża swoją firmę to zwykły śmieć. Jaki szacunek za co?! Płaczesz jak baba i kto ma cie szanować. W waszym gejowskim świecie może szacunek jest wypracowany w taki sposób. W świecie męskim twarda rozmowa jest normą. Jak rozmawiasz z chlopakiem to też nie przeklinacie ?! Szacunek dla braci. Zaj.... scie jest u was pracować

psyt

oczywiście wszyscy nagle (usunięte przez administratora).Za 8 godzin pracy w takich warunkach należy sie więcej niż minimum socjalne.Gadacie bzdury ,pochwalcie się ile wypłaty dostaliscie w tym miesiącu?Przecież i tak piszecie anonimowo.

zadowolona
@psyt

A ja mam ponad 1800 na rękę i jestem zadowolona. Tylko jak słyszę te gwiazdy co pracują w Bydg to aż nóż w kieszeni się otwiera. Wiecznie problemy. Szkolenie na koszt CG źle, wypłata źle, papiery źle. Jakie papiery?! Ewidencja, zamówienie i HACCP a gwiazdy to przerasta. Pracujecie na prowizji. Może ktoś z was weźmie się za robotę i jak zrobi sprzedaż to będzie wypłata. Doskonale wiecie ile można zarobić tylko nie chce się wam i to jest problem. Nie wszystkim oczywiście. Pozdrawiam wszystkie fajne dziewczyny z CG

zadowolona
@psyt

Należy się!!!!! To chyba twoje ulubione słowo - zmień nick na taki. A może należy się zainteresować własną pracą. Zrobić żeby klienci wracali, sprzedać coś. A nie tylko podać albo i nie bo akurat nie chce mi się. Psyt a myślałaś kiedyś żeby po prostu coś dać od siebie. Żeby walczyć o klienta? Nie ty chyba tylko narzekać potrafisz. Według ciebie jak ktoś dobrze pisze o własnej firmie to liże d... no to wszystko o sobie już nam napisałaś. Lepiej zmień prace bo tylko się męczysz. Ale jak znajdziesz firmę co dają dzisiaj za darmo to napisz

.......

Tym którzy są "oburzeni taką pracą" proponuję otworzyć własne firmy i.....zastanowić się kogo będą zatrudniać? Czy takich pracowników co dobrze pracują? Czy takich którzy ciężko pracują...oj..oj.. ciężko!!! Jednak na pisanie "super opinii" znajdują siły!!! Pozdrawiam:))))

ADA KARL

Ja jestem zadowolona z obsługi i jakości więc moim zdaniem negatywne wypowiedzi są nie na miejscu tym bardziej, że osoby wypowiadające się nie ujawniają swoich danych... co oznacza tchórzostwo. Sama kilka razy zamawiałam tort w Szubinie i estetyka wykonania, świeżość produktu jak i cena były bardzo zadowalające. Ciasta, które tam kupiłam również są świetne. Polecam Ada Kral

Co wy chcecie od Aśki dziewczyna stara się jak może nie jej wina że cukiernicy coś popsują. Nie znajdziecie takiej drugiej dziewczyny jak Aśka pracowitej. Firma jest ok

@pracownik

Wszyscy co pracują w firmie Jan Dar chodzi mi o ekspedientki: chciały byście najlepiej nic nie robić tylko kasę z tego mieć ale nie tędy droga żeby zarobić trzeba coś z siebie dać zadbać o wszystko to wy reprezentujecie siebie i firmę ale jak ktoś chcę przyjść i odwalić osiem godzin i mieć to wszystko w (usunięte przez administratora) no to sory. Towar w sklepach Cukierniach Grochola są świeże i godne polecenia. A (usunięte przez administratora) komuś jest łatwo obsmarować ale potem to naprawić jest ciężko tak jak Aśce.

@pracownik

Mija

Dajcie sobie spokój bo to jest obłęd to co wy wypisujecie chleby są codziennie świeże i ciasta również jak wam się coś nie podoba to zmieńcie pracę a nie psujecie reputacje cukierni

pracownica

Nic prostszego, jak wydrukować CV i zanieść do najbliższej cukierni?

uwolniona od obozu...

...Ciekawe w jakiej pracy by się wam podobało ... W takiej w której człowiek jest traktowany z szacunkiem,nie jest traktowany jak przysłowiowy robot do zarabiania pieniędzy.W Grocholi nie liczy sie klient tylko zyski!!!!Dlaczego tak często zmienia się obsada na sklepach???????Czyżby 3/4 bydgoszczan nie odpowiadało i nie nadawało się do pracy?!!ŻENADA!!!! Kobiety pracują na sklepach za najniższą krajową pod wielką presją bo czepiają się niemal wszystkiego.A papierkowej roboty jest tyle,że zostają po godzinach i oczywiście za darmo bo nadgodziny nie są płatne!!Wszystkie wcześniejsze komentarze są prawdziwe nie ma żadnej ściemy ani złego pomówienia.Traktujcie ludzi tak jak sami chcecie być traktowani.Chcecie być szanowani to szanujcie ich również.Na koniec dodam jeszcze o jednej zołzie biurowej która ma chyba płacone za bycie wredną dla wszystkich,powinna dostać nagrodę roku za to(pewnie wiecie o kogo chodzi,zresztą ona sama też) :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jan-Dar Sp. Z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jan-Dar Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jan-Dar Sp. Z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jan-Dar Sp. Z o.o.