RADOS S.C. Ociesa Łukasz, Ołowniak Radosław

Starachowice

Opinie o RADOS S.C. Ociesa Łukasz, Ołowniak Radosław

Michał

Ku przestrodze Żebyście nie byli tak rozczarowani jak Ja!! Przy wymianie szyby Panowie uszkodzili lakier a po 24 godzinach zaczęły odpada uszczelki od Szyby Czołowej. NIE POLECAM!!

Kasia

Jak najbardziej polecam, szybko, sprawnie i bez żadnych kłopotów

Malgorzata i Tomasz

Fatalny service!! W Cayenne polamali mi elementy od pasow bezpieczenstwa, oczywiscie nikt nic nie powiedzial, Mercedes wycieli tylnia szybe bez naszej zgody!!! Polozyli porysowana folie, kiedy to odkrylismy uslyszelismy ze i tak nie bedzie widac w lusterku, szyba boczna przesunieta na prowadnicach ze wialo jak cholera a P. Monika podczas rozmowy z mezem zasugerowala zeby skasowac nas wiecej, niestety, telefon przebijal!! Buta, arogancja, chamstwo i fatalne podejscie do klienta

klient

Jak najbardziej polecam firmę, usługa wykonana szybko i w pełni fachowo.

rad

Super firma. Szybko profesjonalnie i milo.POLECAM !!!!!!!

renata

Bardzo porządna firma.Szybko profesjonalnie wymienili szybę bardzo miła obsługa,oby więcej takich firm.

JAK

Niestety, bardzo negatywna opinia. Po wymianie szyby lalo sie do srodka. Uwalali tapicerke jakims smarem. Polamali kratke podszybia. Ci kolesie to zbieranina bezrobotnych.

Zostaw opinię o RADOS S.C. Ociesa Łukasz, Ołowniak Radosław - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RADOS S.C. Ociesa Łukasz, Ołowniak Radosław