Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Malbork

Opinie o Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Praca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych była dla mnie niesamowitym przeżyciem. Miałam okazję pracować z młodzieżą, poznać ich potrzeby i problemy.Miałam bardzo dobry kontakt z kadrą nauczycielską, wszelkie problemy były rozwiązywane zespołowo. Dzięki temu, że miałam dobry kontakt z uczniami, często klasy prosiły mnie o udział w wycieczkach i imprezach szkolnych jako dodatkowego opiekuna. Dyrektor typował mnie na uczestnictwo w szkoleniach i kursach, które znacząco podniosły moje kwalifikacje. Dzięki tej pracy, moje kompetencje znacznie wzrosły, a także zdobyłam doświadczenie zawodowe w pracy z młodymi ludźmi.

Zostaw opinię o Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych