Enckel Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Enckel Sp. z o.o.

Kiero z konkurencji

Rozwinąć?????? Ile Wy chcecie się rozwijać??? firma jest już ładnych parę lat na rynku a dalej ma niewiele do zaoferowania pracownikowi. Jak lubicie słuchać bajki to polecam audiobooki.

Czy pracownicy Enckel Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Tu nie ma żadnej formy integracji.

Uwaga

Pewnie jest jedno że w enckelu niezarobisz bo Jan sam niedecyduje a boji się Włochów o kase zapytać dla pracownika czyli norma ustalona rotacja pracowników itp

Robert czyzyk

Ale podziwiam mimo wszystko dyrektora że ma ludzi do pracy to mnie aż zaskoczyło bardzo zaskoczyło myślałem że ludzie się bardziej szanują bo z mojich kolegów których tam pracowało nikt niezostał napewno brygadzisya wafel i ucho Jana pracuję wkret met guardian czy trw płaci znaczenie lepiej czy tak trudno się zwolnić niż pracować dla wloskiej firmy

Enckel Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko SZLIFIERZ - POLERNIK. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Bondziorno

Ukraińców nie ma, a na początek marne 14 PLN ale o podwyżce można pomarzyć.

Robert czyzyk

Dyrektor j?pisał że pracowałem i umowy mi nie przedłużyli? Haha sam się prosiłes żebym przedłużył janku jak bys dał nawet 4tys to bym w tym włoskim kołchozie nie pracowal.A i że prostych rzeczy nie umiałem facet pracę masz ze względów rodzinnych a idz spawać bęben który poprzepalałes nieudaczniku życiowy

Nieudacznik życiowy
@Robert czyzyk

Tak się składa Panie Czyżyk, że pora pochwalić się wszystkim na forum, jaką to karierę zrobił Pan w tej firmie. Jeśli Pan kreuje się na doradcę dla wszystkich potencjalnych chętnych do pracy w tej firmie. Otóż proszę pochwalić się , że pracował Pan w tej firmie przez 4 i pół miesiąca. - od końca października 2016 roku do początku marca 2017 roku. Pan może nie wie , ale w tym okresie - około 95 dni roboczych nie był Pan obecny ponad 30 dni w pracy . W tych ponad 30 dniach jest około 16 dni z nieobecnością nieusprawiedliwioną. Pana stwierdzenie, że ktoś się Pana prosił , żeby Pan przedłużył umowę z Enckelem jest trochę na wyrost zwłaszcza w sytuacji , kiedy dostał Pan w świadectwie pracy uwagę , że rozwiązanie umowy nastąpiło na podstawie art 52 kodeksu pracy - czyli zwolnienie dyscyplinarne. Być może pała Pan nienawiścią do dyrektora tej firmy dlatego, że rozszyfrował Pana prawdziwe zamiary i zwolnił Pana za nieprzychodzenie do pracy. Dalsze Pana wpisy świadczą tylko o Pana nieporadności życiowej i o tym że tak naprawdę to Pan jest tym nieudacznikiem życiowym. Mogę się założyć , że również w innych firmach , w których Pan pracował nie zrobił Pan zawrotnej kariery. Zatem radzę wziąć sie solidnie do pracy, a nie przebywać tylko na siłowni i pompować bezsensownie bicka. Z pompowania bicka chleba nie będzie, a z solidnej pracy tak.

Były Pracownik

Tragedia dlaczego? Bo ryba psuje się od głowy. Pan pieczarka co ludzi ma za nic ,mami każdego pięknym bajkami a następnie przychodzi proza życia. Wypłat jak prawda pana pieczarki żadna. Kilka straconych lat niepopełniajciw tego błędu co Ja.

Robert czyzyk

Racja szkoda czasu ta firma to zwykły wyzysk strata czasu patrzą na ręce kart odbijaj 3 razy na dzień spawacz 17zl smiech na sali

Jaro12

Ubezpieczenie w tej firmie jest normalne jeżeli chodzi o to to jest ok zarobki 13 Zeta na rękę więcej nie dostaniesz chyba że jesteś pociotkiem Jana albo burakiem z skl odradzam szczerze na początku łgarz Jan obiecuje złote góry puzniej jak idziesz po podwyżkę to ci nawet w oczy nie spojrzy (usunięte przez administratora) jak ich mało trzeba znaleźć na Facebooku pana moretto i mu wszystko opisać co tam się dzieje może on nawet nie wie co u niego we firmie się wyprawia

Czy w obrębie jednego działu w Enckel Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Abc

Tutaj nawet liderzy zarabiają marnie, z tego co słyszę ludzie odchodzą na potęgę lub mają taki zamiar. Włoska firma wszystko jak najmniejszym kosztem byle zabrać pracownikowi. Szkoda twojego czasu, i nerwów. Pan J najpierw oczaruje cię bajkami o firmie, a po miesiącu czasu zostaniesz z ręką w nocniku.

Odpowiedź

Witam. Z tego co wiem to na lidera można zapracować ciężką pracą. Pierwsze co usłyszysz to "Musisz się wykazać" Taki stan będzie trwać ok. 6 miesięcy do roku. Problem polega na tym ze wcale ale to wcale nie opłaci Ci się zostać liderem. Twój "dodatek" będzie tak niski, że po pewnym czasie zaczniesz się zastanawiać czy opłaca Ci się w to bawić. Aa i pamiętaj Twój "dodatek" jest wliczony do premii "uznaniowej" więc raz możesz jej wcale nie dostać a dwa jak już dostaniesz i policzysz to wyjdzie Ci że za parę złotych będziesz brać odpowiedzialność za siebie, Twoich podopiecznych, ludzi z innych działów którzy mają wpływ na Twoją produkcje i włoskie biuro. Powodzenia.

Robert czyzyk

Strata czasu zarobki fatalne brak podwyżek lepiej puszki zbierać na smietniku niż tam pracowac

Jaro12

Odradzam prace w tym zakładzie nie dostaniecie ani złotówki podwyżki płacą minimalna a jeżeli nie przepracujesz 160 godzin to wtedy cię tak policzą że wyjdzie na godzinę pracy 12.50 dlatego że stawkę jest godzinowa ze stawką miesięczną zmienna żenada Janek to sciemniacz nie wierzcie mi łzę jak pies

@Jaro12

Trzeba zacząć od tego, że kwestia wysokości wynagrodzenia jest indywidualna. No ale fakt - to jednak niedobrze, iż nie ma tam podwyżek. One przecież dodatkowo motywują pracowników. Jestem jeszcze ciekawa, czy w Enckel macie zapewnione pełne ubezpieczenie. Jak to wygląda w tej firmie?

Paulina

Odpowiednia odzież w miejscu pracy to bardzo ważny element, również w kwestii bezpieczeństwa. Czy rozmawialiście z pracodawcą na ten temat? Może warto byłoby zasugerować zakup nowej odzieży dla pracowników. Wspominasz o premiach i podwyżkach - otrzymujecie je w firmie Enckel Sp. z o.o. regularnie?

TezGosc
@Paulina

Zeby porozmawiac z pracodawca trzeva znac jezyk wloski ,bo Gosc nie zdaje sobie sprawy ze ubrania sie zuzywaja podczas pracy a kupuja slabej jakosci odziez . Pieniadze daja tam w ostatecznosci gdy chcesz odejsc a cos potrafisz

@TezGosc

A nie ma w Enckel Sp. z o.o. bezpośredniego przełożonego, z którym moglibyście się porozumieć i porozmawiać na ten temat? Myślę, że taka rozmowa powinna wystarczyć. Ciekawa jestem też, jak ogółem oceniasz warunki pracy w tej firmie.

Gościu

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Powodzenia w nowym zakładzie, przecież można przebierać tyle ich jest w Częstochowie i okolicach.

Gosciu

Jeżeli go znasz i taka jest postawa Dyrektora zakładu, to tylko pogratulować i czekać aż zakład padnie.

KP

Szukam pracy? Czy ta firma da mi możliwość zatrudnienia na umowę o pracę i pewny zarobek? Takiej szukam.

Grzegorz
@KP

Niestety nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy w firmie. Może ktoś z obecnych pracowników może Ci podpowiedzieć, czy pracodawca prowadzi rekrutację, a jeśli tak to na jakie stanowiska. Wcześniej ktoś wspominał o stabilnych umowach i premiach kwartalnych. Napisz jeśli zdecydujesz się złożyć CV.

maly

Witam do wszystkich a najbardziej do kierownika produkcji jest w Wrzodaku a ta (usunięte przez administratora) Jan ma za ludzi niewolnikow sra sie moretto a firma jest wloska (usunięte przez administratora) widzial (usunięte przez administratora) wie i nie daje podwyzek obudzcie sie

Mirek

Witam pojawilo sie ogloszenie dla spawacza , ktos moze sie wypowiedziec czy warto tam jechac i czy jest tak zle jak wiekszosc pisze ? Jak warunki ,stawki itp. Pozdrawiam

@Mirek

Witam. Dziwi mnie fakt, że w momencie gdy ta firma poszukuje jakiegokolwiek pracownika zainteresowane osoby nie pofatygują się osobiście, żeby dowiedzieć się jakie są warunki pracy , a próbują zdobyć informację w internecie. Ja zazwyczaj choć z ciekawości idę na spotkanie , żeby samemu ocenić sytuację , a nie bazować na opiniach osób, której sądząc po komentarzachnie doczekały się w tej firmie spełnienia marzeń. Choć nie pracuję w tej firmie mam " dobre dojścia " i mogę potwierdzić jedno, że jest to fima która zatrudnia na umowę o pracę, płaci adekwatnie do stopnia znajomości tematu i doświadczenia, wszystkie nadgodziny płacone są zgodnie z kodeksem pracy. Dla zaiteresowanego Mirka. Rusz chłopie zadek i jedź sam i się dowiedz jak jest naprawdę.

Abcdd
@Gość

Umowa o prace jak najbardziej zgadza sie, możesz zostać tylko 1h dłużej nie więcej co i tak się pewnie skończy.Zarobki adekwatne do wykonywanych czynności no nie bardzo, chyba uważasz że doświadczony spawacz powinnien zarabiać nie więcej jak 2500PLN netto na wejście , premia uznaniowa raz na 4 miesiące nie ma jasnych reguł ich przyznawania, różnego rodzaju pakiety socjalne brak, na urlop wakacyjny pracownicy zamiast dodatków mają obciętą marną premię ponieważ nie pracują 2 tygodnie tylko wypoczywają, kara musi być. Obietnice bez pokrycia, mydlenie oczu jak to będzie cudownie.

@Abcdd

Tak się składa, że żeby pracownicy mogli zostać w nadgodzinach firma musi mieć zamówienia. W poprzednich latach było tak, że wielu pracowników zostawało w nadgodzinach i przychodziło w sobotę. Jednak koniunktura nie zawsze jest taka jakby się chciało. Jeśli jest mniej zamówień, to nie ma sensu zostawać w nadgodzinach, bo i po co? Pracownicy przyzwyczaili sie do nadgodzin , bo firma płaci wszystkie nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy. Jeśli chodzi o urlop to z tych komentarzy wynika , że w innych firmach płacą za nic. Pracownika nie ma w pracy a dostaje premię. Pracuje dwa tygodnie, drugie dwa tygodnie na urlopie i wielka krzywda , bo nie dostał premii. Proponuję przejść na samozatrudnienie lub założyć swoją firmę i zatrudniać pracowników. Z pewnością zapłacicie za nic nierobienie.:)

Gościu

A ja polecam, jak na Częstochowę to nie jest źle.

Dobry spawacz

Tak warto być spawaczem w enckeln 2000zl to już spawacz nigdzie nie zarobi to jedyna firma która trzyma jeszcze dobre standardy podobno na dniach mają wszyscy wypowiedzenia złożyć bo już się do robili i chcą z dobroci serca podzielić się z innymi spawaczami

Sleep

Witam. Nie polecam pracowac w tej firmie Enckel poniewaz nie ma podwyzek i wyplata nie jest na czas. Osoba ktora nazywa sie Panem "dyrektorem " jest irracjonalna ktora nie pomoze Ci w zadnej kwesti bo tlumaczy sie ze on nic nie moze bo wladze maja Wlosi to po co on tam jest i co on tam robi skoro nic nie moze to jest czysta hipokryzja. Praca monotonna i awersyjna. Jesli chodzi o dzial 'krolowej montazu' nie polecam osoba jest falszywa i jesli widzi korzysci u kogos to jest wtedy 'przyjazn' , jesli sie sprzeciwisz jestes wrogiem i masz pod gorke u Mistrza produkcji itp. Osoba ironicznie polemizuje rozdziela prace na osoby jesli Cie lubi dostaniesz lekka jesli jestes wrogiem dostajesz najgorsza prace i separuje od ludzi .

Nick znick

Zalecam używania znaków interpunkcyjnych oraz diakrytycznych, bo robią one różnice: np. Laski mi nie robisz. - Łaski mi nie robisz.

Wszystko wiedzący
@Sleep

Tam większość jest ironiczne. Wielcy liderzy tylko się puszą a pożądanie roboty nie potrafią rozdzielić. Nie mówię tutaj tylko o miss montażu. Polerka jest żenująca w porównaniu jak działało to kiedyś. Lusterka to oni nie potrafią zrobić. Gięcie z tym nadętym (usunięte przez administratora) na czele też tylko wiecznie narzeka. Zastępca kierownika produkcji pracuje tam prawie od początku a popełnia ciągle szkoleniowe błędy i nie wie nawet jak się nazywa to co robi. I wiecznie narzekajacy kierownik narzędziowni co by tylko wypowiedzeniami straszył A robić mu się nie chce. Szkoda tylko tych dziewczyn w biurze bo muszą ciągle słuchać pomrukiwań pana j. który wiecznie jest taki styrany robotą że szok. A i jeszcze spawacze. Zapomniałem o nich. Ale w sumie to szkoda słów. A magazyn ciekawe czy dalej szuka sobie roboty bo podobno sam lider od nich odszedł. I może nawet tutaj mu przyklasnę bo podobno go potraktowali jak śmiecia. Przynajmniej on pewnie ma spokój od tego syfu. No i na koniec deserek w postaci pana Z. z biura który to lepszej posady w tej firmie nie ma. Sam pan j. Może mu pozazdrościć w takim krótkim czasie się tak ładnie dorobić i pewnie nadal mu się to udaje. O reszcie nie mam zdania także nie rozpisuję się. Mam nadzieję że pomogłem i nikt się nie nadzieję na tą minę jaką jest enckel. Pozdrawiam i odradzam.

Angelo

Jesl chcecie pracowac w tym zakladzie to przygotujcie sie na to ze wyplata nie wplynoe wam na konto 10kazdego miesiaca tylko 11albo12ego pip powinien zlapac kogos za morde i przeciorac po betonie szkoda slow ptffuu

Zostaw merytoryczną opinię o Enckel Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Enckel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enckel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enckel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Enckel Sp. z o.o.