Impel Cash Handling

Bydgoszcz

Opinie o Impel Cash Handling

były pracownik

Według mnie kiedys to była jedna z najlepszych firm. Miałem kiedys okazje popracowac w firmie Konsalnet cash management ale widzac ten bałagan przy pierwszej okazji wolałem wrócic do Impela. Teraz gdy ta firma kupila Brinksa a kierownikem zostal (po układach) PAN M. impel zszedł na dno pod kazdym wzgledem (organizacji pracy, płacy i godzin pracy). Nawet powazny wypadek samochodowy i nalot Inspekcji Pracy nie poprawił warunkow panujach w firmie,ale najlepiej miec pretensje do pracownikow. Pracuja tam naprawde dobrzy ludzie którzy dbaja o wizerunek firmy,ale dopóki jest tam kierownikiem PAN M. nie polecam pracy w Impelu. Z poważniem wieloletni pracownik.

Zostaw opinię o Impel Cash Handling - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Cash Handling