Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk w Warszowice

Bożena

jak najdalej od tej firmy!! nie polecam, z tak nierzetelną firmą nigdy się nie spotkałam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk?

SERWIS-G0W0RK Nowy wpis

Twojej firmy nikt nie poleca. Zacznij dbać o opinie. Skontaktuj się z Nami.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka kariery w P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk? Czy trudno jest zdobyć awans?

BRUK.. FACH Nowy wpis
Klient

Cały czas robią dla mnie usługi i roboty. I jakoś cały czas ci sami pracownicy . ( i nie chcą przenieść się do mnie) Czyli musi tam nie byś tak żle No i fajne koparki i auta z hds tak na nowe wyglądają i nie kapie olej na kostkę. Mi się tam z nimi dobrze współpracuje a Arka znam jusz pare lat i jakoś mnie nie ciula na robocie i na materiale. Cześć....

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk na stanowisko MONTER FASAD? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Szogun
Klient

Współpracuję z firmą od 4 lat i informacje, które pisze MiszMasza i kilka innych osób mocno odbiegają od rzeczywistości. Moje doświadczenia z firmą Arex są bardzo pozytywne tzn. zawsze towar otrzymuję na czas, wiem z kim co załatwiać. Z właścicielem konkretnie umawiamy się i rozliczamy zgodnie z ustaleniami. Jeśli chodzi o wykonawstwo to trudno znaleźć miejsce źle wykonane, dodatkowo miałem okazję rozmawiać z kilkoma klientami którzy czekali na Arex kilkanaście tygodni bo znajomi byli bardzo zadowoleni z usług firmy i oni również chwalili wykonawstwo. Dodatkowo z tego co wiem to większość pracowników pracuje w firmie kilkanaście lat, więc z tym tyranem to gruba przesada. Każdy myślący człowiek może sam się przekonać jaka jest prawda. Ja od 4 lat jestem bardzo, bardzo zadowolony ze współpracy. Pozdrawiam wszystkich pozytywnych.

Czarek

Mam nadzieję, że równie dobrze pracuje się w firmie skoro klienci są zadowoleni?

Hehehe
@Czarek

Ta, najniższa krajowa i praca na złomie.

Karina
@Czarek

Nie sądzę by byli zadowoleni klienci.

@Hehehe

Najniższa krajowa obowiązuje przez cały okres współpracy z Arexem? Czy tylko na początku zatrudnienia np. na okresie próbnym, a później rośnie? I o jakie stanowisko Ci chodzi? Czy do podstawy są doliczane może jakieś premie? ;)

Jak długo trwa proces awansu w P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk?

Sebastian

Ogłoszenie na brukarza w AREX jest nadal aktualne? W ogłoszeniu podają, że mile widziane jest doświadczenie, ale co jeśli się go nie ma? Na jakie zarobki może liczyć początkujący brukarz, który nie miał wcześniej do czynienia z tym zawodem?

Bożena

Dodo
@Bożena

Dlaczego chciałabym zapytać bo mam z nią też problemy

@Bożena

Dodałeś swój wpis już 3 lata temu ale nic w nim nie wyjaśniłeś tak naprawdę. Pisząc, że się nie poleca fajnie jakby się dodało dlaczego. Rozwiewa to wtedy wszelkie wątpliwości. Jak jeszcze zajrzysz tu na forum to odezwij się proszę i napisz co i jak.

Marek

To więcej niż najmniejsza krajowa nie przejdzie ?

Marcin J
Klient

Jestem z tej firmy bardzo zadowolony. Przy budowie domu miałem parę firm ale panowie od kostki byli bez problemowi i dobrze wykonali mi ładnie podjazd i obejście. Firma PHU AREX jest godna polecenia. I z małym poślizgiem ale bardzo słowni . A do tego można zobaczyć przed pracą kostki na ich składzie w Pawłowicach Polecam Marcin J Drogomyśl.

Marcin

Hej! Czy ktoś posiada informacje czy nie ma żadnych nowych wakatów w firmie ?

Paweł

Zrobili mi plac, wszystko krzywo, a po pierwszym deszczu wszystko się rozjechało. Kiedy ddzwoniłem do szefa nie odbiera telefonu. (usunięte przez administratora)

KAROL

Buli i reszta to fachowcy. Koparki mają fajne

@KAROL

Szukam opinii na temat pracy w AREX. Szczerze mówiąc, nie do końca rozumiem, czy jesteś ich pracownikiem, napisałeś bardzo ogólnikowo. Wiesz, na czym polega ta praca?

Łukasz

Firma AREX specjalizuje się w usługach koparko ładowarką, przewozem materiałów sypkich, jak również kostki brukowej. Na stronie http://www.phu-arex.pl/praca/ pracodawca szuka brukarza i brukarza brygadzisty. Warto tam zajrzeć i zapoznać się z ofertą rekrutacyjną.

Pensjonat Witan *****

Mają dobry sprzęt . Samochody koparki i narzędzia , podołali moim wymyślnym i skomplikowanym projektom . No i efekt podoba się naszym gościom co bardzo nas cieszy. Zapraszam Pensjonat Witan *****

Paweł Zbytków

Zrobili mi podjazd i jestem bardzo zadowolony. Mają plac wystawowy w Pawłowicach tam idzie zobaczyć kostkę bo w katalogu to tak inaczej wygląda. No i mają swojego projektanta. Jestem zadowolony będę polecał a skasowali jak się umówiłem przed robotą . Paweł Nowak.

Piotr Sosna

Zrobili mi plac z kostki i granitu. Doradzili dali swoje sugestie. Mają pojęcia o tym co robią. Nie są najtańsi ale jestem zadowolony trochę długo czekałem na wykonanie ale warto.

Artur

@Feliks, aktualnie firma szuka pracowników na stanowiska Brukarz Brygadzista oraz Brukarz. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej firmy: http://www.phu-arex.pl/praca/ Daj znać jeśli zdecydujesz się aplikować do P.H.U. "AREX". Zachęcam pracowników P.H.U. "AREX" do wyrażania opinii o pracy w tym miejscu, ponieważ mogą one pomóc innym osobom w podjęciu decyzji, o tym czy aplikować do tej firmy.

Feliks

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk - Warszowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk?

Liczba opinii klientów firmy P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk, to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk
2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Boryńska 55
    43-254 Warszowice
  • NIP: 6331611640 REGON: 240529915

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk