Opinie o P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk w Warszowice

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na operator koparko ładowarki. P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

BRUK.. FACH Nowy wpis
Klient

Cały czas robią dla mnie usługi i roboty. I jakoś cały czas ci sami pracownicy . ( i nie chcą przenieść się do mnie) Czyli musi tam nie byś tak żle No i fajne koparki i auta z hds tak na nowe wyglądają i nie kapie olej na kostkę. Mi się tam z nimi dobrze współpracuje a Arka znam jusz pare lat i jakoś mnie nie ciula na robocie i na materiale. Cześć....

anonim Nowy wpis

Szogun Nowy wpis
Klient

Współpracuję z firmą od 4 lat i informacje, które pisze MiszMasza i kilka innych osób mocno odbiegają od rzeczywistości. Moje doświadczenia z firmą Arex są bardzo pozytywne tzn. zawsze towar otrzymuję na czas, wiem z kim co załatwiać. Z właścicielem konkretnie umawiamy się i rozliczamy zgodnie z ustaleniami. Jeśli chodzi o wykonawstwo to trudno znaleźć miejsce źle wykonane, dodatkowo miałem okazję rozmawiać z kilkoma klientami którzy czekali na Arex kilkanaście tygodni bo znajomi byli bardzo zadowoleni z usług firmy i oni również chwalili wykonawstwo. Dodatkowo z tego co wiem to większość pracowników pracuje w firmie kilkanaście lat, więc z tym tyranem to gruba przesada. Każdy myślący człowiek może sam się przekonać jaka jest prawda. Ja od 4 lat jestem bardzo, bardzo zadowolony ze współpracy. Pozdrawiam wszystkich pozytywnych.

Czarek

Mam nadzieję, że równie dobrze pracuje się w firmie skoro klienci są zadowoleni?

Hehehe
@Czarek

Ta, najniższa krajowa i praca na złomie.

Karina
@Czarek

Nie sądzę by byli zadowoleni klienci.

@Hehehe

Najniższa krajowa obowiązuje przez cały okres współpracy z Arexem? Czy tylko na początku zatrudnienia np. na okresie próbnym, a później rośnie? I o jakie stanowisko Ci chodzi? Czy do podstawy są doliczane może jakieś premie? ;)

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk na stanowisko MONTER FASAD? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Jak długo trwa proces awansu w P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk?

Sebastian

Ogłoszenie na brukarza w AREX jest nadal aktualne? W ogłoszeniu podają, że mile widziane jest doświadczenie, ale co jeśli się go nie ma? Na jakie zarobki może liczyć początkujący brukarz, który nie miał wcześniej do czynienia z tym zawodem?

Bożena

jak najdalej od tej firmy!! nie polecam, z tak nierzetelną firmą nigdy się nie spotkałam.

Dodo
@Bożena

Dlaczego chciałabym zapytać bo mam z nią też problemy

@Bożena

Dodałeś swój wpis już 3 lata temu ale nic w nim nie wyjaśniłeś tak naprawdę. Pisząc, że się nie poleca fajnie jakby się dodało dlaczego. Rozwiewa to wtedy wszelkie wątpliwości. Jak jeszcze zajrzysz tu na forum to odezwij się proszę i napisz co i jak.

Marek

To więcej niż najmniejsza krajowa nie przejdzie ?

Marcin J
Klient

Jestem z tej firmy bardzo zadowolony. Przy budowie domu miałem parę firm ale panowie od kostki byli bez problemowi i dobrze wykonali mi ładnie podjazd i obejście. Firma PHU AREX jest godna polecenia. I z małym poślizgiem ale bardzo słowni . A do tego można zobaczyć przed pracą kostki na ich składzie w Pawłowicach Polecam Marcin J Drogomyśl.

Marcin

Hej! Czy ktoś posiada informacje czy nie ma żadnych nowych wakatów w firmie ?

Paweł

Zrobili mi plac, wszystko krzywo, a po pierwszym deszczu wszystko się rozjechało. Kiedy ddzwoniłem do szefa nie odbiera telefonu. (usunięte przez administratora)

KAROL

Buli i reszta to fachowcy. Koparki mają fajne

@KAROL

Szukam opinii na temat pracy w AREX. Szczerze mówiąc, nie do końca rozumiem, czy jesteś ich pracownikiem, napisałeś bardzo ogólnikowo. Wiesz, na czym polega ta praca?

Łukasz

Firma AREX specjalizuje się w usługach koparko ładowarką, przewozem materiałów sypkich, jak również kostki brukowej. Na stronie http://www.phu-arex.pl/praca/ pracodawca szuka brukarza i brukarza brygadzisty. Warto tam zajrzeć i zapoznać się z ofertą rekrutacyjną.

Pensjonat Witan *****

Mają dobry sprzęt . Samochody koparki i narzędzia , podołali moim wymyślnym i skomplikowanym projektom . No i efekt podoba się naszym gościom co bardzo nas cieszy. Zapraszam Pensjonat Witan *****

Paweł Zbytków

Zrobili mi podjazd i jestem bardzo zadowolony. Mają plac wystawowy w Pawłowicach tam idzie zobaczyć kostkę bo w katalogu to tak inaczej wygląda. No i mają swojego projektanta. Jestem zadowolony będę polecał a skasowali jak się umówiłem przed robotą . Paweł Nowak.

Piotr Sosna

Zrobili mi plac z kostki i granitu. Doradzili dali swoje sugestie. Mają pojęcia o tym co robią. Nie są najtańsi ale jestem zadowolony trochę długo czekałem na wykonanie ale warto.

Artur

@Feliks, aktualnie firma szuka pracowników na stanowiska Brukarz Brygadzista oraz Brukarz. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej firmy: http://www.phu-arex.pl/praca/ Daj znać jeśli zdecydujesz się aplikować do P.H.U. "AREX". Zachęcam pracowników P.H.U. "AREX" do wyrażania opinii o pracy w tym miejscu, ponieważ mogą one pomóc innym osobom w podjęciu decyzji, o tym czy aplikować do tej firmy.

Feliks

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Roman pniówek

Robili mi rok temu utwardzenie podjazdów do domu garażu chyba szef płaci im dobrze bo uwineli się w 3 dni wykopanie ziemi osadzenie obrzeży nowy kamień dwie frakcje ok 125 m2 teraz znów będą dalej robić kostkę robią szybko dobrze każdy wie co ma do roboty i sprzęt mają sprzęt i to ciężki a cena można się dogadać choć takie same jak inni wykonawcy czyli firmy te duże a nie garażowe polecam

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Warszowice i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk - Warszowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk
2/5 Na podstawie 24 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk