P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk

Warszowice

Opinie o P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk

Marcin

Zbieranina leni i pijaków, w piciu piwa pierwsi, że jeszcze takie firmy istnieją.

Wiola

Firme"Arex" wyróżnia przede wszystkim profesjonalny wykon . Pracę wykonane są terminowo, szybko oraz czysto bez zbędnego ociągania się ! Kontakt z samym szefem bez zarzutów. Współpraca przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze!

Zadowolona

Solidnie,profesjonalnie.Bardzo miła i przyjemna współpraca.POLECAM

Piotr Borowiec

Profesjonalna firma , doświadczeni pracownicy , fachowo wykonane zlecenie . Polecam 100%

Justyna 82

Miałam przyjemność korzystać z usług tej firmy , robota wykonana szybko , czysto , zgodnie z projektem . POLECAM !!!

Michał

Firma godna polecenia... profesjonalnie wykonana praca. Pracownicy bez zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolony.

Bożena

jak najdalej od tej firmy!! nie polecam, z tak nierzetelną firmą nigdy się nie spotkałam.

lov

podkupuje pracowników innych firm

Zostaw opinię o P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk - Warszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk