Sharpie Travel

Olsztyn

Opinie o Sharpie Travel

K.-OPIEKUNKA

Całkowite zaprzeczenie opinii z dnia 2010-08-22 g:21:17!!Od kilku lat, w okresie wakacyjnym, pracuję jako opiekunka na koloniach w Sharpie Travel!Jestem szczerze zadowolona!Szefostwo kontaktowe i bezproblemowe!Zarobki adekwatne do zakresu obowiązków i odpowiedzialności!!Podejrzewam, że negatywną opinię wystawiła po prostu konkurencja!? :) No tak, każdy spób na antyreklamę jest dobry! Pozdrawiam ekipę Sharpie Travel :))))))) K.

nie polecam

nie polecam pracy jako wychowawca na koloniach organizowanych przez tą firmę. zarobki za taka odpowiedzialność żadne. praca 24h na dobę, a zarabia się dziennie mniej niż za 8 godzin pracy przy chociażby roznoszeniu ulotek. mała pomoc ze strony kierownictwa, często trzeba robić rzeczy, które nie powinny i nie należą do obowiązków wychowawcy.

Zostaw opinię o Sharpie Travel - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sharpie Travel