P.H.U AgatoM - LOMBARD KOMIS

Sosnowiec

Opinie o P.H.U AgatoM - LOMBARD KOMIS

Słowa kojarzące się z P.H.U AgatoM - LOMBARD KOMIS (np:.beznadziejna stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .minus sto punktów Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... beznadziejni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 3zł na godzine Najbardziej podobało mi się w P.H.U AgatoM - LOMBARD KOMIS: wolne niedziele Najbardziej nie podobało mi się w P.H.U AgatoM - LOMBARD KOMIS: wykorzystywanie pracownika do prac nie związnych z stanowiskiem

Zostaw opinię o P.H.U AgatoM - LOMBARD KOMIS - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U AgatoM - LOMBARD KOMIS