DEBASTOR

Ksawerów

Opinie o DEBASTOR

Niezadowolony

Witam, Niestety w moim odczuciu i po tym jak podeszli do mojej sprawy (reklamacji) nikomu nie polecam tej firmy wydałem ponad 20000zł u nich. i zostałem na lodzie. Nie zalatwiajcie z nimi reklamacji na telefon. Wszystko na maila lub pismem oficjalnym. Pózniej sie wszystkiego wypierają, a szef to człowiek który pozjadał wszystkie rozumy. NIE POLECAM

anonymous
@Niezadowolony 10.01.2016 15:25

zgadzam się z tym zdaniem w 100%

Aneta

Niedawno DEBASTOR ogłosił rekrutacje na stanowisko montera, pracownika produkcji. Czy doświadczenie w pracy na tym stanowisku jest w tym przypadku niezbędne? Pracodawca w ogłoszeniu deklaruje, że praca ta będzie stała, lekka i dobrze wynagrodzona. Czym w takim razie będzie się zajmował taki potencjalny pracownik?

Galileo26
@Aneta 30.10.2017 07:59

Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym/ handlowym będzie dużym atutem, ale jeżeli posiadasz naturalne predyspozcje do takiej pracy to też jest wartosć. Praca dla osób ambitnych, chcących się rozwijać zawodowo.

Aneta

Śledzicie stronę internetową firmy? Znajdziecie tam informacje o aktualnych ofertach pracy. Obecnie poszukiwana jest osoba na stanowisko Sprzedawca - doradca techniczny - kierowca. Pracujesz w DEBASTOR? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w tym charakterze.

Szukasz pracy?

any

Świentnie, ze atmosfera teraz u nich dopisuje @friend, bo w końcu dbanie o dobre relacje przyczynia się do sukcesu w firmie.

Konrad Sz

Niezły marketing szeptany, ktoś komu to zleciliście pomylił fora , to są ora o pracodawcy a nie dot. cen i fachowości , która jest słaba w tej firmie . ktoś słabo się postarał o kreatywność nicków . to razi .

Aga

Profesjonalni w każdym calu. Do tego solidni, terminowi, rzetelni. Ujęło mnie podejście do klienta - w czasach, gdy pracownicy firm bywają znudzeni i mrukliwi, tu - klient czuje, że nie jest intruzem. Kultura i uśmiech.

Ewa

Polecam ich żaluzje drewniane, solidna jakość i ciekawe pomysły na aranż.

Wergens

Jak dla mnie dobra firma, która oferuje rolety i markizy w atrakcyjnej cenie, myślę że to dobry wybór.

Maria

Bardzo fachowa obsługa. Gorąco polecam.

Marcin R.

Wymieniałem okna, teraz zamówiłem moskitiery do okien. Polecam !

Jakub

Zamówiłem moskitiery do całego domu ( na drzwi balkonowr ranka przesuwana ! ) - nie mam problemów z plaga komarów. POLECAM !

tomek

Kupiłem u nich rolety rzymskie do całego domu. Świetne wykonanie, tydzień przed terminem. Tak trzymać!

KRYSTYNA

Ja też jestem bardzo zadowolona. Potrafią znaleźć fantastyczne rozwiązania. Przekonać mnie o słuszności wyboru - a to naprawdę nie jest łatwe. Rolety są fantasyczne. Obsługa świetna. Polecam i będę polecać firmę "Debastor". Fachowa i rewelacyjna obsługa.

Janina Morawska

Potrafią doradzić. Chciałam montować rolety w całym domu, ale Pan który przyjechał przekonywał mnie do plis. Dałam się przekonać chociaż nie miałam 100% pewności czy zrobiłam dobrze, bo mam sporo okien balkonowych i w szczególności w tych oknach to był strzał w dziesiątke. mogę zasuwać plisy jak chce, a najczęściej zasłaniam od dołu żeby wpóścić dodatkowe światło. Genialne rozwiązanie ! Polecam Debastora innym

Tustar
@Janina Morawska 11.04.2012 23:50

Jak dla mnie Debastor to bardzo dobra firma. Mają fajne rolety rzymskie

Denas
@Janina Morawska 11.04.2012 23:50

Moim zdaniem firma ma jak najbardziej dobre produkty pod kątem ceny do jakości.

Zostaw opinię o DEBASTOR - Ksawerów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEBASTOR