Opinie o bricoman.pl - Bricoman Polska sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bricoman. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bricoman o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricoman w Poznań

Grajka

Nie radzę nikomu nic kupować w tym markecie w bricomarche pestka ponieważ zakupiłam u nich trampolinę i pawilon ogrodowy wydałam ogromne pieniądze a nie chcą przyjąć żadnej reklamacji a nawet nie chcą zwrucić pieniędzy dlatego też ostrzegam was kupujących

nieistotny
@Grajka

Brawo za opinię. Zakupy w Bricomarche a opinia o Bricoman.

Grajek
@Grajka

co sie dziwic ze bricomarchde pestka a bricoman to nie to samo - jak telefon padl to wiecej komorek u grajkowej nie znadziesz :))))

Luk
@Grajka

No to bricoman czy bricomarche? To są dwa różne sklepy..

Bedi_2115
@Grajka

Przecież Bricoman a Bricomarche to dwie inne instytucje. Prócz przedrostka "Brico" nic te firmy nie łączy. Więc opinia nie w tym miejscu.

Normalny
@Grajka

Po samej składni zdania widać że kretynka

Bricoman Poznań

Odradzam kupowania bo zamówiłem przez Internet zrobiłem przelew A oni nie wiedzą kiedy wogole sa u nich ksiegowane przelewy TOTALNA PATOLOGIA

Trzeba mieć dyspozycyjność na cały etat ?

Ochrona - Bricoman - Poznań

Ochrona nie wpuszcza klientów bez maski ze względu na bezpieczeństwo innych pracowników oraz klientów. Jeżeli klient przedstawia zaświadczenie od lekarza , że jest chory i nie może zakładać maskę wpuszczany jest na teren sklepu w drodze wyjątku. Klienci , którzy nie chcą się poddać obowiązkowi zakładania maski na terenie sklepu , mogą dokonać zakupu przez internet na stronie https://www.bricoman.pl

Qa
@Ochrona - Bricoman - Poznań

Ale i tak musi odebrać zakupy w sklepie to i tak musi wejść do sklepu.

Sprzedawca

Pierwsze spotkanie to coś w rodzaju testów - pisemne i sprawdzające pojęcie o układaniu towarów na półkach. Dopiero drugie to to właściwe: najpierw wypytują o przebieg kariery, czym dokładnie się zajmowałeś, jakie znasz marki itp. Rozmowa o zarobkach jest na samym końcu, ale rekruter nie ma szansy zaproponować więcej niż przewiduje ich regulamin.

Żadnych dziwactw nie było.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zdegustowany

Jako nowy ciężko się wbić w towarzystwo, szkolenia na szybko i po łebkach. Szybko zostajesz sam. Przepychanie odpowiedzialności. Brak odpowiedniej organizacji. Większość pracuje tam już długo ale pensje sztywne brak ostatnio podwyżek. Zaraz najniższa krajowa dogoni najniższe pensje na jednym z działów. Atmosfera średnio fajna.

Jak ze studentami w Bricoman? Chętnie zatrudniają?

Bez imienia

Studentów nie zatrudniają

Michalina
@Bez imienia

Na dziale kasy można zatrudnić. Studenta ..

Czym Bricoman zachęcają? Jakie mają dodatki?

Dodatki to jedynie zwiększające się z każdym rokiem obowiązki :D

Przewodniczący

Pracownikom, którym jeszcze się chce coś zmienić i chcą mieć wpływ na dalszy wygląd naszego miejsca pracy zapraszam do kontaktu z Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Bricoman Polska sp. z o.o. Ze względu na brak możliwości umieszczenia takiej informacji na workplace szukamy nowych źródeł kontaktu z resztą pracowników. Związki aktualnie działają już w Jaworznie i tam możecie szukać kontaktu.

Katastrofa, nie chcą zarobić, nie wpuszczają ludzi bez masek nawet jak Ci nie mogą nosić tych kagańców. Wulgarna ochrona nie zachęca do zakupów, po za tym urządzenia i materiały poniszczone, brudne, porozrzucane i chaotycznie rozmieszczone na powierzchni sklepu. Obsługa niedouczona i chyba pracująca tam za karę. Moje odczycie to jak bym się cofną w czasie ze 30 lat. Nie polecam. Szanujcie się ludzie, szanujcie swoje pieniądze.

Grzegorz
@Michał

Potwierdzam, Pan z ochrony jest wręcz agresywny. Posiadam zaświadczenie od lekarza i za każdym razem to samo. Kłótnia z ,,najważniejszą'' osobą w tym sklepie PANEM Z OCHRONY. Po prostu porażka!!!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bricoman?

Mała

Zależy od działu

Ciekawy

Jaka stawka na wejściu do firmy. ? Jak się pracuje da jakieś premie befity ?

worker
@Ciekawy

3500 bez doswiadczenia ale mozna negocjowac, kilka premii za obrot,karta multisport, luxmed, jakies ubezpieczenie dodatkowe, bilety do kina na urodziny i za zakladanie kart vip... ogolnie za takie pieniadze jest ok

Gabrysia

Czy praca kasjerek jest ciężka ? Po jakim czasie można zejść na przerwę i czy pracuje się także wtedy na sklepie?

kasa
@Gabrysia

Nie jest ciezka, na przerwe schodzisz jak zglosisz kierowniczce albo jej zastepczyniom. chyba ze jest ruch i towaru nie dokladasz - to nie spozywka a kasa taka sama a nawet lepsza bo siedzisz na kasie a nie robia z ciebie fizola

@kasa

Powiesz mi jakie są widełki płacowe na tym stanowisku? Jestem też ciekaw jak wyglądają relacje między pracownikami w Bricoman, czy wszystko pod tym względem w porządku? Mam nadzieję że niedługo powiesz mi coś na ten temat.

Wyzysk :)

Zmowa płacowa 2200 netto i w pysk na święta 200 brutto premii świątecznej !!!!!! Czy polecam takie standardy? Tak wszystkim moim wrogom !!!!!!! Nie dziwi postawa kierowników działów ;) Wiadomo !!!!!! nikogo nie interesuje sprzedaż czy obrót skoro :) no właśnie !!!!! a po premii dostaną ci z dochodem 2200 bubuahbuhabuhab Pozdr 2200 to nie praca :)

Kandydat na pracownika

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, bardzo nieprofesjonalna. Pan "rekrutujący" zachowywał się skandalicznie. Mówił w sposób porywczy i gwałtowny, narzuając i na wstępie oceniając. Brak poszanowania dla rozmówcy. Na pytanie odnośnie " uczciwych zarobków" na stanowisku, na które aplikowałam, słysząc kwotę 2500 netto roześmiał się, razem z drugim niby rekrutującym, choć nic nie mówiącym kumplem. Powołał się na niewiedzę czy się market utrzyma. Proszę wybaczyć,ale to już nie mój problem. Może niech kandydat na pracownika wyrzeknie się wynagrodzenia żebyście mogli zakładać nowe oddziały w innych miastach? Godne pożałowania. Pan prowadzący rozmowę nietaktowny. Aż wstyd,że w tak młodym człowieku może być tyle jadu. Przed rekrutacją poinformowano mnie,że będę rozmawiała z prezesem, a nie z takim pospólstwem. Kto zatrudnia takich rekruterów? Brak kultury słownej. Na pytanie,które zadałam prowadzący rozmowę odpowiedział, cytuję " no tak Pani studiowała dziennikarstwo haha", odpowiedzi oczywiście nie udzielił zastrzegając się klauzulą. Żałuję tylko,że nie zapytałam czy utknęła mu może śliwka w przełyku. Brak słów na takich ludzi. Byłam zażenowana jakością rozmowy oraz podejściem. Rekruterzy powinni być kontrolowani, bo wpływają niekorzystnie na wizerunek firmy. Odradzam, nie polecam- przynajmniej nie w Chodzieży.

Baku
@Kandydat na pracownika

To w Chodzieży jest Bricoman? Od kiedy? Chyba pomylilas sklepy Może Bricomarche?

rekruter
@Kandydat na pracownika

Jak się nie wie gdzie się aplikuje to cóż zrobić LOL W Chodzieży to Bricomarche a nie Bricoman :)

Klient

TO FAKT TE PANIE INNYCH KASJEREK NIE SZANUJĄ!

Xyz

Pracuje w bricomanie Biała Podlaska prawie od 2 lat. Przez kierownika zostałem ciepło przywitany. Gdy przepracowałem kilka miesięcy dowiedziałem się i sam to zauważyłem ze pracownika traktuje się jak robola i daje mu się coraz więcej zadań które musi wykonywać albo zostanie tak traktowany ze sam sie zwolni. Każą narzucać się dla klientów aby zakładali karty i wyznaczają ile ma mieć każdy pracownik jak akwizytor dzwonić, pisać, jeździć do nich. Gdy nie podpasujesz się do reszty to jesteś gnębiony przez inne osoby które trzymają z kierownikami. Szzczerze odradzam tam pracy a o premi możesz pomarzyć nigdy odkąd pracuje jej nie otrzymałem.

Jolka z Terespola

Jakie są zarobki na stanowisku specjalista do spraw klientów kluczowych na ręke i jakie godziny pracy

@Jolka z Terespola

I jakie godziny pracy?

Czy ktoś wie w jakich godzinach pracuje specjalista ds klientów kluczowych?

Teraz potrzebujecie kogoś do pracy? Jak przebiega rekrutacja?

Mich

Dotychczas bylo wzglednie ,wyrazam opinie jako klient Od pewnego czasu jest zle bardzo zle okolo trzech miesiecy

Zostaw merytoryczną opinię o Bricoman - Poznań

• Jak się pracuje w Bricoman?

Zobacz opinie na temat firmy Bricoman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bricoman?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bricoman?

Kandydaci do pracy w Bricoman napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042