WEKO s.c. Jan Ogiegło, Daniel Ogiegło

Frydrychowice

Opinie o WEKO s.c. Jan Ogiegło, Daniel Ogiegło

klient

nie polecam,obsługa owszem bardzo miła i na tym koniec.Wykonanie i montaż fatalne

klient

Polecam, bardzo miła obsługa , projekty kuchni i pomysły na nią rewelacyjne ! pełen profesjonalizm, jestem po montażu mebli, stwierdzam, że są solidnie wykonane SERDECZNIE POLECAM !

Hero

Nie polecam!!!!Raz,ze pracownicy firmy przed montażem zajęli folię zabezpieczającą z połysku co spowodowało tylko pełno rys i plam...to zgłaszając to oczywiście nikt nie przyznał racji tylko jeszcze wmawiają człowiekowi,ze pewnie czyscil jakimś złym środkiem co było absolutnym absurdem!...-tylko człowiek stracił nerwy i czas a i tak niewiele to dało!Dziś po 4 latach okleina w połysku wszędzie odchodzi!!jedna wielka beznadzieja!

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o WEKO s.c. Jan Ogiegło, Daniel Ogiegło - Frydrychowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WEKO s.c. Jan Ogiegło, Daniel Ogiegło