Okay

Katowice

Opinie o Okay

okay

@kulig a skąd masz taka pewność co do wysokości wynagrodzenia? Okay powinno płacić więcej niż najniższą krajową.

Dami

Plusem są ludzie( Polacy ), którzy tam pracują, to prawdziwe perełki budujące wspaniałe relacje między sobą. Duuuuży minus to brak samodzielności danej Polakom, bardzo słabe zarobki, brak zaplecza socjalnego, ściema z nadgodzinami; no i jak już wiedzą, że odchodzisz to obcinają Ci na maksa kasę. Czy zatrudniłbym się jeszcze raz a Okayu? Chyba nie.

masiv

. Atmosfera i ludzie tam pracujący są .profesjonalistami.. . Najbardziej podobało mi się w Okay:fajna atmosfera w pracy Najbardziej nie podobało mi się w Okay:system wynagrodzenia

Zostaw opinię o Okay - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okay