"MEBLOSTEF" - Stefan Przepiórski - Fabryka Mebli

Mieroszów

Opinie o "MEBLOSTEF" - Stefan Przepiórski - Fabryka Mebli

Władek

Obiecanych przed zatrudnieniem zarobków nie dostaniesz. Bałagan organizacyjny w firmie a właściwie brak organizacji.

Praciwnik

Właściciel firmy to przykład prawdziwego hipokryty i aroganta. Do tego buc jakich mało...

Były uczeń Meblostefu
@Praciwnik 21.11.2014 11:02

TEN ZAKŁAD TO ISTNY CYRK WRAZ Z PRZEPIÓRSKIM NA CZELE, SAMA PATOLOGIA TAM PRACUJE, LUDZIE KTÓRZY ZGUBILI MOZGI PRZY URODZENIU, NIE POLECAM NIE MILA KULTURA ZWŁASZCZA U MAJSTRÓW

Zostaw opinię o "MEBLOSTEF" - Stefan Przepiórski - Fabryka Mebli - Mieroszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "MEBLOSTEF" - Stefan Przepiórski - Fabryka Mebli