Fabryka Mebli Meblostef Stefan Przepiórski

Mieroszów

Fabryka Mebli Meblostef Stefan Przepiórski

Opinie o Fabryka Mebli Meblostef Stefan Przepiórski

Gutek

Myślę, że osoby które tak krytycznie piszą powinny zweryfikować swoją postawę i dopiero oceniać innych.

Robert

Wspolpracuje z ta firma od jakiegos czasu i jestem zadowolony. Z tego co wiem Pan Stefan traktuje ludzi dobrze, na temat majstrow nie bede sie wypowiadal, bo nie mam z nimi stycznosci. Dla chetnych do pracy to dobra firma z uczciwym szefem. Wiadomo jak wszedzie, sa lepsze i gorsze dni.

Mieroszów
@Robert 15.02.2018 13:02

To pisał ktoś z rodziny Przepiórskiego. Nie traktujcie tej opinii poważnie. Co do traktowania pracowników - wszystkich ma za (usunięte przez administratora) i tak ich traktuje. No i w sumie 90% ludzi u niego pracujących to debile bez ambicji, z "menadżerem" Aleksandrem na czele.

Dr.Slump
@Robert 15.02.2018 13:02

Widać, że ten Robert nie ma pojęcia co się dzieje wewnątrz zakładu.

Dr.Slump

Właściciel już dosyć stary, pracowników ma wyjątkowo podporządkowanych sobie, traktuje ich jak swoją własność. Tyle, że własność do której nie ma szacunku. Tak, problemem w Meblostefie jest totalny brak szacunku właściciela do pracowników. Traktuje ich jak półgłówków. A ten cały Aleksander (menadżer?) to jak ktoś wcześniej napisał - porażka: odpycha klientów od firmy.

Lopezzzz

Połowa ludzi pracujących u Pana Przepiórskiego to pijusy, reszta jakby wyszła ze szpitala psychiatrycznego. Szef jak to szef, raz dziadziuś do pogadania a raz toczy pianę aż. Ogólnie to polecam mimo wszystko, zarobki jak wszędzie w okolicy, ale jest luźna robota, więc nie ma co narzekać. Duży minus za godziny pracy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fabryka Mebli Meblostef Stefan Przepiórski?

Poznań

Nie warto tam zamawiać meble bo traktują klientów jak najgorszych wrogów. Ten jakiś Aleksander to największa porażka Meblostefu. O wlaścicielu nie wspomnę.

Władek

Obiecanych przed zatrudnieniem zarobków nie dostaniesz. Bałagan organizacyjny w firmie a właściwie brak organizacji.

Praciwnik

Właściciel firmy to przykład prawdziwego hipokryty i aroganta. Do tego buc jakich mało...

Były uczeń Meblostefu
@Praciwnik 21.11.2014 11:02

TEN ZAKŁAD TO ISTNY CYRK WRAZ Z PRZEPIÓRSKIM NA CZELE, SAMA PATOLOGIA TAM PRACUJE, LUDZIE KTÓRZY ZGUBILI MOZGI PRZY URODZENIU, NIE POLECAM NIE MILA KULTURA ZWŁASZCZA U MAJSTRÓW

Zostaw opinię o Fabryka Mebli Meblostef Stefan Przepiórski - Mieroszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli Meblostef Stefan Przepiórski