Fabryka Mebli Meblostef Stefan Przepiórski

Mieroszów

Fabryka Mebli Meblostef Stefan Przepiórski
3 8

Opinie o Fabryka Mebli Meblostef Stefan Przepiórski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Lopezzzz

Połowa ludzi pracujących u Pana Przepiórskiego to pijusy, reszta jakby wyszła ze szpitala psychiatrycznego. Szef jak to szef, raz dziadziuś do pogadania a raz toczy pianę aż. Ogólnie to polecam mimo wszystko, zarobki jak wszędzie w okolicy, ale jest luźna robota, więc nie ma co narzekać. Duży minus za godziny pracy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fabryka Mebli Meblostef Stefan Przepiórski?

Robert

Wspolpracuje z ta firma od jakiegos czasu i jestem zadowolony. Z tego co wiem Pan Stefan traktuje ludzi dobrze, na temat majstrow nie bede sie wypowiadal, bo nie mam z nimi stycznosci. Dla chetnych do pracy to dobra firma z uczciwym szefem. Wiadomo jak wszedzie, sa lepsze i gorsze dni.

Mieroszów
@Robert 15.02.2018 13:02

To pisał ktoś z rodziny Przepiórskiego. Nie traktujcie tej opinii poważnie. Co do traktowania pracowników - wszystkich ma za (usunięte przez administratora) i tak ich traktuje. No i w sumie 90% ludzi u niego pracujących to debile bez ambicji, z "menadżerem" Aleksandrem na czele.

Poznań

Nie warto tam zamawiać meble bo traktują klientów jak najgorszych wrogów. Ten jakiś Aleksander to największa porażka Meblostefu. O wlaścicielu nie wspomnę.

Władek

Obiecanych przed zatrudnieniem zarobków nie dostaniesz. Bałagan organizacyjny w firmie a właściwie brak organizacji.

Praciwnik

Właściciel firmy to przykład prawdziwego hipokryty i aroganta. Do tego buc jakich mało...

Były uczeń Meblostefu
@Praciwnik 21.11.2014 11:02

TEN ZAKŁAD TO ISTNY CYRK WRAZ Z PRZEPIÓRSKIM NA CZELE, SAMA PATOLOGIA TAM PRACUJE, LUDZIE KTÓRZY ZGUBILI MOZGI PRZY URODZENIU, NIE POLECAM NIE MILA KULTURA ZWŁASZCZA U MAJSTRÓW

Zostaw opinię o Fabryka Mebli Meblostef Stefan Przepiórski - Mieroszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli Meblostef Stefan Przepiórski