Parkiety Zakład Produkcyjno-Usługowy Ryszard Papiernik

Jedlina-Zdrój

Opinie o Parkiety Zakład Produkcyjno-Usługowy Ryszard Papiernik

Były pracownik i klient

Właściciel firmy bardzo arogancki i niemiły. Wypłaty nigdy nie ma na czas. Ludzi traktuje przedmiotowo, nie ma za grosz szacunku i kultury osobistej, pomiata ludźmi i niszczy ich psychicznie. Praca w tym zakładzie wygląda jak w obozie zagłady. Maszyny stare i bardzo niebezpieczne nie nadające się do użytku. Produkty tej firmy są strasznie niskiej jakości, są problemy z reklamacją zakupionego towaru. Stanowczo odradzam pracę jak i produkty tej firmy.

kk

wykolejony człowiek - właściciel.

Kalisz

Ja tam dalej pracuję ponieważ wiąże mnie umowa z urzędu pracy. Tak jak napisał "pracownik" to wszystko jest prawdą. MASAKRA RZEŹNIA. A właściciel gdybyśmy tylko mogli, kazałby nam trociny jeść żeby deskę (usunięte przez administratora)

To nie jest z pewnością zakład pracy ( normalnej ). Pracując tam straciłem nie tylko zdrowie, ale także poczucie swojej wartości. Moje wspomnienia z tego miejsca są jak najgorsze. Zacznę od wymieniania: - wypłata nigdy nie dostałem jej na czas. Był taki okres, ponad 2 miesiące jej nie widziałem albo cykanie w ratach - atmosfera między pracownikami do d..y chamstwo pana właściciela. Wyzwiska wobec osób harujących za najniższą - brak przestrzegania jakichkolwiek przepisów (min. BHP PP itp.) - zero odzieży ochronnej i można wymieniać jeszcze bardzo dużo Jeden plus to ktoś jak chce się nauczyć oszukiwać ludzi to polecam. A najwięcej mogą powiedzieć oszukani klienci.

Zostaw opinię o Parkiety Zakład Produkcyjno-Usługowy Ryszard Papiernik - Jedlina-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Parkiety Zakład Produkcyjno-Usługowy Ryszard Papiernik