ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec

Opinie o ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec

Małgorzata

@trzeźwo myślący a czy Ty jesteś pracownikiem EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Może Ty również możesz opisać swoje doświadczenia z pracy w tym miejscu? Wielość opinii, ich różnorodność - to bardzo ciekawe informacje dla osób poszukujących pracy. Ich analiza pozwala wyciągać własne wnioski na temat pracodawcy. Może też sygnalizować te aspekty, o które warto potencjalnego pracodawce zapytać.

Małgorzata

@budowlaniec muszę przyznać, że zestawienie które napisałeś nie wygląda zbyt pozytywnie. Co w takim razie trzyma Cię w EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Na pewno musi być jakiś element zatrudnienia, który spełnia Twoje oczekiwania i powoduje brak zmiany pracodawcy.

trzeźwo myślący
@Małgorzata 22.05.2018 17:07

Znając życie coś Panu budowlańcowi nie poszło i teraz hejt uskutecznia w internecie :( a zazwyczaj prawda jest zupełnie inna ...przykre

Małgorzata

@ja już dziekuję miałeś okazję pracować w EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Twój komentarz ma mocno negatywny wydźwięk, inni użytkownicy powinni znać prawdę na jej temat, zaś ta wypowiedź niewiele nam wyjaśnia. Jeśli uważasz, że zarządzanie tym przedsiębiorstwem odbiega od ideału, to opisz to, używając merytorycznej argumentacji. Na pewno wielu z nas przyda się dawka rzetelnych informacji.

Małgorzata

@oszukana jeśli chodzi o usuwanie komentarzy na forum gowork, jest to możliwe tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy dana opinia łamie regulamin. A, więc wszelkie wypowiedzi zawierające pomówienia, wulgaryzmy czy też oszczerstwa mają prawo być archiwizowane. Szczegóły znajdują się tutaj https://www.gowork.pl/regulamin

oszukana
@Małgorzata 19.04.2018 10:29

W taki układzie zmieniam opinię o 180 stopni firma jest wzorowa, godna polecania każdemu odważnemu. Właścicielom gratuluję niebywałej intuicji do rozwiązywania problemów. Ach warto, warto inwestować, spróbować i zaufać.

oszukana

Inwestorze, omijaj tą firmę. Projekty geologiczne robione są na przysłowiową "ściemę" pod ofertę nie w zgodzie z danymi geologicznymi. Wszelkie kierowane roszczenia na temat błędów oraz ewidentnych przekłamań w pracy urządzeń niwelowane są za pomocą straszenia prawnikiem i sądem (mają wprawę). Informacje naiwnych stronach czy forach są usuwane, stąd opinia o tej firmie wydaje się nienaganna. Nie dajcie się zastraszyć a przede wszystkim oszukać!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

kornelin

O-D-R-A-D-Z-A-M ! Pompa wytrzymała 3lata i jest do wyrzucenia - brak serwisu !! - totalna ignorancja właściciela !! , który przy zakładaniu jej wydawał się kompetentny . Brak słów - jeszcze raz serdecznie ... odradzam ! !!!

Klient

Beznadziejna firma, i to za sprawa właściciela. Zarozumiały cwaniaczek, starający się ugrać coś na krzywdzie swoich klientów. Odradzam, odradzam, odradzam, odradzam, odradzam, odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Michał

Potwierdzam. Wyjątkowy buc, jeśli chodzi o serwis gwarancyjny. Kawał bezczelnego chama!

Niezadowoleni klienci!!!!

Dawno nie spotkałam się z takim aroganckim i bezczelnym traktowaniem klienta. Firma Ekoryniec a w szczególności właściciel firmy Dariusz R. jest bezczelny i traktuje klienta jak śmiecia, któremu można wcisnąć każdą ciemnotę. Bardzo żałuję, że podjęliśmy się współpracy z tą słabą i beznadziejną firmą i że zleciliśmy im wykonanie pompy ciepła. Dopóki wszystko działa to właściciel jest Twoim "najlepszym przyjacielem", natomiast kiedy trzeba wykonać usługę na gwarancji , coś naprawić, to przeciąganie sprawy trwa miesiącami a na końcu okazuje się , że właściciel nie chce być odpowiedzialny za swój błąd i w swojej bezczelności na gwarancji żąda pieniędzy od klienta. Dzwoniąc do Pana Dariusza, żeby w końcu ustalić termin naprawy klient nasłucha się różnych wykrętów i żenujących słów, np: "jest czas urlopowy nie mam ludzi", " mam zepsuty sprzęt", "jestem na urlopie będę za tydzień", " uznałem , że jednak nie trzeba do Państwa przyjeżdżać, bo nie widzę takiej potrzeby" i mnóstwo innych bezczelnych słów i wykrętów. Odradzam współpracę z firmą Ekoryniec, to najgorszy z wyborów. Potencjalny kliencie zastanów się na wyborem innej firmy!!!!!!!

Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.

Marek K.
@admin 31.07.2015 06:03

Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wzorowa firma Polecam! Błyskawiczna reakcja na zapytanie ofertowe, świetny kontakt, profesjonalne podejście do klienta – polecam!

Zadowolony

obserwuję firmę Ekoryniec od wielu lat ponieważ robili pompy ciepła u kilku naszych znajomych, którzy wzajemnie polecali ich usługi, jako firmy profesjonalnej. Z tego co wiem wszyscy są zadowoleni i polecają ich dalej. My również. Pompy działają bezawaryjnie, podłogówki grzeją tak jak zostały zaprojektowane. Nie żałujemy wyboru tej firmy. Wiedzą co robią i o to nam chodziło.

Michał
@Zadowolony 20.03.2017 08:31

Tutaj chyba ryniec sam sobie wystawił opinię. Buc!

Maciej F

Ja czekam na realizację kontraktu, podzielę się doświadczeniami po.

Robert

Moja opinia jest kompletnie inna. Na czas i widać że firma przykłąda się do prac zleconych. Nie wiem dlaczego tak negatywnie.

Zostaw opinię o ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec - Lubanie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec