EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC

Włocławek

Opinie o EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC

Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.

Marek K.
@admin 31.07.2015 06:03

Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wzorowa firma Polecam! Błyskawiczna reakcja na zapytanie ofertowe, świetny kontakt, profesjonalne podejście do klienta – polecam!

Konio
@Marek K. 12.04.2017 08:44

Poczekaj, aż coś Ci się spier**li. Opadnie Ci ten entuzjazm, jak ze swojej kiesy będziesz musiał wybulić za coś, co powinno być zrobione na gwarancji.

Poznań

kupiłem 4 lata temu kompletny system grzewczy od tej firmy. System grzewczy znaczy pompa ciepła wraz z instalacja, dodatkowo rekuperację, instalacje wodną. Robili najwazniejsze instalacje w moim domu. W tym roku zepsuła sie sprężarka pomimo 4 letniego, corocznego serwisu wg umowy, zaleceń producenta itd. Kazdy serwis wraz z serwisem rekuperacji kosztował około 400 -800 zł. Gwarancja na pompe to 5 lal. temat zgłoszony i cisza.... Ryniec nabrał wody w usta a glowe w piasek schowal, nie czując sie w zaden sposob odpowiedzialny przede mną, bral pieniadze, wystawial faktury sprawnie i cisza. Dzisiaj odslyjaja do dystrybutora pomp: sun energy z Gdanska a oni w zaden sposob nie czuja sie strona i maja racje bo przeciez nie od nich to kupilem a od Rynca. Ryniec farmazony opowiada, tak jak opowiadal gdy chcial sprzedac sprzet tak teraz, co rusz przerzucajac odpowiedzialnosc. Firma to ludzie a tutaj przyklad idzie z gory, nasluchalem sie od pracownikow obecnych i dawnych, ktorzy przyjezdzali do mnie, jaka to firma, jak rznie na wyplatach i kombinuje. Lekcewazylem to , myslac nie moja sprawa. Dzisiaj juz wiem, ze tak wlasnie do Touarega sie wsiada, klamiac, manipulujac, kombinujac. Zaluje, ze kiedykolwiek podpisalem z nimi umowe, zaluje dzisiaj i zalowalem wczesniej, ze te 4 lata temu duren bylem. Odradzam wszystkim, jesli ktokolwiek to czyta a chce wiedziec wiecej chetnie sie podziele opinia. Zmuszony jestem szukac sprawiedliwosci w sadzie. Zakup nowej sprezarki to ok. 11 tys., ktore chcac miec cieplo musialem wysuplac liczac na pozytywne zalatwienie gwarancji bo uszkodzenie tej sprezarki wszystkich bardzo zaskoczylo, najbardziej rynca, bo pewnie lepiej by rok pozniej padla. Przestrzegam wszystkich, nie od nich, nie od Rynca.

kornelin

O-D-R-A-D-Z-A-M ! Pompa wytrzymała 3lata i jest do wyrzucenia - brak serwisu !! - totalna ignorancja właściciela !! , który przy zakładaniu jej wydawał się kompetentny . Brak słów - jeszcze raz serdecznie ... odradzam ! !!!

Klient

Beznadziejna firma, i to za sprawa właściciela. Zarozumiały cwaniaczek, starający się ugrać coś na krzywdzie swoich klientów. Odradzam, odradzam, odradzam, odradzam, odradzam, odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Michał

Potwierdzam. Wyjątkowy buc, jeśli chodzi o serwis gwarancyjny. Kawał bezczelnego chama!

Niezadowoleni klienci!!!!

Dawno nie spotkałam się z takim aroganckim i bezczelnym traktowaniem klienta. Firma Ekoryniec a w szczególności właściciel firmy Dariusz R. jest bezczelny i traktuje klienta jak śmiecia, któremu można wcisnąć każdą ciemnotę. Bardzo żałuję, że podjęliśmy się współpracy z tą słabą i beznadziejną firmą i że zleciliśmy im wykonanie pompy ciepła. Dopóki wszystko działa to właściciel jest Twoim "najlepszym przyjacielem", natomiast kiedy trzeba wykonać usługę na gwarancji , coś naprawić, to przeciąganie sprawy trwa miesiącami a na końcu okazuje się , że właściciel nie chce być odpowiedzialny za swój błąd i w swojej bezczelności na gwarancji żąda pieniędzy od klienta. Dzwoniąc do Pana Dariusza, żeby w końcu ustalić termin naprawy klient nasłucha się różnych wykrętów i żenujących słów, np: "jest czas urlopowy nie mam ludzi", " mam zepsuty sprzęt", "jestem na urlopie będę za tydzień", " uznałem , że jednak nie trzeba do Państwa przyjeżdżać, bo nie widzę takiej potrzeby" i mnóstwo innych bezczelnych słów i wykrętów. Odradzam współpracę z firmą Ekoryniec, to najgorszy z wyborów. Potencjalny kliencie zastanów się na wyborem innej firmy!!!!!!!

Zadowolony

obserwuję firmę Ekoryniec od wielu lat ponieważ robili pompy ciepła u kilku naszych znajomych, którzy wzajemnie polecali ich usługi, jako firmy profesjonalnej. Z tego co wiem wszyscy są zadowoleni i polecają ich dalej. My również. Pompy działają bezawaryjnie, podłogówki grzeją tak jak zostały zaprojektowane. Nie żałujemy wyboru tej firmy. Wiedzą co robią i o to nam chodziło.

Michał
@Zadowolony 20.03.2017 08:31

Tutaj chyba ryniec sam sobie wystawił opinię. Buc!

Maciej F

Ja czekam na realizację kontraktu, podzielę się doświadczeniami po.

Robert

Moja opinia jest kompletnie inna. Na czas i widać że firma przykłąda się do prac zleconych. Nie wiem dlaczego tak negatywnie.

Zostaw opinię o EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC