EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC

Włocławek

Opinie o EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC

Małgorzata

@oszukana jeśli chodzi o usuwanie komentarzy na forum gowork, jest to możliwe tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy dana opinia łamie regulamin. A, więc wszelkie wypowiedzi zawierające pomówienia, wulgaryzmy czy też oszczerstwa mają prawo być archiwizowane. Szczegóły znajdują się tutaj https://www.gowork.pl/regulamin

oszukana

Inwestorze, omijaj tą firmę. Projekty geologiczne robione są na przysłowiową "ściemę" pod ofertę nie w zgodzie z danymi geologicznymi. Wszelkie kierowane roszczenia na temat błędów oraz ewidentnych przekłamań w pracy urządzeń niwelowane są za pomocą straszenia prawnikiem i sądem (mają wprawę). Informacje naiwnych stronach czy forach są usuwane, stąd opinia o tej firmie wydaje się nienaganna. Nie dajcie się zastraszyć a przede wszystkim oszukać!

Małgorzata

@Bogdan uważasz, że cena jest za wysoka. To w takim razie, napisz proszę, co Cię skłoniło do skorzystania z oferty EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Porównywałeś ceny produktów tej firmy z konkurencją? Daj znać, co sądzisz na ten temat.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Bogdan

Odradzam. Podzielam opinie. Skasuje jak za zboże i ma w (usunięte przez administratora)

kornelin

O-D-R-A-D-Z-A-M ! Pompa wytrzymała 3lata i jest do wyrzucenia - brak serwisu !! - totalna ignorancja właściciela !! , który przy zakładaniu jej wydawał się kompetentny . Brak słów - jeszcze raz serdecznie ... odradzam ! !!!

Klient

Beznadziejna firma, i to za sprawa właściciela. Zarozumiały cwaniaczek, starający się ugrać coś na krzywdzie swoich klientów. Odradzam, odradzam, odradzam, odradzam, odradzam, odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Michał

Potwierdzam. Wyjątkowy buc, jeśli chodzi o serwis gwarancyjny. Kawał bezczelnego chama!

Niezadowoleni klienci!!!!

Dawno nie spotkałam się z takim aroganckim i bezczelnym traktowaniem klienta. Firma Ekoryniec a w szczególności właściciel firmy Dariusz R. jest bezczelny i traktuje klienta jak śmiecia, któremu można wcisnąć każdą ciemnotę. Bardzo żałuję, że podjęliśmy się współpracy z tą słabą i beznadziejną firmą i że zleciliśmy im wykonanie pompy ciepła. Dopóki wszystko działa to właściciel jest Twoim "najlepszym przyjacielem", natomiast kiedy trzeba wykonać usługę na gwarancji , coś naprawić, to przeciąganie sprawy trwa miesiącami a na końcu okazuje się , że właściciel nie chce być odpowiedzialny za swój błąd i w swojej bezczelności na gwarancji żąda pieniędzy od klienta. Dzwoniąc do Pana Dariusza, żeby w końcu ustalić termin naprawy klient nasłucha się różnych wykrętów i żenujących słów, np: "jest czas urlopowy nie mam ludzi", " mam zepsuty sprzęt", "jestem na urlopie będę za tydzień", " uznałem , że jednak nie trzeba do Państwa przyjeżdżać, bo nie widzę takiej potrzeby" i mnóstwo innych bezczelnych słów i wykrętów. Odradzam współpracę z firmą Ekoryniec, to najgorszy z wyborów. Potencjalny kliencie zastanów się na wyborem innej firmy!!!!!!!

Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.

Marek K.
@admin 31.07.2015 06:03

Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wzorowa firma Polecam! Błyskawiczna reakcja na zapytanie ofertowe, świetny kontakt, profesjonalne podejście do klienta – polecam!

Zadowolony

obserwuję firmę Ekoryniec od wielu lat ponieważ robili pompy ciepła u kilku naszych znajomych, którzy wzajemnie polecali ich usługi, jako firmy profesjonalnej. Z tego co wiem wszyscy są zadowoleni i polecają ich dalej. My również. Pompy działają bezawaryjnie, podłogówki grzeją tak jak zostały zaprojektowane. Nie żałujemy wyboru tej firmy. Wiedzą co robią i o to nam chodziło.

Michał
@Zadowolony 20.03.2017 08:31

Tutaj chyba ryniec sam sobie wystawił opinię. Buc!

Maciej F

Ja czekam na realizację kontraktu, podzielę się doświadczeniami po.

Robert

Moja opinia jest kompletnie inna. Na czas i widać że firma przykłąda się do prac zleconych. Nie wiem dlaczego tak negatywnie.

Zostaw opinię o EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC