EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC

Włocławek

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 25 ocen.

Opinie o EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC

Klient

Beznadziejna firma, i to za sprawa właściciela. Zarozumiały cwaniaczek, starający się ugrać coś na krzywdzie swoich klientów. Odradzam, odradzam, odradzam, odradzam, odradzam, odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Michał

Potwierdzam. Wyjątkowy buc, jeśli chodzi o serwis gwarancyjny. Kawał bezczelnego chama!

Niezadowoleni klienci!!!!

Dawno nie spotkałam się z takim aroganckim i bezczelnym traktowaniem klienta. Firma Ekoryniec a w szczególności właściciel firmy Dariusz R. jest bezczelny i traktuje klienta jak śmiecia, któremu można wcisnąć każdą ciemnotę. Bardzo żałuję, że podjęliśmy się współpracy z tą słabą i beznadziejną firmą i że zleciliśmy im wykonanie pompy ciepła. Dopóki wszystko działa to właściciel jest Twoim "najlepszym przyjacielem", natomiast kiedy trzeba wykonać usługę na gwarancji , coś naprawić, to przeciąganie sprawy trwa miesiącami a na końcu okazuje się , że właściciel nie chce być odpowiedzialny za swój błąd i w swojej bezczelności na gwarancji żąda pieniędzy od klienta. Dzwoniąc do Pana Dariusza, żeby w końcu ustalić termin naprawy klient nasłucha się różnych wykrętów i żenujących słów, np: "jest czas urlopowy nie mam ludzi", " mam zepsuty sprzęt", "jestem na urlopie będę za tydzień", " uznałem , że jednak nie trzeba do Państwa przyjeżdżać, bo nie widzę takiej potrzeby" i mnóstwo innych bezczelnych słów i wykrętów. Odradzam współpracę z firmą Ekoryniec, to najgorszy z wyborów. Potencjalny kliencie zastanów się na wyborem innej firmy!!!!!!!

Zadowolony

obserwuję firmę Ekoryniec od wielu lat ponieważ robili pompy ciepła u kilku naszych znajomych, którzy wzajemnie polecali ich usługi, jako firmy profesjonalnej. Z tego co wiem wszyscy są zadowoleni i polecają ich dalej. My również. Pompy działają bezawaryjnie, podłogówki grzeją tak jak zostały zaprojektowane. Nie żałujemy wyboru tej firmy. Wiedzą co robią i o to nam chodziło.

Michał
@Zadowolony 20.03.2017 08:31
obserwuję firmę Ekoryniec od wielu lat ponieważ robili pompy ciepła u kilku naszych znajomych, którzy wzajemnie polecali ich us...

Tutaj chyba ryniec sam sobie wystawił opinię. Buc!

Maciej F

Ja czekam na realizację kontraktu, podzielę się doświadczeniami po.

Robert

Moja opinia jest kompletnie inna. Na czas i widać że firma przykłąda się do prac zleconych. Nie wiem dlaczego tak negatywnie.

admin

Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.

Marek K.
@admin 31.07.2015 06:03
Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę inn...

Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wzorowa firma Polecam! Błyskawiczna reakcja na zapytanie ofertowe, świetny kontakt, profesjonalne podejście do klienta – polecam!

Zostaw opinię o EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC