Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki

Brzesko

Opinie o Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki

Monika

Osobiscie jechalam z nimi 3 razy i zawsze placilam tyle ile bylo uzgodnione to po 1 a po 2 obydwaj panowie byli baaardzo mili! Dlatego mysle ze te opinie wyzej to jakis fake ze strony konkurencji! Takze jak dla mnie super chlopaki!

cocochanel

Nie polecam , niebezpiecznie, kierowca zmęczony , wsiadajacy za kierownicą po 30 godzinach bez snu , ludzie to dla niego towar , bez kultury do pasażerów, cena inna niż uzgodniona podczas rozmowy telefonicznej ,gbur ,niegrzeczny . Pierwszy i ostatni raz z tą firmą

Zirytowany

Nie mialem okazji(pewnie na szczescie) jezdzic z nimi ale spotkalem sie na drodze i stwierdzam ze to kretyni. Hamstwo w połaczeniu z niebezpiecznymi zachowaniami na drodze nie mowi nic dobrego o pracownikach. Jesli wiec chcecie Panstwo jezdzic z takimi kierowcami to na wlasne ryzyko i NIE POLECAM firmy.

denver

Nie polecam tej firmy. telefonicznie ustalają cenę z Szwajcarii do Polski do Krakowa 350 zł a na miejscu kierowca kasuje 450 zł. do tego zostaje miejsce tylko obok kierowcy gdzie trzeba siedzieć koło lewarka ze skulonymi nogami gdyż drugi kierowca odpoczywający obok rozpycha się bo chce się przespać mając pasażera za nic. czyli płacimy za przejazd ale się wcale nie liczymy. Następnie kierowcy mają takie miny jak by musieli jezdzić za karę a nie wspominając o kulturze osobistej.. Osobiście skorzystałem pierwszy i ostatni raz z usług tej firmy.. NIE POLECAM!!!

pasażer
@denver 14.10.2015 15:29

Zgadzam sie z opiniami wyżej....... Bardzo niebezpieczna jazda, brak szacunku do pasażerów, nie wolno nawet nadmuchu na siebie włączyć w samochodzie bo pada tekst "co sie ku*wa bawisz" a do tego ceny..... przez telefon inna w busie przeważnie 50-100 zł wyższa.....

Zostaw opinię o Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki