News Press

Częstochowa

Opinie o News Press

witto

Mam nadzieję już niedługo do nich aplikować.. Z relacji znajomych na temat firmy, które ostatnio mnie doszły wynika , że najbliższe miesiące to dla mnie duża szansa jesli tylko uda mi się dostać do News Press

WIELKIE NIEEEE!

Słowa kojarzące się z News Press: żenada i śmiech na sali, Możliwość rozwoju - zerowa, poziom szkoleń - dno totalne (programów komputerowych naucza osoba nie mająca pojęcia o komputerach, którą przerasta nawet Ms Word). Atmosfera i ludzie tam pracujący - jedyny pozytywny aspekt (nie licząc oczywiście osób, które donoszą na innych szefowej). Od jakiej stawki można negocjować pensję? - należy się cieszyć jak się w ogóle ją dostanie. Zaległości w wypłacaniu pieniędzy są normalnością.

klon

Słowa kojarzące się z News Press (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): wydawca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dopuszczający . Atmosfera i ludzie tam pracujący są odpowiedzialni i pomysłowi. Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można Najbardziej podobało mi się w News Press : dużo wyzwań i brak nudy. Najbardziej nie podobało mi się w News Press : rotacja pracowników.

Zostaw opinię o News Press - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie News Press