Intercontinental Hotel Warszawa

Opinie o Intercontinental Hotel Warszawa

Muszę napisać,że to bardzo dziwne miejsce.Około rok temu złożyłam C.V. i po kilku dniach zadzwonił do mnie szef cukierni. Umówiliśmy się na rozmowę kwalifikacyjną, które miła odbyć się za 3 dni. Niestety dzień przez zaplanowaną rozmową otrzymałam telefon od Pana (usunięte przez moderatora)(szefa kuchni),który powiedział,żebym nie przychodziła na rozmowę ponieważ moje kwalifikacje są zbyt wysokie.W dniu, w którym miała się odbyć odwołana wcześniej rozmowa,ponownie zadzwonił do mnie szef cukierni z pytaniem czemu nie zjawiłam się na rozmowie. DOM WARIATÓW!

Zostaw opinię o Intercontinental Hotel Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intercontinental Hotel Warszawa