Opinie o Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO w Ciemne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO w Ciemne

Pestek

Bywam w wielu zakładach,wiele widziałem ale ..... (usunięte przez administratora) byłby dumny. 2 tyś a ludzie w niebo wzięci że w ogóle dostają wynagrodzenie. Niektórzy to tak mają dużo!!!! W głowie że uważają że jak odejdą z tago to zakład upadnie. Brawo Robert!!!!

Tadek

Czy ta patologiczna dyrekcja już wyleciała na zbity ryj?

Tadek

Gowork, usuwają rzeczowe opinie na temat tej firmy ,żygam wami stronnicze wieśniaki, a Tago up szit czyli (usunięte przez administratora)

Weronika

Może ktoś z Was zdecyduje się na dokładne opisanie aktualnej sytuacji wewnętrznej jaka panuje w Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO? Każda rzetelna informacja np. na temat warunków zatrudnienia lub atmosfery będzie cenna dla osób, które rozważają zatrudnienie w tej firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

3000 tysiące złotych kto tam tak zarabia. Ja też tam pracuje i jak nie będziesz cały czas pracować i to po 12 godzin to raczej takiej pensji też się nie dostanie. Pan dyrektor traktuje nas jak śmieci. Przeciagnol na swoją stronę Gołębiewskiego nawet teraz i z szefem nie ma rozmowy. Jak się nie podoba to tam są drzwi. Ukrainki teraz tam są traktowane o wiele lepiej niż my Polacy.

Świeżak
@1

To akurat nie do konca prawda, chyba że za "lepsze traktowanie" uznamy dużą liczbę nadgodzin (bywa że mają tylko jeden dzien wolny w miesiacu). Bywały takie okresy że karetka podjezdzala kazdego dnia bo padaly jak muchy z przepracowania. Niektore faktycznie kombinuja i unikaja pracy jak mogą, ale mszczenie się na nich wszysztkich to zwykła złośliwość i niesprawiedliwość. U siebie za pensję mają wybór, kupić dzieciom buty, czy je nakarmić na miesiąc. Byłem, widziałem.

Weronika

@kandydatka rozumiem, że nie jesteś zadowolona z przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwie Przemysłu Cukierniczego TAGO. Czy mimo wszystko, mogłabyś napisać, jakie pytania na niej usłyszałaś? Twój wpis będzie ważny dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani pracą w tej firmie.

kandydatka

Byłam niedawno na rozmowie o pracę w dziale eksportu. Firma wydawała się fajna, ale na rozmowie to jakaś porażka. Kierowniczka uważająca się za "ą" i "ę", a do tego bardzo niemiła i zarozumiała. Nie polecam.

Mariusz90

Firma bez możliwości rozwoju, brak systemu szkoleń, motywacji. Kasa słaba. Jeśli jesteś słabo wykształcony i nie masz ambicji to spoko. Więcej można zarobić w Biedronce na kasie.

Weronika

@M.P dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. Mnie zachęciła, a Was? ;)

M.P

Witam, sporo tutaj negatywnych wypowiedzi:/ Pracuję w TAGO od jakiegoś czasu i naprawdę uważam, że opinie pisane wyżej znacząco odbiegają od mojej oceny pracy u Pana Gołębiewskiego, oczywiście zaraz ktoś odpowie ze jestem podstawionym człowiekiem do wystawiania opinii, poprostu poczekam na jego argumenty i chętnie wejdę w polemikę. Prawda jest taka, że nie ma w dzisiejszych czasach nic za darmo, i chyba nie jest zaskoczeniem że wynagrodzenie za pracę wynosi 3000 zł netto to łączne koszty pracodawcy to 5100 zł.Osobom którym tak łatwo przychodzi ocenianie innych, powinni sami spróbować założyć firmę i zatrudnić 600 osób i spróbować zapłacić więcej przy obecnej sytuacji gospodarczej. Jeżeli nie jest w stanie temu podołać, powinien cieszyć się że ma pracę u POLSKIEGO pracodawcy i regularną pensją i jasno określonymi zasadami. I RAZ NA ZAWSZE ZROZUMIEĆ ŻE : Firmę prowadzi się po to by właściciel pomnażał zainwestowane pieniądze, jeśli przestanie mu się to opłacać, zamknie działalność i ludzie pozostaną bez pracy. A takiego finału jako obecny pracownik TAGO wolałbym uniknąć. Także podsumowywując, jeśli ktoś chce uczciwie pracować i ma na celu dobro firmy która go zatrudnia, śmiało składać CV. Dziękuje i pozdrawiam PH P.P.C TAGO : M.P

Kkkkkk

Pewna pani kierowniczka mowi tak do ukrainki jak nie masz szmaty to zdejmnij majtki i to zetrzyj.

kijk

A jak jest w zasadzie wypłacaną ta premia? Tzn. w sumie za co jest wyliczana? Za jakieś konkretne wyniki, jest to premia uznaniowa, czy jak to tutaj działa? Ogólnie i tak to mega pozytywnie, że taka premia jest.

po co i w jakim celu narzekać, lepiej wziąć się do pracy.

Greg

Firma ta to niestety nie jest szczyt marzeń i ambicji. Jeśli przepracujesz tam pierwszy miesiąc i nie zwariujesz to już sukces. Kadra pracownicza praktycznie nie jest szkolona, brak jakichkolwiek czynników motywacji poza uśmiechem bosa ;) ale z tym też bywa różnie. Brak planu działania, wszystko robione jest niechlujnie i nieprofesjonalnie. Brakuje dobrego zarządcy, który trzymał by to w ramach profesjonalnego przedsiębiorstwa. Temat zarobków i premii potwierdzam. Niestety nie są jasne sposoby przyznawania premii. Zarobki jak na region podwarszawski niskie, warunki pracy słabe, zwłaszcza dla osób pracujących na linniach produkcyjnych. Praca dla odważnych ;)

nie narzekajcie na Tago !!!

Malutki

Firma z bardzo słabą opinią pracodawcy. Dominuje niejasny sposób przyznawania premii, niekorzystne warunki zatrudnienia, brak szkoleń. Firma nie rozwija w żaden sposób kadry pracowniczej. Atmosfera słaba. Ogólnie nie polecam!

Mario

Ktoś coś wie o tej firmie? Ostatnio słyszałem kilka opinii negatywnych, ale wolał bym sprawdzić. Jak teraz wygląda zatrudnienie? Jakie zarobki? Jakie warunki?

Tak, ale często ucinali premie bez podania powodu! Firma jak ma gorszy miesiąc to wszystkim tną, a dyrektory chodzą nafochowani!

Boniek

Słabe warunki finansowe, brak świadczeń socjalnych, brak szkoleń i słaba atmosfera. Firmie brakuje specjalistów. Słaby pijar i marketing. Nie polecam!

Nikt

Też byłem ostatnio na rozmowie, ale raczej dobrego wrażenia na mnie przedstawiciele firmy nie wywarli.

Zulu
@Nikt

Dokładnie, tez słabo to widzę liczyłem na wiecej!

RS
@Zulu

Jakie dają warunki na stanowisku PH??

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO - Ciemne

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO?

Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO