Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO

Ciemne

Opinie o Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO

Weronika

@kandydatka rozumiem, że nie jesteś zadowolona z przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwie Przemysłu Cukierniczego TAGO. Czy mimo wszystko, mogłabyś napisać, jakie pytania na niej usłyszałaś? Twój wpis będzie ważny dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani pracą w tej firmie.

kandydatka

Byłam niedawno na rozmowie o pracę w dziale eksportu. Firma wydawała się fajna, ale na rozmowie to jakaś porażka. Kierowniczka uważająca się za "ą" i "ę", a do tego bardzo niemiła i zarozumiała. Nie polecam.

Mariusz90

Firma bez możliwości rozwoju, brak systemu szkoleń, motywacji. Kasa słaba. Jeśli jesteś słabo wykształcony i nie masz ambicji to spoko. Więcej można zarobić w Biedronce na kasie.

3000 tysiące złotych kto tam tak zarabia. Ja też tam pracuje i jak nie będziesz cały czas pracować i to po 12 godzin to raczej takiej pensji też się nie dostanie. Pan dyrektor traktuje nas jak śmieci. Przeciagnol na swoją stronę Gołębiewskiego nawet teraz i z szefem nie ma rozmowy. Jak się nie podoba to tam są drzwi. Ukrainki teraz tam są traktowane o wiele lepiej niż my Polacy.

Weronika

@M.P dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. Mnie zachęciła, a Was? ;)

M.P

Witam, sporo tutaj negatywnych wypowiedzi:/ Pracuję w TAGO od jakiegoś czasu i naprawdę uważam, że opinie pisane wyżej znacząco odbiegają od mojej oceny pracy u Pana Gołębiewskiego, oczywiście zaraz ktoś odpowie ze jestem podstawionym człowiekiem do wystawiania opinii, poprostu poczekam na jego argumenty i chętnie wejdę w polemikę. Prawda jest taka, że nie ma w dzisiejszych czasach nic za darmo, i chyba nie jest zaskoczeniem że wynagrodzenie za pracę wynosi 3000 zł netto to łączne koszty pracodawcy to 5100 zł.Osobom którym tak łatwo przychodzi ocenianie innych, powinni sami spróbować założyć firmę i zatrudnić 600 osób i spróbować zapłacić więcej przy obecnej sytuacji gospodarczej. Jeżeli nie jest w stanie temu podołać, powinien cieszyć się że ma pracę u POLSKIEGO pracodawcy i regularną pensją i jasno określonymi zasadami. I RAZ NA ZAWSZE ZROZUMIEĆ ŻE : Firmę prowadzi się po to by właściciel pomnażał zainwestowane pieniądze, jeśli przestanie mu się to opłacać, zamknie działalność i ludzie pozostaną bez pracy. A takiego finału jako obecny pracownik TAGO wolałbym uniknąć. Także podsumowywując, jeśli ktoś chce uczciwie pracować i ma na celu dobro firmy która go zatrudnia, śmiało składać CV. Dziękuje i pozdrawiam PH P.P.C TAGO : M.P

Kkkkkk

Pewna pani kierowniczka mowi tak do ukrainki jak nie masz szmaty to zdejmnij majtki i to zetrzyj.

kijk

A jak jest w zasadzie wypłacaną ta premia? Tzn. w sumie za co jest wyliczana? Za jakieś konkretne wyniki, jest to premia uznaniowa, czy jak to tutaj działa? Ogólnie i tak to mega pozytywnie, że taka premia jest.

po co i w jakim celu narzekać, lepiej wziąć się do pracy.

Greg

Firma ta to niestety nie jest szczyt marzeń i ambicji. Jeśli przepracujesz tam pierwszy miesiąc i nie zwariujesz to już sukces. Kadra pracownicza praktycznie nie jest szkolona, brak jakichkolwiek czynników motywacji poza uśmiechem bosa ;) ale z tym też bywa różnie. Brak planu działania, wszystko robione jest niechlujnie i nieprofesjonalnie. Brakuje dobrego zarządcy, który trzymał by to w ramach profesjonalnego przedsiębiorstwa. Temat zarobków i premii potwierdzam. Niestety nie są jasne sposoby przyznawania premii. Zarobki jak na region podwarszawski niskie, warunki pracy słabe, zwłaszcza dla osób pracujących na linniach produkcyjnych. Praca dla odważnych ;)

nie narzekajcie na Tago !!!

Malutki

Firma z bardzo słabą opinią pracodawcy. Dominuje niejasny sposób przyznawania premii, niekorzystne warunki zatrudnienia, brak szkoleń. Firma nie rozwija w żaden sposób kadry pracowniczej. Atmosfera słaba. Ogólnie nie polecam!

Mario

Ktoś coś wie o tej firmie? Ostatnio słyszałem kilka opinii negatywnych, ale wolał bym sprawdzić. Jak teraz wygląda zatrudnienie? Jakie zarobki? Jakie warunki?

Gość

Tak, ale często ucinali premie bez podania powodu! Firma jak ma gorszy miesiąc to wszystkim tną, a dyrektory chodzą nafochowani!

Boniek

Słabe warunki finansowe, brak świadczeń socjalnych, brak szkoleń i słaba atmosfera. Firmie brakuje specjalistów. Słaby pijar i marketing. Nie polecam!

Nikt

Zulu
@Nikt 04.07.2016 12:19
Też byłem ostatnio na rozmowie, ale raczej dobrego wrażenia na mnie przedstawiciele firmy nie wywarli....

Dokładnie, tez słabo to widzę liczyłem na wiecej!

RS
@Zulu 04.07.2016 17:20
Dokładnie, tez słabo to widzę liczyłem na wiecej!

Jakie dają warunki na stanowisku PH??

Arkadiusz

Również potwierdzam negatywne opinie o tej firmie. Zarobki są raczej niskie, a na region Warszawy bardzo niskie. Warunki pracy tutaj również nie ma się firma czym pochwalić. Brak szkoleń, ogólnie należy zaznaczyć, że kierownictwo firmy nie wspiera i nie rozwija załogi. Z pensjami również jest podobnie. Tutaj również warto zauważyć, że firma stosuje bardzo nowatorską technikę motywacji. Zamiast dawać podwyżki ucina premie ;/ Podsumowując w okolicy jest wiere firm, które na tym poziomie zarobków są wstanie zaoferować pracownikowi dobre wynagrodzenie, szacunek oraz warunki współpracy. Dodam, że nie chodzi mi o rynek samej Warszawy bo tam to już jest inny poziom i zarabki, do których firmie z Radzymina bardzo daleko.

Mudżo56

Czyli nadal się nic nie zmieniło! Szkoda ;( Bo przy takiej ilości inwestycji wystarczyło by zadbać o zarządzanie i dobrą kadrę.

opel

Przypomnij sobie rOBERCIKU jak żeś zamienił silniki w oplu Gerarda i włożył do swojego teraz taki niby uczciwy jesteś normalnie żal,śmiech na sali też że ta firma cię nie prześwietliła a może lubią takich jak tY.

Langusta-]

W firmie panuje kastowy system zarządzania. Generalnie duża część zespołu za wiele nie robi. Najlepiej ma familia, później dyrektorzy, a na końcu łańcucha pokarmowego sa "szare robaczki", na których to ciąży cała odpowiedzialność i wina za niepowodzenia dwóch Panów. A Panowie przecież wszystko wolą na gębę załatwić bo tak łatwiej wyprzeć się czegoś co się powiedziało. Niestety taki sposób kierowania firmą nigdy nie przyniesie dobrych rezultatów.

R.K

zapraszam powiedzieć to wszystko Panu tadeuszowi jak w jego firmie jest z pewnością was wysłucha a my i tak kase zarobimy wraz z moim pomidorkiem

Dyrektor departamentu

Wracajta do siebie na wieś pseudo dyrektorki

Brygadzistka007

Dosłownie wyzysk! Warunki finansowe fatalne, brak jakichkolwiek szkoleń i profitów. Dyrekcja tylko czycha jak premie uciąć! Firma jest fatalnie kierowana przez obecny duet co widać na słupkach sprzedaży. Generalnie panuje słaba atmosfera. Chętnych do pracy brak. Odradzam! Uważajcie na tą firmę!

Maria

Kto wytrzyma długo w firmie w której nie szanuje sie drugiego człowieka? Odradzam ze względu na niski komfort warunków pracy! Brak pomysłu na strategie firmy, ale Przedewszystkim za brak klasy kierowników i dyrektorów! Dla mnie ta firma to przykład złe zarządzanego gospodarstwa, ktore jesCze chwile pociągnie ale to kwestia maksymalnie 2 lat. Dlatego jeśli szukać czegoś na stałe to nie tu. Ja zrażałam sie niepokrytymi obietnicami, nieadekwatnymi zarobkami do ilości pracy, brakiem szkoleń i brakiem zaufania! Nie polecam! Uważajcie ba ta firmę. Zarobki na poziomie 2500zl netto.

Hamlet

Tago - praca tylko dla odważnych ;)Firma wyznaje zasady jeszcze z minionej epoki kiedy to podwładny pracownik dorabiał swojego Pana. Panowie Dyrektorzy troszkę szacunku do pracownika na pewno wszystkim lepiej to zrobi!

R.K.

ludzie jak tak narzekacie to czemu siedzicie w tej firmie czy wasze wykształcenie wystarcza tylko na narzekanie jak wam się nie podoba to się zwolnijcie i po kłopocie albo alternatywa dla wojownikow rozmowa z golebiewskim i powiedzenie jemu to wszystko co tu piszecie

Bara

haha premie ;) Jakie premie;) Sprzedaż spada nie ma miejsca na premie ;)

Majacy

Oferty sa tylko ludzi chetnych brak!

Alatojlah

Zdecydowanie pracę w tej firmie oceniam na minus! Bardzo niekomfortowe warunki pracy! Twoja premia uzależniona jest od humoru pseudo dyrektora! Szkoda czasu na takie firmy!

Megan

Totalna porażka! Kadra zarzadzajaca do wymiany! Tylko ktos kto Nie Pracowal w normalnej firmie wytzryma tam dluzej!!!!!

Gandalf

Dokladnie! Totalny brak pojecia o zarzadzaniu a kto zna sie troche ucieka! Firma jest w Fatalnej kondycji!

Tagotek

Jak ma być dobrze w firmie skoro Dyrektor naczelny Robercik .K to kompletne zero z zarządzania ,on umie tylko wyprowadzać pieniądze z firmy ,do Gołębiewskiego jeszcze to nie dociera ale może kiedyś zrozumie jakiego sobie sprawił "gagatka". Czym prędzej Tadeusz zrozumie ,że jest wprowadzany w błąd przez obu Dyrektorów a wręcz okradany przez nich tym szybciej fabryka znów odzyska swój dany blask i szacunek na rynku .A co do pensji to nikt tam nie będzie zarabiał więcej dopóki Robercik będzie przyjmował swoich "wiernych psów" z Delicpola ponieważ musi im dobrze zapłacić po 9,5 tyś na rękę ,na kimś trzeba zaoszczędzić tą kasę dlatego urywa pracownikom ,także życzę tylko Gołębiewskiemu aby jak najszybciej otrząsnął się i przejrzał na oczy zrobił porządki w firmie (pozbył się tych dwóch Panów)i postawił swoją fabrykę na nogi .

Amus

Slabo, slabe warunki I slaba Kasa! Nie polecam!

aaaaaaaaaa

Premię mogą zabrać i nie pytają sie o zgodę

Adamus

Słaba kasa! Atmosfera też słaba. Zdecydowanie nie polecam!

Tomasz

Dokładnie! Firma jest w katastrofalnej kondycji jeśli chodzi o zarządzanie! Zarobki co miesiąc mniejsze! Ucinają premie! Uważajcie na ta firmę!

Gandalfik

Zgadzam Się z opiniami! Kadra dyrektorska do wymiany! Artur to fatalny, zakomplemsiony pseudo menadzer! Odradzam jesli Nie chces zglupiec przy huśtawce nastrojow twojego Szafa ://

Magda

Zarobki z kazdym miesiacem mniejsze! Fatalny sposób zarzadzania! To wszystko odbija sie na sprzedazy! Odradzam! Poza ładnym biurem Firma Nie ma niczego do zaoferowania! Konkurencja płaci lepiej ;)

Robert

aRTUREK i Robercik są jak nie napiszę kto tylko Bóg ich osądzi za te zło które wyrządzają pracownikom wstyd i żenada...banda złoczyńców jak tak można traktować ludzi,a pózniej idą do swoich domów i rodzin i udają jak by nic się nie stało po każdym dniu poniżania i ubliżania ludzią

Darek

Jaki social? W tej firmie nie ma socjalu! Z wypłacalnością tez bym polemizował. Pensje coraz niższe i perspektywy na to by było lepiej nie ma! To zły znak! Nie polecam!

artur

pewnie wchodzisz pod biurko tym ciulom że tak piszesz

robert

Ginzi TY PODRUBIE jeden pewnie jakiś z dyrektorków się podszywa jaki socjal o czym ty w ogóle kłamiesz szyderco zakłamany gnojku...

do cała prawda

widać kolego że,zbrzeżniak dał Ci się we znaki hmm teraz na warsztacie masz spokój(prawda?) i co Ty możesz wiedzieć jak jest na produkcji a no tak już wiem,,," skad wiesz" nie pisz o ludziach jak nieznasz bo co do michała to jesteś w błędzie jest jeden z narmolniejszych w tym zakładzie i podpisuje się swoją dłonią a co do gośki to piszesz prawde i pomyśl następnym razem czy chcesz kogoś niesłusznie obrażać bo zbrzeżniak czeka....

Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO, o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO - Ciemne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO