Tytanium Rental Sp. z o.o.

Opinie o Tytanium Rental Sp. z o.o.

Alicja

@Klarys a czy podstawa była zadowalającej wielkości? Wysokość wynagrodzenia to subiektywne spojrzenie na sprawe, ale powie cokolwiek na ten temat innym osobom zainteresowanym. Czy podczas procesu rekrutacyjnego istnieje możliwość negocjowania warunków?

Klarys

Pracowałem w Tytanium kilka lat temu. Sprzęt - w większości strucle naprawiane na sznurek i drut (mimo starań mechaników). Na dużych budowach kierownicy dostawali spazmów ze śmiechu jak proponowałem im ceny. Zadaliśmy sobie z chłopakami trochę trudu i policzyliśmy co musi wyjechać z magazynu, żebyśmy powąchali premię. Okazało się że w zasadzie wszystko, nie licząc kilku maszyn, które od lat nie były na chodzie... Podstawa wypłacana na czas i tyle...

Alicja

Jesteście zatrudnieni w Tytanium Rental Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami na temat warunków pracy, atmosfery w firmie. Każda merytoryczna opinia może być cenna dla przyszłych kandydatów.

Rada

No jesli chodzi o Tytanium Rental Sp. z o.o. to zdecydowanie wszystko jest okej, mam wrażenie, że, że wszystko się rozwija coraz prężniej i sensowniej

klient

wspaniała profesjonalna obsługa, duża pomoc i zaangażowanie, byłem klientem firmy konkurencyjnej tam traktowano mnie z góry, tu się czuję jak wśród swoich - polecam wszystkim zainteresowanym

andrzej

ta firma to potęga na rynku, porządne maszyny (nowe, piękne, pachnące), lider wynajmu - polecam są rewelacyjni

kleo

płacą w terminie i jak należy, wiadomo jak jesteś słaby to nie zarobisz

GÓRAL

SUPER LUDZIE PRACUJĄ W TEJ FIRMIE, MASZYNY JAK WSZĘDZIE, ALE ZAŁOGA WSPANIAŁA.

kary

dowiedziałem się że zostali przejęci przez dużą francuską firmę i mają nowe maszyny

zigi

Firma wiodąca na rynku, często widzę ich maszyny na budowach.

romek

bardzo miła obsługa, maszyny dobrej jakości, doradzą, dobiorą, polecą słowa krytyki powyżej wiejące nienawiścią raczej są mało obiektywne, polecam wszystkim, a z premią nie wiem - jestem zadowolonym klientem

gapa

Witam, Ta firemka to porażka (przez duże P). Nikomu nie życzę by się z nimi użerać. Obiecani cacanki. Premii 0. Nie jest to profesjonalna firma, a sprzęt..., ups, to katastrofa -wstyd do potęgi.

Zostaw opinię o Tytanium Rental Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tytanium Rental Sp. z o.o.