Colours Factory Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Colours Factory Sp. z o.o.

JEZUS

Firma OK

Pele

Mam pytanie odnośnie systemu pracy...zmianowość itd.?

@Pele

podbijam pytanie pracuje ktoś na 4 brygdówce ,jak kto wgl ile dni sie pracuje ile dni ma sie wolnego? i soboty i niedziela tez sa pracujące czy są wole ?

Rafi
@Michał

z tymi weekendami jest różnie, to zależy od tego ile jest zleceń, od września do końca roku jest zap.....l i wtedy wypada Ci co drugi weekend wolny, a co drugi pracujący, pracuje się po 12h od 7 do 19 i odwrotnie, mniej więcej w układzie 2 dni w pracy, 2 dni wolne, 3 dni w pracy 2 dni wolne, 2 dni w pracy 3 dni wolne i tak w kółko, chyba że wskakujesz na nadgodziny jakieś. Grafik dostajesz na cały miesiąc więc możesz sobie zaplanować na niektórych halach pracują też normalnie po 8h - nie wiem czy to na swoj wybór czy narzucone, może można się dogadac, mi pasują te 12 więc siedzę cicho

Witam pracuje ktoś na 4 brygadówce ,ile dni sie pracuje ile dni ma sie wolnego? i soboty i niedziele sa pracujące czy wole ?,dzieki za info

Mojżesz

ludzie za parę dni będzie zakład zamknięty. Nie oszukujmy się pandemia się rozrasta.....

@Mojżesz

Mojżesz po co siejesz panikę?? Też jestem pracownikiem tej firmy. Pewnie, że to trudny czas dla wszystkich, ale firma nie zostanie zamkniętą, wręcz przeciwnie będzie działać. Musi działać, po to byśmy my pracownicy mieli z czego żyć po prostu.

Inny

Czas pokaże jak będzie.

ASIA

Chyba wegetować :)

@ASIA

stawki są po prostu rynkowe, takie realia i większość firm w okolicy ma podobne ...

Dbający o zdrowie rodziny

Dzień Dobry Kiedy zakład zawiesi działalność tak jak inne zakłady w regionie aby chronić zdrowie osobiste i rodziny ??????

@Dbający o zdrowie rodziny

Czyli rozumiem, że według ciebie zakład powinien zwolnić wszystkich z dnia na dzień. Bo dokładnie tym skończy się zawieszenie produkcji. Czy raczej powinien dalej robić to co robi. Czyli chronić pracowników najlepiej w regionie, wyprzedzając wszystkie zalecenia i walczyć do końca o każde miejsce pracy?

Pablo
@Iwona

Nie strasz nie strasz bo się ........ Koleżanka Iwonka naznaczona przez szefa więc nie wypada się źle wypowiadać :) Zejdź kobieto na ziemię, kto to dba o pracownika? Liczy sie wyłącznie zysk firmy, który nie ma przełożenia na zarobki. Cierpliwości, czasy kiedy znowu będziecie prosić żeby ktoś chciał pracować nadejdą wcześniej niż myślisz. Szczęśliwy już niepracownik :) Podziękowanie za zwolnienie, dzięki temu dowiedziałem się przez ile lat byłem wyzyskiwany, teraz wiem za co pracuję.

@Pablo

to super że ci się udało, gratulacje, skoro tyle lat jak piszesz pracowałeś w Coloursie, to chyba nie było aż tak źle. Nie jestem przez nikogo naznaczona, po prostu dobrze mi się tu pracuje, dogaduję się z ludźmi, jest ok, a nie w każdej firmie tak jest. Pewnie że są też minusy, i nie wszystko jest zawsze super, ale ja doceniam to co jest

Kacper

czy to prawda, że ​​pensje zostały obniżone o 20%?

Jarek
@Kacper

tak, podobnie jak w wielu innych firmach nie tylko w Pile nasze pensje i godziny pracy zostały obcięte, u nas o 20% na 3 miesiące, ale już po 2 miesiącach wróciło nam 10%, a od lipca wszystko już ma być normalnie, to było konieczne działanie, żeby ubiegać się o pomoc rządową z tej tarczy, w pierwszych tygodniach koronawirusa nie było praktycznie co robić, maszyny stały więc to było konieczne

jojo

Czy firma przetrwa wirusa? Co myslicie?

@jojo

jeśli jesteś pracownikiem to też masz interes w tym, żeby przetrwała, nikt z nas nie chce sie znaleźć w obecnej sytuacji na bruku. Pracy nie będzie. Mamy rodziny, kredyty - nam zależy żeby przetrwała

Igo
@pracownik

no tak, ja też trzymam kciuki, ale zobacz jak drastycznie spadła ilość druku, zwłaszcza na ofsetówkach. Wszystko teraz stoi. Sieci mają zrezygnować zupełnie z gazetek reklamowych. Druk wielkoformatowy klapa zupełna. Serio mam ogoromne wątpliwości co do przyszłośc druku. W pile nie ma zbyt wiele opcji.

@jojo

firma przetrwa ale nie wszyscy pracownicy przetrwają :D

Abba

Segregacja śmieci to odpowiedź na pandemie koronowirusa. Czyli segreguj i zarażaj rodzinę. Pozdrawiam. Oby post nie był usunięty bo mam tel do sanepidu

życzliwy

Z tego co mi wiadomo Colours Factory przygotował cały wachlarz działań zapobiegawczych, prewencyjnych. Od tygodnia wprowadzono stosowne procedury. Dziś nawet informowano o tym w komunikatach.

Życzliwy rodak
@życzliwy

Mam nadzieję że firma przetrwa pandemie. Dużo zakładów w Pile jest zamknięta. Ludzie w domu siedzą. Pozdrawiam pracowników drukarnii

Nemo

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie. Posiadam uprawnienia na wózki i złożyłem dokumenty. Czy jest to praca zmianowa? Praca w weekendy? Jakie są obowiązki magazyniera?

Pompa
@Nemo

I pewnie masz jutro rozmowę w okolicach godziny 12?

Nitka

Sama praca w firmie na intro jest w porządku. Nie jest trudna i wymagajaca, nie wymaga większych pokładów energii. Ludzie tam pracujacy jako zwykli,szarzy pracownicy są bardzo mili i uprzejmi. To właśnie oni tworzą klimat. (usunięte przez administratora)Podejście do pracownika okropne, nikt nie ma racji(usunięte przez administratora) By zabrac bądź nie przyznac całej premii znajdzie argument, nawet jak czlowiek sie naprawde stara i wykazuje.

@Nitka

Ważne jest to, że mimo pewnych nieprzyjemności, potrafiłeś dostrzec i te dobre strony pracy w Colours Factory. Co do zachowania Kierownika produkcji, to warto byłoby zgłosić to bezpośrednio Dyrektorowi firmy, który będzie już wiedział, jak postąpić. Zamierzasz tak zrobić?

@Nitka

Premi, to tak jakby nie było. ????

Rodzer :)

Gadacie (usunięte przez administratora) robota jest dobra, robię już 4 lata , i jakoś nie narzekam. Nie powiem czasem są takie dni że i Kierowników bym spakował w raz z Liderkami do kartona i wysłał GLS\em na czechy :D Ogólnie spoko firma polecam , pozdro ;d

Co jaki okres czasu w Colours Factory Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Gacek

Na dzień dzisiejszy są zwolnienia. Tak że temat podwyżek odpada

ALVARO

Oceniam negatywne pracę w byłym METRO. Człowiek czuje się (usunięte przez administratora) przez ludzi w tzw "akwarium". Kto pracuje tam to wie o co mi chodzi.

Clint Eastwood

Pracę w firmie oceniam neutralnie,praca jak każda inna. W mojej opinii natomiast kadra średniego szczebla do wymiany. (usunięte przez administratora)

@Clint Eastwood

Jest możliwość żebyś opisał pracę w tym miejscu dokładniej? Twoja opinia jest trochę ogólna. Może podasz jakieś szczegóły, co do tego, jak oceniasz proces wdrażania nowego pracownika?

Iwona

Ostatnio prawie w ogóle nie dyskutujecie o firmie Colours Factory. A musicie wiedzieć, że dla Colours Factory ludzie to najważniejsze ogniwo całego procesu. Ich wiedza, doświadczenie i potencjał pozwalają zbudować przewagę konkurencyjną i osiągać jeszcze lepsze wyniki. Dlatego też, jeżeli chcecie dołączyć do ich zespołu, prześlijcie im swoje CV. Na tej stronie: http://www.coloursfactory.pl/pl/kariera.html znajdziecie wszystkie informacje, dotyczące danych stanowisk pracy, które aktualnie mają Wam do zaoferowania. Ktoś z Was zechce zatem aplikować? Czekam na opinie.

kaziu z lasu
@Iwona

Proszę nie prowokować i cieszyć się z faktu,że za wiele się o was nie pisze. Zamiast pisać na forach,może lepiej poświęcić ten czas na efektywną pracę i dobre szkolenia z zakresu zarządzania personelem. Mam wrażenie,że może się to bardzo przydać.

kaziu z lasu

Oczywiście,że jesteś zatrudniona:-) Nie jest możliwe,aby pracownik Goworku zajmował się moderowaniem takiego forum przy ilości firm zarejestrowanych w Polsce,to po pierwsze.A po drugie,kto normalny odpowiada na posta w niedzielę po południu:-DDD Pewnie,że mam wiele pomysłów,nie tylko ja,rówież wiele moich koleżanek i kolegów.Niestety słabe zarządzanie i (usunięte przez administratora) je skutecznie w zarodku i dlatego firma zamiast się rozwijać jest tam gdzie jest. Szkoda

MAREK

jestem w Angli od prawie 5 lat w poniedzialek przysle moje cv moze sie dogadamy

@MAREK

Nie do końca jasne pozostaje, do czego właściwie moglibyśmy odnieść Twój powyższy wpis. Chciałbyś podjąć pracę w tej firmie? Jeśli twoja odpowiedź jest twierdząca, to by się świetnie składało, ponieważ Colours Factory szuka aktualnie nowych pracowników. Szukają specjalistów w dziedzinie druku, pracowników produkcyjnych i biurowych. Oferują konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji, wsparcie i pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Tu masz więcej na ten temat: https://www.coloursfactory.pl/pl/kariera.html Nadal byłbyś zainteresowany pracą w tym miejscu?

Heniek

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to zawsze może ją zmienić? Może to nie jego bajka?

Tadeusz
@Heniek

ok

arek
@Heniek

racja,zmieniamy

Paulina

@Kuba złożyłeś już dokumenty rekrutacyjne na stanowisko wyklejacza? Na stronie firmy: http://www.coloursfactory.pl/pl/kariera.html dalej widnieje ogłoszenie o wolnym wakacie. Czy masz może już jakieś informacje czy da się pracować w Colours Factory dodatkowo?

Kuba

Witam, czy pracuje ktoś z Państwa w tej firmie jako wyklejacz billboardów? Czy jest możliwość podjęcia tej pracy jako praca dodatkowa po godzinach? Jakie są zarobki i czy dużo pracy? Pozdrawiam.

Koleżka

Tu piszą tylko maruderzy, którym nie wyszło z pracą w firmie.

igus
@Koleżka

I tu się mylisz Koleżko. Wyszło nam niektórym super, ale już padamy na twarz ze zmęczenia. Ileż można dla dobra firmy wypracować nadgodzin? To moja firma. Zależy mi żeby wzrastała. Ale... No właśnie. ile tego "ale"? Chcemy czasami odpocząć.

CMYKowy
@igus

Chyba za darmo ich nie robisz, ale później nadgodzinki fajnie się dostaje i wydaje nie ? najlepiej marudzić i narzekać... weźcie się w garść... za darmo tego nie robicie.

nowy
@Koleżka

tutaj pisza nie tylko maruderzy ale przedewszystkim osoby ktore chca zwrocic uwagę na ten zakład w ktorym dzieje sie nienajlepiej zreszta jak w wiekszosci w pile...

Cztery
@CMYKowy

Popracuj czlowieku na produkcji i wtedy się wypowiadaj

Zostaw merytoryczną opinię o Colours Factory Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Colours Factory Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colours Factory Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colours Factory Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colours Factory Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Colours Factory Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colours Factory Sp. z o.o.