BUDOKOMPLEX Sp. z o.o. Kielce

Opatów

Opinie o BUDOKOMPLEX Sp. z o.o. Kielce

Wszystkie wpisy pod adresem tej spółki są bezsensowne ponieważ o ile wiem nie zatrudnia ona od kilku lat nowych pracowników. Głupoty wypisuje anonimowy "Anonim" 12.12.2010 lub "Agent Tomek" 21.12.2010 o firmie i ludziach tam pracujących. Obieram te idiotyczne wpisy że obaj są niezadowolonymi klientami a nie pracownikami - a o ile rozumiem rubryka dotyczy opinii o pracodawcy ! T[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o BUDOKOMPLEX Sp. z o.o. Kielce - Opatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDOKOMPLEX Sp. z o.o. Kielce