MAPP Foods Ltd

Rathcormac

Opinie o MAPP Foods Ltd

Natalia

Ktoś z Was obecnie pracuje w MAPP Foods Ltd? Chętnie dowiemy się więcej na temat aktualnych warunków zatrudnienia w firmie. Czego mogą spodziewać się osoby, które teraz zaczną pracę? Dodatkowe informacje, szczegółowe i merytoryczne wpisy będą dla nich najbardziej pomocne.

mexy

pitzi' a przec co ubiegasz sie o zatrudnienie do nich? Przez agnecje pracy tymczasowej ktora ma podpisana z nimi umowę? Jezeli tak to tam sie dowiedz ale to branża spożywcza wiec pewnie w chlodniach też.

pitzi

Hej, czy mozecie powiedziec, ze to sa chlodnie? Hale produkcyjne, w ktorych jest zimno?

izula

nie mam pojecia jak by to miało byc, byłam ostatnio poraz treci zostawic CV i z mety mnie facet wział na intervive ale spoko cieszyłam sie mimo rónych opinii ,to fakt że nie wyglądaja oboje z córka przyjażnie ale cóż robota jak robota wszędzie trzeba zaiwaniac faktycznie kiedys tak było z opowiadań innych że dawali popalic pracownikom tylko czemu do tej pory inni pracuja tam po kilka lat i ajkos wytrzymali moze nie bedzie tak zle :P

Mariusz

Mam pytanie czy nadal taka fajna praca tam jest czy coś się zmieniło bo dostałem propozycję podjęcia pracy w tej firmie?

Greg.

Michał - 2010-10-20 19:31:35 Zgadzam się z przedmówcami, przepracowałem 14miesięcy w tym zakładziku. Robota jest ... co tu dużo mówić mocna. W kotekscie samego spotkania Billa na hali produkcyjnej lub wjazdu jej córeczki na produkcję jeszcze ciekawsza.:) W moim przypadku wszystko było ok, bez zniżek na początku czy czegoś innego. Wszystko leglnie itd. Nie polecam ludziom myślącym, że jęśli coś się porobi w ciągu dnia to będzie ok. No i zmienne twarze Billa, pojechany ostro....Mam pytanie czy w/w pracodawca jest nadal nieuczciwy i nie szanuje pracownikow ?, dostalem propozycje pracy w tej firmie i zalezy mi na obiektywnej opinii, z gory dziekuje.

Michał

Zgadzam się z przedmówcami, przepracowałem 14miesięcy w tym zakładziku. Robota jest ... co tu dużo mówić mocna. W kotekscie samego spotkania Billa na hali produkcyjnej lub wjazdu jej córeczki na produkcję jeszcze ciekawsza.:) W moim przypadku wszystko było ok, bez zniżek na początku czy czegoś innego. Wszystko leglnie itd. Nie polecam ludziom myślącym, że jęśli coś się porobi w ciągu dnia to będzie ok. No i zmienne twarze [usunięte przez moderatora] , pojechany ostro....

llllll

wszystko sie zgadza,ale pracujemy legalnie i ruskie tez:)[usunięte przez moderatora] ,masakra!!robota dla ludzi o mocnych nerwach:/

gabriel

Potwierdzam przedmówcę.

debian

[usunięte przez moderatora] ! Rotacja pracowników co 2 tygodnie, rekordzista pracował tam 2H. Facet zaniża stawkę o 2e jako trening przez 3 miesiące, nie płaci podatków po kilka miesięcy, nie opłaca PRSI. Pieniacz i nerwus, robi jazdy każdego dnia, pracuje tam większość ruskich nielegalnie, nie można się odezwać słowem bo od razu zwolniony.

Zostaw opinię o MAPP Foods Ltd - Rathcormac

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAPP Foods Ltd