Agencja ochrony Des

Płock

Opinie o Agencja ochrony Des

Karolina

Od dłuższego czasu, nikomu nie udało się zamieścił żadnej opinii na temat Agencja ochrony Des. Czyżby nie prowadzona była żadna rekrutacja? Z poprzednich opinii wynikało, że zatrudniali wiele osób. Czy zmieniło się coś pod względem stawek?

buko

heco, szczerze uważasz że te zarobki są dobre ? Jak dla mnie jeżeli nie masz emerytury / renty to nie jesteś w stanie się za to utrzymać

ochroniarz

Kiedyś pracowałem w tej firmie nie polecam stawki bardzo małe mają , większosci robią tam emeryci

krasnal

Odradzam tą firme płacą grosze robią tamw większości emeryci bo młody chłopak nie przyjdzie do pracy za 5lub 5,5

Jason

Daj sobie spokój z tą agencją ochrony,lepiej idź do Solidu,czy innej firmy spoza naszego miasta,która ma swoją filię w Płocku. Pracują tam już tylko same niedobitki,ci normalni dawno odeszli. Z prezesem ciężko się dogadać. Ma swoich pupili,jak ten cały Rama-wielki cwaniak w gadce,a cienki w czynach.

xxxx

Odradzam tą firme,stawki mają najniższe na rynku i oczywiście kary finansowe za wszystko.Do wszystkiego mają pretensje a płacą grosze.Lepiej iść do Solidu.

tadek

5zl to stawka ha ha

Obecny-Były

Już tam nie pracuję, ale nadal miło to wspominam.

Obecny

pracuję w tej firmie 8 miesięcy. Kasa ok i zawsze na czas. Nie ma problemów z załatwieniem czegokolwiek, ostatnio nawet kurs imprez mi zrobili. niedługo zrobię licencję -ciekawe co mi zaproponują....

jeżeli mam być szczery praca nie jest bardzo fajna jak nie ma sie tam układów z ludźmi to macie przerąbane. wykorzystują każdego nawet wolnego nie można miec bo zaraz na zastępstwo trzeba isc (chodzi mi tu o młodych) a starzy robią co chcą. pracowałem tam na weekendy. była tam pewna osoba co stwierdziła ze jestem osobą niedyspozycyjną bo w tygodniu nie pracuje ;/;/;/ chociaż im mówilem praca tylko w weekendy. nie polecam tej firmy cały czas tracą obiekty a jak je zyskają to tylko na monitoring i nic wiecej pozdrawiam

Zostaw opinię o Agencja ochrony Des - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja ochrony Des