FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.

Tarnów

Opinie o FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.

Iwona

@samson co konkretnie sprawia, że ta firma jest najlepszym pracodawcą u jakiego pracowałeś? Co tak pozytywnie ją wyróżnia? Takie dodatkowe informacje bardzo pomogą innym osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do firmy.

Iwona

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako: pracownik biurowy pracownik administracyjny informatyk telemarketer Chętnie dowiemy się jak wygląda praca w poszczególnych działach firmy. Każda merytoryczna opinia będzie cenna dla osób zastanawiających się nad aplikacją do MAK 1 .

Kriss

A czy ktoś pracował tam w biurze, bo wypowiadają sie głównie kierowcy. Słyszałam, że tam też umiarkowanie ciekawie się dzieje.

wwww

@ szkolony - 2000 zł - to i tak spooro lepiej niż te kilka lat temu, jakby nie opatrzec wzrost płacy o 25 % to naprawde duży wzrost. Szuakją kogoś teraz moze ?

ja

1500 to było kilka lat temu, teraz realnie bierzesz ok 2000 na rękę

szkolony

Totalna porażka przydarzyło mi się tam wpaść na chwilę oferują na dzień dobry 1500 na rękę z tym że praca od 3 rano i po 9 , 10 godzin dziennie i tylko jedna sobota w miesiącu wolna nie polecam nikomu tam pracować totalny wyzysk

kiero

BZDURY i jeszcze raz BZDURY, większość negatywnych komentarzy pisane jest przez osoby w ogóle nie związane z firmą, nigdy nie pracujące dla MAK-I. Ja pracuję tu jako kierowca już ładnych kilka lat i jestem zadowolony. Regularnie zarabiam ok 2300zł NA RĘKĘ, do tego dostaje na ZUS i inne opłaty, wypłata zawsze na czas!!! Wszyscy piszą o tym, że pracuje się bardzo długo ale o tym, że w poniedziałki czy środy kończymy o 10 czy 11 to nikt nie wspomni !!! Poza tym kto ruszy du*ę na trasie to potrafi zjechać w 7 godzin !!!! Tylko chęci potrzeba. Sprzątanie samochodu to jest akurat pozytywna sprawa, nie wyobrażam sobie jazdy zagnojonym samochodem jak w innych firmach, po pierwsze jest to nasze miejsce pacy, po drugie wozimy wędliny i mięso więc samochody MUSZĄ BYĆ CZYSTE, ale widocznie nie wszystkim to pasuje i chcą mieć naje*ane w samochodzie jak w głowie !!!! Pozdrawiam wszystkich pracujących w MAKACH i zapraszam tych co chcą tu pracować.

prezes

Podpisuję się rękami i nogami co napisał obserwator.

obserwator

Nie robie w tym Maku1 tak poczytałem te opinie i jedno co mi się nasuwa to w tej firmie tak jak i w mojej co robię chcą na maksa obniżyć koszty własne i maksymalizować zysk. Jednym ze sposobów obniżenia kosztów własnych są niskie wynagrodzenia i notoryczne cięcia premii ,gdzie się da i na czym się da. Inny sposób na maksa obłożyć obowiązkami pracownika wlepić mu 150 % obowiązków drugiemu pracoenikowi też dać 150 % obowiązków w sumie to daje że 2 osoby robią po 150 % x2 obowiązków więc 300 % co powinno dać po 100 % na 3 osoby więc virtualnie łatają lukę dwie zatrudnione osoby robią jak za 3. I tu są oszczedności bo nie trzeba tej 3 osobie płacić pencji. Chory system. Więc już wiecie czemu mało zarabiacie, i wam tak dowalają obowiązków. Z godzinami to samo dłużej robicie bo chcą żeby 2 osoby zrobiły robotę za 3 osoby ale fizycznie się nie da w 8 godzin to dowalają po 12 i więcej.

prezes

widzisz Ciekawy jest pełni zadowolony jak go Firma Mak1 robi w balona za 8zł za godzinę . I jeszcze Ci zabierze że czegoś co nie dopilnowałeś np nie posprzątałes auta czyli 3 dni robisz za darmo.

prezes

pracowałem i wytrzymałem dłużej niż rok wiem jak wygląda sprawa finansowa. Piszesz 2500zł kolego odejmij sobie ZUS i co Ci wychodzi? Niech Ci szef ewentualnie kierownik potrąci za to że nie wysprzątałeś auta albo za to ze brakuje na inwentaryzacji jakiegoś towaru. On też potrąci magazynierom ale Tobie też co teoretycznie stan magazynu Cię nie obchodzi. Chyba jak tam chwilę pracujesz to wiesz że jak coś zginie na magazynie albo towaru braknie z 20dag to wiadomo że kierowca ukradł. Czy nie jest tak?

prezes

kto pracuje ze 1900zł na swojej działalności gospodarczej (kierowca) i czerpie na niej zysk? chora firma, chora płaca,wszystkie wpisy pozytywne to chyba poje.. z magazynu. Stanowczo odradzam i jak mogłem wdepnąć w takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakie tam panuje. Stanowczo odradzam ale to widać po firmie jaka tam panuje rekrutacja plusy: nie wiem czy są? minusy: chyba wszystkie negatywne komentarze które dają do myślenia

BLONDYN Z MAGAZYNU

ATMOSFERA DOBRA ??JAK JADĄ PO KIEROWCACH RÓWNO A MAGAZYNIERZY TO JĘZYKI MAJĄ JUŻ CZARNE

Quba

Ja tu robię już parę dobrych lat jako kierowca, podwyżki były w ubiegłym roku i jest to świetna kasa. Praca ciężka ale sowicie wynagradzania. Polecam.

KOLO

CISNĄĆ TRZEBA NA KAŻDY SKLEP A POTEM MANDATY ŁAPIESZ A SŁOWA SZEFA DO JEDNEGO Z KIEROWCÓW "W DU..E MAM TWOJE MANDATY " KAWAŁ HAMA RESZTA DZIADA ,ZERO SZACUNKU DO PRACOWNIKA ,NIE WIEM KTO GO UCHOWAŁ

PRACA CIĘŻKA I STRESUJĄCA NIE DOŚĆ ŻE TRZEBA SIĘ O ZAPIERDZIELAĆ BO DZIEŃ NA DZIEŃ ROBI SIĘ 10 - 12 GODZIN ,W MIESIĄCU PRZYPADA TYLKO JEDNA SOBOTA WOLNA OD PRACY ,NA OKRĄGŁO SYPIĄ SIĘ KARY A TO ZA TO ŻE KP NIE ODDANE W KOLEJNOŚCI ZA NUMERAMI -20 ZŁ OD WYPŁATY A TO ZA TO ŻE FAKTURY NIE ODŁOŻYSZ TAK JAK TRZEBA -50 OD WYPŁATY A TO ŻE KIEROWNIK STWIERDZI ŻE SAMOCHÓD NIE DOKŁADNIE POSPRZĄTANY -50 ,PRZYKŁADY MOŻNA BY MNOŻYĆ WIĘC NIE DOŚĆ ŻE W FIRMIE TRZEBA SIĘ PILNOWAĆ NA KAŻDYM KROKU ŻEBY NIE PODPAŚĆ MIMO ZE NIE JESTEŚ PRACOWNIKIEM TEJ FIRMY BO PRAWIE WSZYSCY SĄ TAM NA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI TO I Z BABAMI NA SKLEPACH TRZEBA SIĘ UŻERAĆ A TO PRZYSZŁO NIE TO CO ZAMAWIAŁY A TO MIĘSO ŚMIERDZI A TO WAGA SIĘ NIE ZGADZA A TO ZA KRÓTKI TERMIN PRZYDATNOŚCI I W ŻADNYM Z TYCH PRZYPADKÓW KIEROWCA NIE JEST WINIEN BO ZAWALIŁ MAGAZYNIER , PRZEDSTAWICIEL ,BĄDŹ TEN CO FAKTUROWAŁ ALE OCZAMI ŚWIECI KIEROWCA A KIEROWNICTWO TEGO NIE DOCENIA ,A NAJLEPSZE JEST TO ŻE WSZĘDZIE MASZ BYĆ JAK NAJSZYBCIEJ CZYLI TRZEBA CISNĄĆ SAMOCHODEM ILE SIĘ DA ALE JAK PRZEKROCZYSZ LIMITY SPALANIA KTÓRE SĄ NAPRAWDĘ NISKIE OD RAZU MINUS PRZY WYPŁACIE A NIE WSPOMNĘ O MANDATACH I PUNKTACH KTÓRE SIĘ NAZBIERA W CZASIE PRACY W TEJ FIRMIE JEDYNY PLUS TAK JAK KTOŚ NAPISAŁ WCZEŚNIEJ TO WYPŁATA NA CZAS BRAK OPÓŹNIEŃ NO TO ŻE KIEROWCY NA PRAWDĘ SIĘ WSPIERAJĄ NIE SPOTKAŁEM TAM KIEROWCY Z KTÓRYM BY SIĘ NIE MOŻNA DOGADAĆ CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O MAGAZYNIERACH TO CZY WARTO TAM PRACOWAĆ JUŻ MUSICIE SAMI OCENIĆ

Gingo

Powiedzcie mi która firma która płaci dobre i uczciwe pieniądze ma taka rotację pracowników jak mak1.każdy szef który ma pracownika od kilku miesięcy i pracownik wykonuje swoje zadania jest zadowolony i nie musi się martwić o brak przyuczenia.prawd jest taka że dla szefa firmy ważne jest to żeby ciągle szukać najtańszych roboli.jak ktoś zarabia dobra wypłatę i nie narzeka.jak ja mam zarabiać 1200 i ganiac przez 260 godzin miesięcznie to chyba kogoś porabalo.pracowalem 3miesiace i po ostatnim wyjściu z firmy mak czułem się jak więzień wypuszczony na wolnosc :)

Kulas

Tragedia.1500 płn na własnej działalności. Praca po najmniej 12 godz.trzeba zatrudnić księgową do rozliczania działalności -dodatkowy koszt ok150 zł.straszne chamstwo i wyzysku.oprócz kierowania zamiatasz,myjesz auto,sprawdzasz oleje,myjesz skrzynki, sam ladujesz auto.w obecnych ogłoszeniach zmienili taktykę i w już nie podają nazwy firmy tylko adres.ale wśród tarnowskiego towarzystwa kierowców my znamy ul.czysta 8 i każdemu odradzamy.można znaleźć prace za te same pieniądze i szefem na poziomie.mak1-firma wyzysk.na plus kasa na czas.

bosski

Z daleka od tej firmy nie dość ze trzeba mec wlasna dzialalnosc to jeszcze po rasie trzeba myc auta,plewic chwasty na firmie i traktuja cie jak popychadlo zadnego szacunku dla kierowcow .

KOKO

nie polecam nikomu tej firmy szef pan Gawron osobiscie sprawdza prywatne auta , podkreslam PRYWATNE AUTA PRACOWNIKÓW czy mu nie kradna filetow pracowalem w wielu firmach ale tak upokorzyc pracownika to juz jest totalne k...stwo ,pozdrowienia dla pana GAWRONA

Prezes

Zgadzam się w 100 % to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak dla kierowcy jak i magazyniera. Kierowcy jeszcze normalni ludzie ale magazynierzy to już PANowie . Na razie tępe strzały z magazynu

na szczęście były pracownik

Witam Nie polecam pracy w tej firmie !!!!! Pracowałem tam całe 30 dni a pewnie byście chcieli wiedzieć czemu tak krótko ??? To już piszę ..... pracowałem na magazynie kierownik ,, DOMINIK '' dawał do przygotowania towar WOJSKOWI towar po 500 kg za to ze mu pupke woził a Wojtka słowa i kawały to niech kolegom opowiada te BAJKI !!!!! JAK CHCESZ DOSTAC URAZU KRĘGOSŁUPA TO PRACUJ!!!

włodek

Robota jest jak najbardziej ok, jesli jestes kumatym czlowiekiem a nie jakims trolem to spokojnie sobie poradzisz i bedziesz zadowolony, atmosfera wsrod kierowców na najwyzszym poziomie, nie spotkalem sie wczesniej z taką a i z szefem nigdy nie mialem zadnych problemów. Robisz swoje i nikt nie ma do ciebie zastrzeżeń to i jesteś szanowany, a te wszystkie negatywne wpisy to te bezmózgie cymbały co sie tu przewineły i za cholere nie mogą pojąc czym jest najprostsza robota na świcie, zawieść towar na sklep i jechać dalej. Pozdrawiam was Cymbały!!!!!!!

debile

magazynierzy daja wpisy chociaz sami nie wiedza jak to naprawde wyglada placone maja od wagi a kierowcy tez musza to pozniej caly towar na sklep targac i nam za to nie placa wiec darujecie sobie wazeliniarze

waldemar

Sruty pierduty!!!! robic sie wam nie chce i kazdy by tylko nazekal na wszystko, a idz jeden z drógim szamba czyscic moze poczujecie sie docenieni!!! Taka banalna i bezstresowa robota a nic nikomu nie pasuje. skonczysz o 14 robote to masz czas jeszcze browara wciągnąć i to nie jednego, bo co dwa żubry to nie jeden!!! a jak nie pasuje to do tarcia chrzanu

obnecny kierowca

jezdze tu juz chwile , ale to co teraz sie dzieje jest chore z dnia na dzien coraz gorzej stawki niezmienne od 8 lat tez zaczynam sam szukaC czegoc innego.SZEF -delikatnie mowiac ehheeheh mysli ze to jedyna firma chyba w tym miescie wyzywajac pracowników . Odradzam , tez sie bede zwalnial bo to chore co sie tam dzieje

Z punktu A do punktu B :) A co wtedy gdy znajdę si

Podsumowując poprzednie wpisy-dno i kilo mułu.Szkoda czasu i nerwów.Ponieważ to wszystko jest mega chore.Najgorsza odmiana kapitalizmu.Cytując klasyka-ktoś naczytał się książek o żabkach i na siłe próbuje zainteresować tym innych.Dlatego potencjalni pracownicy:) Dobrze się zastanówcie czy na pewno chcecie w takiej firmie pracować -gdzie właściciel nie ma za grosz szacunku do pracowników.Nazywając ich tępymi . W któej zarobki są marne a praca ciężka.

Bez dwóch zdań !

Masz racje gościu.Koleś przed nami to chyba podstawówkę korespondencyjnie kończył i dlatego.A w tym czasie akurat poczta strajkowała i teraz mamy efekty .

poi

ale to stale osoby a kierowcy to"banda pajacy ktorzy nic nie potrafia " -slowa szefa firmy

@pierdolicie 09.09.2014 10:09
Cóż jeżeli ktoś pisze "pajacy" zamiast "pajaców" to rzeczywiście jest tępym pajacem....

kolego dziobaku to dosłowne szefa słowa wiec kto jest tępym pajacem ??

@pierdolicie 09.09.2014 10:09

WYJDZ Z TEGO MAGAZYNU i mu to powiedz teraz kozaku

Przygód kilka wróbla ćwirka

Najwięcej zarabiają magazynierzy . Choc prace mają nie lekką.

ffdsas

patologia z dala od tej firmy ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!

kalif

praca po kilkanascie godzin dziennie wiec niech was nie zwiedzie kasa w wysokosci 17oo bo jak przeliczyssz sobie pozniej ile wyjdzie ci na godzine to wola to o pomste do nieba,podwyzek brak po roku czasu gybys chcial isc na bezrobbocie to zasilku nie dostaniesz bo dzialalnosc,chory bedziesz tez w plecy ,a co do traktowania ludzi w tej firmie to jest juz szczyt chamstwa nigdzie indziej z czyms takim sie nie spotkalem , jesli czegos ci brakuje na aucie to nei jest to wina magazyniera bo to pupilki tylko kierowca ukradl

kopacz

Praca ciężka to fakt, ale na magazynie można zarobić jak się zapiernicza.

FIU FIU

Praca jest ciężka.Po kilkanaście godzin dziennie. Zaczyna się od 4 nad ranem.W teorii pracuje się co drugą sobotę-ale to tylko w teorii :( Przez pierwsze 3 miesiące wynagrodzenie wynosi 1500 zł na rękę.Potem wzrasta do 1700.Plus to co uda się dorobić w ramach dodatkowych kursów.Zatrudnienie w tej firmie wiąże się z założeniem własnej działalności gospodarczej.Duży minus -brak dni wolnych.Sposób odnoszenia się do pracowników też pozostawia wiele do życzenia.W zasadzie ciężko jest doszukać się jakichkolwiek plusów tej pracy.

fdkfdkass

szkoda zachodu i czasu

Blebleble

To jest aż tak źle że na słownik ortograficzny Cię nie stać ?

frwad

nie zapominajmy o karach finansowych rowniez nie polecam powroty z tras kolo 13 14 nie rzadko pozniej jak np w czwartki piatki pozniej rozliczanie z pieniedzy jesli ci braknie dokladasz ze swoich pozniej czekanie pod rampa zeby pojemniki zrzucic najpierw dostawcy potem ty mozesz zrzucic wiec czekasz godzine lub dluzej a 3 rampy wolne stoja jak nie dostaniesz dodatkowej pracy to mozesz jechac do domu

luj ogłuszacz

Śmiech na sali , pan w okularkach mówi jak to nie jest pieknie jakie są stawki za 3 miesiące , przychodzi co do czego , nagle trzeba mieć własną działalność , zaczynasz od 4 rano konczysz trase o 11 bo jest mało zamówień, nagle z usmiechem na twarzy zajezdzając pod firme chcesz skonczyc prace , nie jest dane ci skonczyc prace o tej godzienie ktorej zjezdzasz , masz multum obowiazków dzikie mycie samochody przy temperaturze 30 stopni przy kerszerze ktorym nie da sie umyc roweru . Kierowca jest traktowany jak Ścierwo !

kierowca

zasadniczo to nie polecam po pierwsze musisz miec swoja dzialalnosc po drugie po trasie zazwyczaj wymyslanie dodatkowych robót i wychodzi tak ze robisz po nascie godzin.Bardzo duza rotacja pracowników poniewaz ludzie bardzo szybko odchodza widzac co sie dzieje,kierowcy traktowani sa jako [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i bez jakiegokolwiek szacunku.Od 8 lat te same niezmienne stawki

Zostaw opinię o FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.