Opinie o Partner s.c. Janusz Kowalczyk Kinga Kowalczyk w Jarandowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Partner s.c. Janusz Kowalczyk Kinga Kowalczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Partner s.c. Janusz Kowalczyk Kinga Kowalczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner s.c. Janusz Kowalczyk Kinga Kowalczyk w Jarandowo

niezadolony Nowy wpis

witam. pracowałem dla nich jako podwykonawca i poszukuje podobnych osób które miały z nimi doczynienia, i nie otrzymały należności albo z Partner sp. z o.o., lub trans-log sp. z o.o.. poproszę o kontakt tu lub daria199830@gmail.com. Sugestia policji aby zawiadomic o (usunięte przez administratora).

Jak się pracuje z ludźmi z Partner s.c. Janusz Kowalczyk Kinga Kowalczyk?

Snarski

Jestem byłym pracownikiem tej firmy i nie polecam mieć z nią do czynienia. W samej firmie panuje bałagan, auta to rzęchy do tego pod koniec pracy wypłata się spóźnia. Najniższa na papier a reszta pod stołem.

Grażyna
@Snarski

A benefity jakieś są jeszcze? Szukali w sieci Magazyniera i szukam informacji dla wujka o tej posadzie. Czy dodatki pozafinansowe istnieją tutaj?

Kacperek
@Snarski

Osobiście nie polecam tej firmy pracowałem 8 miesięcy szczerze każdy tam jest zdany na siebie . Szef ma wyjeban3 w ciebie tak samo jak każdy inny w biurze. Wózki na magazynie to dramat wszystko się sypie drzwi z rana trzeba otwierać w 3 osoby bo samemu można zrobić sobie krzywdę, o samochodach kierowców nie wspomnę. Pracowałem jako magazynier a wykonywałem wiele innych prac jednak typu cięcie szlifierką, wybijanie wału z samochodu ???? czy robienie bram ,które leciały na głowę. Ogólnie poprosiłem wiele razy o rękawiczki czego mi odmówiono powiedziano ze do wypłaty dostaje 20zl więcej żeby sobie kupić ????. Dodałem opinie również na innej stronie tej firmy jednak znikła nie mogę znaleść niestety. Szef płaci wypłatę jak mu się chce, wysyła fałszywe screeny twierdząc ze już puścił a przelew idzie i idzie ????masakra !!!!! Nikt tam nie szanuje nikogo tak w zasadzie oczywiście sporo kierowców jest w porządku jednak to nie tak powinno wyglądać zero porozumienia. Prace zakończyłem dzisiaj mimo wszystko jestem tak zirytowany zachowaniem tych ludzi, że inspekcje pracy odwiedzę w najbliższym czasie na pewno. Kto chce niech próbuje ja spróbowałem i bardzo grubo żałuje człowiek poddenerwowany chodzi teraz nie potrzebnie powodzenia

Agnieszka Nowy wpis
@Kacperek

A czy po zakończeniu współpracy ta ostatnia wypłata jest uregulowana? Pytam, bo z tego co piszesz mam wątpliwości i wolę je rozwiać...

Kacperek Nowy wpis
@Agnieszka

Różnie bywa z tym człowiekiem wątpię by całość zapłacił odrazu ????

Seiken

To niech firma naprawi auta na koszt pracowników więcej nie będziecie psuć i niszczyć i tyle

Dominika
@Seiken

Ale to kierowcy psują auta służbowe? Czy raczej jest tu mowa o złym stanie technicznym? Wiadomo że bez serwisu niektóre części mogły się po prostu zuzyć

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Partner s.c. Janusz Kowalczyk Kinga Kowalczyk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Kaczka

Nie polecam firma kogucik pracownicy muszą prosić się o swoje pieniądze. Samochody dostawcze to trupy . Nie miła atmosfera .

Renata
@Kaczka

Na te samochody widzę, że coraz więcej osób tutaj narzeka. :( Mimo wszystko są chyba chociaż w miarę bezpieczne skoro do teraz nic szczególnego się nie działo w związku z ich użytkowaniem? Jakie aktualnie są do dyspozycji?

Wiktoria

Naprawdę jest aż tak źle? Mój mąż rozważał, czy wysłać do nich CV. Napisaliście, że samochody są w złym stanie, a co w przypadku stłuczki, jakiejś usterki, koszty ponosi firma, np. z OC, czy pracownik? I kto odpowiada za bieżące naprawy, pracownik na własną rękę, czy oddaje się auto do warsztatu?

@Wiktoria

Wszystko bierze na siebie firma. Ale to bez sensu, bo jest zatrudniony na najniższej krajowej, samochody to złom! Gdy się zwalniasz, to na wypłatę możesz czekać nawet pół roku, a może i w całe nie dostać, bo są taki wypadki. I wypłaty nigdy nie było 10, zawszy 15-20

Renata

A jak tłumaczyli te cykliczne opóźnienia? I ogólnie to chociaż wszystko co do ostatniej zł wypłacone?

NIE POLECAM TEJ FIRMY. Wypłaty NIGDY na czas- do tego na dwie tury Samochody trupy Wiecznie coś się psuje… ZERO zainteresowana ze strony szefostwa by to naprawić, wszystko robione tak by dojechać… albo i to nie Jak najdalej od tej firmy…..

Agnieszka

No to słabo jak nie ma nigdy pieniędzy.... A o ile zazwyczaj się spóźniają z wypłatami?

@benek a kiedy się zwolniłeś ?

Benek

Ani jednego dobrego słowa nie jestem w stanie powiedzieć !!! Cieszę się że już tam nie pracuję

Broda

Nie polecam nieprzyjemna atmosfera w pracy człowiek człowiekowi wilkiem a starych pracowników trzyma tam tylko to że można kraść nieunormowany czas pracy samochody trupy robione na opaski zaciskowe tylko czekać aż do jakiejś tragedia dojdzie tz. PATOLA S.C a nie partner

admin

Znasz pracowników firmy Partner S.C.Janusz Kowalczyk,Kinga Kowalczyk i wiesz co się w niej dzieje? Daj nam znać i zostaw opinię na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Partner s.c. Janusz Kowalczyk Kinga Kowalczyk - Jarandowo

• Jak się pracuje w Partner s.c. Janusz Kowalczyk Kinga Kowalczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Partner s.c. Janusz Kowalczyk Kinga Kowalczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partner s.c. Janusz Kowalczyk Kinga Kowalczyk?

Partner s.c. Janusz Kowalczyk Kinga Kowalczyk
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 37
    11-111 Jarandowo