Usługi Transportowe Wiesław Gugała

Miechów

Opinie o Usługi Transportowe Wiesław Gugała

Ziomek

Jakieś świeże informacje odnośnie Pana Wiesława?

marek

ja tez spotkałem ofertę pracy dla kierowcy samochodu ciężarowego @Kindik i szukam opinii o pracy w tej firmie, ale dalej na stronie cicho

ziomek

kolego Yyy. U tego innego przewoźnika pracowałeś też w Rabenie??

Yyy

Drodzy Państwo, praca jak praca - gość jest ok tylko Raben ma swoje wymogi.Jeździłem u innego przewoźnika, też w Cholerzynie i było jeszcze gorzej.

Ziomek od Ziomka

Drodzy Państwo , rabunek w biały dzień ... człowiek lepiej zarobi zbierając złom do południa i jest już wolny . a w tej firmie jazda cały dzień . kolega ziomek napisał cała prawdę jak i kolega wyżej . Pozdrawiam Ludzi Pracy którzy nie maja co robic i tam pracują :DDDD

ziomek

Popieram mojego przedmówcę praca od 7.30 do najlepiej 20tej, a czasami i później za stawkę dzienną!!!. Najlepszy teks "mnie to nie interesuje jak długo pan będzie pracował,czy pan skończy o 13 czy o 16tej, pan pojedzie do domu" ale bierzmy poprawkę na to że trasa długa i nie ma szans się wyrobić na tą godz. Ale jak komuś pasuje to przyjęcia u Pana (usunięte przez administratora)są. Piszę tutaj o Rabenie Cholerzyn. Jak ktoś nie wierzy niech zapyta się ludzi dookoła Może komuś pomogę zaoszczędzić zmarnowanego czasu. Pozdrawiam

Xxx

Cześć miałem przyjemność pracować u tego gościa.Praca od świtu do wieczora za marne grosze nie polecam

Zostaw opinię o Usługi Transportowe Wiesław Gugała - Miechów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Wiesław Gugała