Rejonowy Urzad Pracy

Bełchatów

Opinie o Rejonowy Urzad Pracy

Alicja

Dzień dobry, bardzo dawno nikt nie pisał na forum Rejonowego Urzędu Pracy. Interesuje mnie aplikacja do nich, ale nie widzę ofert konkretnie dotyczących pracy urzędnika. Może ktoś wie, czy będzie prowadzona rekrutacja i czy ciężko się do nich dostać?

Necrod

ehhh ciekawe czemu nie mozna rejestrowac sie do uzedu pracy przez internet albo chociaz odchaczac zmiejszylo by to te mega kolejki w pup

Bezrobotny

Ta arogancka pani to pracowała lub pracuje nadal- tam u góry, gdzie się "odkreślają " bezrobotni.

Szukasz pracy?

Kamlja

Solidna i życzliwa obsługa pani doradcy zawodowego i w pokoju 22 . / Okropne traktowanie przy ostatnim okienku po lewej stronie ( patrząc od wejścia)./ koszmar- brak czynnych toalet dla bezrobotnych !

Zostaw opinię o Rejonowy Urzad Pracy - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rejonowy Urzad Pracy